Muhteşem Yüzyıl 123. Bölüm Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,664
Puanı
1,061
Uzun zamandan sonra muhteşemi izledim, Allah'tan Vahide'yi pek göstermediler de diziyi eskisi gibi izledim. Hatta rahmetli Meral'in yazdiği o muhteşem sahnelerden koymalari çok iyi olmuş. O sahneleri izlerken "işte bu bee" dedim.

Son 20 dk ağır sahnelerle ve müziklerle çok iyi geçiştirildi. Mustafa'nın sağır/dilsiz cellat'ların herbirini tek tek çok iyi al aşa etti. Çadır'ın içindeki o bağriş-çağriş seslerini duyan çerileri heralde haftaya gösterirler.

Süleyman'ın Mustafa'ya kılıç talimi yaparken söylediği bi söz vardi "sen büyüdükçe masumiyetimiz kayboluyor" diye. Adam harbiden Mustafa'yı sevmiyormuş. Mustafa öldükten sonra adam küçüklüğü için ağlıyordu :eek:

Cihangir'e hem kızgınım hem çook üzüldüm.Keşke Mustafa'nın yanına gitmeseydi:( Ama o ağlama sahnesinde duygu hat safhadaydı.
Yönetmenleri de değişmiş dizinin :confused: Yağmur-Taylan kardeşlere noldu? @yatutarsa @xemrexxx

Öyle böyle salya sümüklü güzel bi bölümdü:)
yağmur-taylan ikilisi bu sene hiç yoktu amerikaya gittiler yazın ssana bir bonjour :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bölümü izledim resmen harikaydı.Cihangirin abisinin ölümünü anlayınca ağladığı sahne beni benden aldı ya :( Mustafanın o sahnesi ise yürekleri parçaladı ya offf :T

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bölüm yorumumu anca yapacağım.:(
Çok iyi değildi çok uzatılmaya çalışılmıştı buda sıkıyordu baya ama sonunu beklemeye değdi.Çok iyiydi sonu Mahmut'un pençesinden kurtulamadı Mustafa ve tık.:(
Süleyman'da baya etkiledi.:(