'Merhamet' Tekrar Bölümleriyle tv2'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Merhamet' Tekrar Bölümleriyle tv2'de!

82232-merhamet-19-bolum-sezon-finali-kanal-d-izle-narin-ve-firat-kavusuyormu.jpg

2013-2014 yılları arasında 44 bölüm olarak yayınlanan Merhamet tekrarlarıyla geri döndü.

Yapımcılığını Most Production'ın üstlendiği; başrollerini ise Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Burçin Terzioğlu, Mustafa Üstündağ, Yasemin Allen, Elif Ceren Balıkçı, Ahmet Rıfat Şungar, Dilara Aksüyek, Kıvanç Kasabalı ve Turgut Tunçalp'in paylaştığı yapım, küçük bir kasabada büyümesine rağmen azmi sayesinde avukatlığa kadar yükselen Narin isimli bir kadının hikayesini konu alıyor.

Merhamet, tekrar bölümleriyle bugünden itibaren hafta içi her gün 16.15'te tv2'de!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün Yaprak Dökümü'nü izlerken 'Yarın' diye görmüştüm, tv2'nin böyle kanalın eski güzel dizilerini yayınlaması çok iyi oluyor. Genelde Ay Yapım dizileri geliyor tabii. :A

Yaprak Dökümü ile kanalı açıyorum, ardından Fatmagül'ün Suçu Ne? izliyordum oradan evlilik programlarına. :D Merhamet güzel dizidir. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Merhamet güzel diziydi. Ayrıca bu Most Production'un dizilerinde neden hep çocukluk ve şimdiki halleri oluyor. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Bu yaz izlemeyi düşündüğüm bir dizi, uygun bir zaman diliminde tamamlamayı çok istiyorum; ama hayırlısı bakalım. :)
Merhamet güzel diziydi. Ayrıca bu Most Production'un dizilerinde neden hep çocukluk ve şimdiki halleri oluyor. :D
Belki de bu tür hikayeleri çok iyi anlattıkları için. :X