Mesut Akusta 'Vatan Haini' Dizisinde!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
halit beyin partneri kendar olucakmış @destere bak buraya ayoll :A :A :A

şaka bir yana berguzer olucak halitin partneri çok sağlam oyuncularda alıyorlar :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
türkiyede sektör krize girince total d de star gibi yurtdışına yönelmiş anlaşılan:A

star: paramparça-kara sevda-kiralık aşk ve tutarsa kıvançın dizi

kanal d: evlat kokusu (cansu dere-mete horozoğlu), vatan haini (kadroyu saymaya gerek yok:A) , babam ve ailesi (ceyda düvenci, ayça bingöl) ve de satılabilirse poyraz karayel

fox: kösem, o hayat benim, kadir doğulunun dizisi

diğerleri kadar olmasa da show asla vazgeçmem ve içerideki ile geliyor atv ile trt 1 yine avcunu yalar o ka allayıp pullayıp tanıtım yaptıkları filinta satılamadı aynı şekilde cannes de en iyi 20 dizi arasına giren kara ekmek ve edho da daha sıfırda:A bakalım yurtdışı savaşından kim galip çıkacak :A
@Çiğdem- @Yiğitt @Forumdash @Aserat @mrt-06 @Harunnn60 @cookies @gizem ak @vadikızı @denizz19 @ozgur2113 @HarzeM
Ekli dosyayı görüntüle 51540 Ekli dosyayı görüntüle 51541 Ekli dosyayı görüntüle 51542
Mete Horozoğlu 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisinde değil mi ya? :A Cansu'yla yakışmazlar, diziyi atalım şimdiden. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
Hangi oyuncumuzu Köseme kestirdin :A
ipek karapına dışondakiler kalabilir :F ipek meleki olabilir ama kösemin sonunu getirecek 3.sezonda:A

Mete Horozoğlu 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisinde değil mi ya? :A Cansu'yla yakışmazlar, diziyi atalım şimdiden. :F
orada konukmuş :F ilk bölümden öldürürler :F
biz yakıştıdık sana soracak değiliz:A

şaka bir yana berguzer olucak halitin partneri çok sağlam oyuncularda alıyorlar :F
kız çikinella vatan haini dizisi için biz safiye sultan hülya avşar han hazretlerine de teklif gelmiş diyolla o da gelirse dizi çok konuşulur:A kendalla kötülük yaparlar :F @denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ipek karapına dışondakiler kalabilir :F ipek meleki olabilir ama kösemin sonunu getirecek 3.sezonda:A

kız çikinella vatan haini dizisi için biz safiye sultan hülya avşar han hazretlerine de teklif gelmiş diyolla o da gelirse dizi çok konuşulur:A kendalla kötülük yaparlar :F @denizz19
İpek'i vermeyiz ama istersen bizim Kader'in annesi Banuyu verelim size @Çiğdem- :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

karı koca aynı dizde oynaşıyorsalar bunlar sevişme sahnelerini daha cüretkar çekerler nasıl olsa yabancı kimse yok olayda aile içi şapışıp dururlar :) umarım kanal özgürce takılmalarına mani olmaz :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Mete olursa dizi kısa sürer, yazık olur. :A
Cansu Dere iyi olan kariyerini söndürebilir. :F

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O diziyle hiçbir alakası yok Haluk'un gördüğü bir fotoğraf üzerine açılmıştı :F FOX'un sitesinde falan da yazmıyor oyuncu kısmında :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
karı koca aynı dizde oynaşıyorsalar bunlar sevişme sahnelerini daha cüretkar çekerler nasıl olsa yabancı kimse yok olayda aile içi şapışıp dururlar :) umarım kanal özgürce takılmalarına mani olmaz :)
paramparça , kenannın dizisi, vatan haini üç diziyide izle bakalım :F

eskiden bende tv budan izliyordum sonra digitürk playa geçtim :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
la atv hala en iyi dizimiz sıla diyor 10 yıl önce bitti üstüne ne kırgınlar ne ezeller ne edholar gömüldü ama cansu hala en iyisi kanalının:F
O dönem yapılan aşiret dizileri tutuyordu, bu dönemde bile tutuyor hala. :A Diziye biraz daha dram katmışlar, reytingler yükselmiş. :F

Neyse Cansu kanalını buldu. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,641
Puanı
1,061
O dönem yapılan aşiret dizileri tutuyordu, bu dönemde bile tutuyor hala. :A Diziye biraz daha dram katmışlar, reytingler yükselmiş. :F

Neyse Cansu kanalını buldu. :Z
ay neyse bu arada yoncimik ne güzel olmuş untumadan söyliyim sonra araya faruk @Forumdash falan girer unuturum :F @destere @Çiğdem-
CqDSYu5WAAAzt2l.jpg