Meryl Streep'ten Yeni Dizi Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Meryl Streep'ten Yeni Dizi Geliyor!

48141576.cached.jpg

Bugüne kadar 19 Oscar adaylığıyla kırılması zor bir rekora ulaşan başarılı aktris Meryl Streep televizyon ekranlarına geri dönmeye hazırlanıyor.

En son 6 bölümlük 'Angels in America'da rol alan oyuncu, J.J. Abrams'ın şirketi olan Bad Robots'un hazırlayacağı 'The Nix' adlı mini dizinin hem başrolünü, hem de yapımcılığını üstlenecek. Öte yandan Abrams da bazı bölümlerin yönetmen koltuğunda oturacak. Nathan Hill'in aynı adlı romanından uyarlanacak olan dizide video oyunu hastası bir öğretmen olan Samuel Anderson ve hiç görmediği annesinin ilişkisini izleyeceğiz.

Streep'in oğlunu terk eden ve yıllar sonra basın tarafından radikal militanlıkla suçlanan Faye karakterini canlandıracağı yapımın ne zaman başlayacağı ise belli değil.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Özenli bir şekilde bu sponsorluk altından Fenerbahçe ile dalga geçmek isteyenleri biraz geçmişe götürelim;

Fethullah Gülen sempatizanı Uğur Tütüneker, Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün bir dönem "efsane 2000'li" jenerasyonunda top koşturduğu Galatasaray, FETÖ bağlantısı sebebiyle el konulan Dumankaya'nın reklamını geçtiğimiz sezon göğsünde taşıdı.

Adliyeden kaçıp daha sonra teslim olan FETÖ'nün mali kaynaklarından Fikret İnan'ın sahibi olduğu Fi Yapı bir dönem Beşiktaş İnönü Stadı'nın isim sponsoruydu. Ayrıca Fikret İnan Demirören'den sonra ciddi anlamda Beşiktaş başkanlığını düşünüyordu.

FETÖ'ye mali kaynak sağladığı gerekçesiyle TMSF'ye devredilen Boydak Holding'in markası olan İstikbal geçtiğimiz sezonlarda Trabzonspor'un ana sponsorları arasındaydı.

Siz bizi bahçede gördünüz, bahçıvan mı zannettiniz? Hello Kitty sponsorluğu sayesinde kız çocukları ve anneleri özel ürünler ile Fenerium'a çekilecek. Marvel ile de görüşmeler yapılıyor, bakalım o zaman nasıl espriler gelecek?
Sanırım yanlış konu oldu. :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Dizilerde eskiden hiç böyle A Class oyuncular oynamazdı, son 2-3 yıldır böyle ve ben inatla şaşırmaya devam ediyorum bu haberlere.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay canına, ben dizileri bırakmaya çalışıyorum onlar Meryl Streep'e dizi yapıyorlar. :A

Meryl teyze varsa izleriz tabii. Mini dizi zaten. Klasik diziler yerini mini dizilere bırakıyor hızla.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu kadın niye bu kadar abartılıyor diyecektim fakat şöyle bir düşününce sinema tarihinde kaç tane kadın oyuncu sayabiliriz ki üst düzey? Ben iki elin parmağını geçemem mesela. Erkek oyuncular yığınla, Chaplin'den tut James Stewart'a, Marlon Brando'dan tut Pacino'ya, Clint Eastwood'dan tut Chriatian Bale'e kadar yüzü aşkın efsane isim bulmak mümkün.

O yüzden o yüz küsür artiste oranla hiç de olağanüstü özelliği olmayan bu kadın, başarısız ve silik; aşk ve cinsellik objesi haline gelmiş aktristlerden biraz daha iyi olsa gerek ki, bunca ödülü hak etmiş.

Diziye JJ Abrams hatrına bakacağım, en azından ilk bölümüne.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu kadın niye bu kadar abartılıyor diyecektim fakat şöyle bir düşününce sinema tarihinde kaç tane kadın oyuncu sayabiliriz ki üst düzey? Ben iki elin parmağını geçemem mesela. Erkek oyuncular yığınla, Chaplin'den tut James Stewart'a, Marlon Brando'dan tut Pacino'ya, Clint Eastwood'dan tut Chriatian Bale'e kadar yüzü aşkın efsane isim bulmak mümkün.

O yüzden o yüz küsür artiste oranla hiç de olağanüstü özelliği olmayan bu kadın, başarısız ve silik; aşk ve cinsellik objesi haline gelmiş aktristlerden biraz daha iyi olsa gerek ki, bunca ödülü hak etmiş.

Diziye JJ Abrams hatrına bakacağım, en azından ilk bölümüne.
Çok yetenekli, yaşı almış başını gidiyor ama hala başrolde yer aldığı filmleri taşıyor. Tabii kadın oyuncular arası rekabetin daha az olduğu gerçek ama ödül verilirken kadın oyuncu - erkek oyuncu ayrımı yapılmasa yine en azından 7-8 Oscar adaylığı alırdı. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Demir Leydi filminde iyi bir rol oynamıştı. Oradan sempatim oluştu kadına. Dizinin ilk bölümüne bakarım.