Mesut Akusta 'Vatan Haini' Dizisinde!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Konu Vatan Haini üzerine açılmasına rağmen kısa zamanda Kösem'e kaymış @xemrexxx sayesinde. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ay neyse bu arada yoncimik ne güzel olmuş untumadan söyliyim sonra araya faruk @Forumdash falan girer unuturum :F @destere @Çiğdem-
CqDSYu5WAAAzt2l.jpg
çok fazla oynanmış resimle benim bildiğim yoncimik pörsümüştü artık :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
pörsmüş mörsmüş yine de çikinelladan daha esur giyiniyor 50 yaşında:A
bu kadın şimdi yeni bir dizide oynuyorduda hanı gökçe falan vardı başrol kız karakteri dizinin ismini unuttum neyse zaten yazlık dizi bunlar kışın bunların hepsi biter sanırım :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
türkiyede sektör krize girince total d de star gibi yurtdışına yönelmiş anlaşılan:A

star: paramparça-kara sevda-kiralık aşk ve tutarsa kıvançın dizi

kanal d: evlat kokusu (cansu dere-mete horozoğlu), vatan haini (kadroyu saymaya gerek yok:A) , babam ve ailesi (ceyda düvenci, ayça bingöl) ve de satılabilirse poyraz karayel

fox: kösem, o hayat benim, kadir doğulunun dizisi

diğerleri kadar olmasa da show asla vazgeçmem ve içerideki ile geliyor atv ile trt 1 yine avcunu yalar o ka allayıp pullayıp tanıtım yaptıkları filinta satılamadı aynı şekilde cannes de en iyi 20 dizi arasına giren kara ekmek ve edho da daha sıfırda:A bakalım yurtdışı savaşından kim galip çıkacak :A
@Çiğdem- @Yiğitt @Forumdash @Aserat @mrt-06 @Harunnn60 @cookies @gizem ak @vadikızı @denizz19 @ozgur2113 @HarzeM
Ekli dosyayı görüntüle 51540 Ekli dosyayı görüntüle 51541 Ekli dosyayı görüntüle 51542
Show Arkadaşlar İyidir'le de iş yapar, sonuçta o3 medya yapıyor. :A Birde ALA'nın da satılacağını düşünüyorum İDK satılmıştı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,657
Puanı
1,061
Show Arkadaşlar İyidir'le de iş yapar, sonuçta o3 medya yapıyor. :A Birde ALA'nın da satılacağını düşünüyorum İDK satılmıştı.
idk yi bir endonezyaya sattınız .ss arka sokaklar da bulgaristanda yayınlanıyor onu da katalım o zaman:A
arkadaşlar iyidirden ümitlenme para etmez o iş tutsa da ortadoğu yayın hakkı mbc de para vermicek galiba yani paranın yarısı gitti :F
ALA ?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
idk yi bir endonezyaya sattınız .ss arka sokaklar da bulgaristanda yayınlanıyor onu da katalım o zaman:A
arkadaşlar iyidirden ümitlenme para etmez o iş tutsa da ortadoğu yayın hakkı mbc de para vermicek galiba yani paranın yarısı gitti :F
ALA ?
Kaderimin Yazıldığı Gün bayağı satılmıştı sanki o da O3 değil mi? Parayı söke söke alırız ne demek yarısı. :D O zaman kaldım Vatan Hainine ama onun da konusu yurt dışılık değil. :A Uzun uzun yazmam mı gerekiyor işte erik gözlü kızın dizisi. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,657
Puanı
1,061
Kaderimin Yazıldığı Gün bayağı satılmıştı sanki o da O3 değil mi? Parayı söke söke alırız ne demek yarısı. :D O zaman kaldım Vatan Hainine ama onun da konusu yurt dışılık değil. :A Uzun uzun yazmam mı gerekiyor işte erik gözlü kızın dizisi. :A
kyg ile o dizi bir mi ergen dizisi çok satılmıyor :F
vatan haini satılr ortadoğuda alan 2.-3. kanallar var mesela my yi mısırda aynı anda 4 kanal yayınlıyordu bae de 5 :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,657
Puanı
1,061
Kadro oldukça güzelleşiyor. Sağlam bir oyuncuyu transfer etmişler. Karagül'de Kendal karakterini başarıyla canlandırmıştı ve şu sahneyle beni benden almayı da başarmıştır.

Hani yeni diziyle gelecekti?

Harika transfer olmuş da bu yapımcı baya iyi isimleri transfer ediyor. Bu kadar parayı nasıl buluyor? Daha ünlü isimler de olacakmış diye duydum. Şaşırtıcı.

Sağlam takviye olmuş, O3 Medya paraya kıymıyor. :A

Muhteşem bir oyunculuğa sahip.

Kanal d paraya baya kıycak bu dizi 1.5 m falan olur en az :A

Fan afişleriyle çoşmuşsun:F trde tutmayınca yurtdişina satılsalar nolcak? :F

dizi dünyasının tarkanla mustafa sandalı halit ergençle kenan imirzalıoüludur bu ikili bu yıl karşı karşıya iki oyuncununda ilk sezonları özellikle bol reytingli oluyor vatan haini kadro çok kaliteli kenandan haber yok ama onlarında kadrosu kalitleli olucaktır pazartesi günü büyük bir savaş bekliyor bizleri merakla bekliyorum vlla :F
kafiri tuna nehrine gömen sultan süleyman hazretleri şimdi de yunanı denize dökecek inşallah:A setten kare @Bully @mrt-06 @MayısKralı
fdgdfgfd.png