FF MayısKralı

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
FF'nin sevdiği bir üyedir. :Z

En sevdiği diziler arasında "Küçük Sırlar,İlişki Durumu:Karışık ve Kırgın Çiçekler" dizileri yer almaktadır. Murat Boz,Berkay ve Yağmur Tanrısevsin hayranıdır. :A

Foruma MusicSurvivor için üye olmuştur bu başlığa yorumlarınızı bekler. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
severiz kendilerini iyi çocuktur saygılıdır birde başladığı işi bitirse tam olacak:D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Forumda son zamanlarda en sevdiğim isimlerden biri haline gelmiş, cana yakın bir üye :X Seviliyorsun :A

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kendini beğenmişin teki, forumun en sevilmeyen üyesi. :D

Hiç ciddi olamıyorsunuz admin bey :A

Açtığı konular da hep kendini över :A

Överim istediğim gibi kendimi, çünkü canım ben :A

Forumda son zamanlarda en sevdiğim isimlerden biri haline gelmiş, cana yakın bir üye :X Seviliyorsun :A

Sağolasın Özgür sende öylesin :X Keşke geçen senede bu kadar konuşsaymışız ama Berkay'a hep 1 veriyordun oradan gıcıklığım vardı.ss

@MasacRE- konuya giriyorsun ancak hemşehrine yorum yapmıyorsun yazıklar olsun. :X

@cookies hele sen :T:

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hiç ciddi olamıyorsunuz admin bey :A

Överim istediğim gibi kendimi, çünkü canım ben :A

Sağolasın Özgür sende öylesin :X Keşke geçen senede bu kadar konuşsaymışız ama Berkay'a hep 1 veriyordun oradan gıcıklığım vardı.ss

@MasacRE- konuya giriyorsun ancak hemşehrine yorum yapmıyorsun yazıklar olsun. :X

@cookies hele sen :T:

Yazarız bi ara bir şeyler şimdi uğraşamam :A Zaten benden güzel yorumlar gelmeyecek ona göre haberin olsun yani :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Foruma geldiğinden beri beni kendisine rakip olarak gören, ancak hiçbir şekilde bana rakip olmayı başaramayan gıcık, değişik ve kararsız üyemiz.

Hiç de sevmem kendisini.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok sevdiğim bir üyedir..bazı forum konularında anlaşamasakta benim açımdan çok sevdiğim biridir:)foruma üye olduğumda oda çok yakın zamanda üye olmuştu bu açıdan da bakıldığında birbiriyle yakın olarak aynı dönemde üye olmuşuz:) adı mutluluk adlı kullanıcı adı bulunuyordu:) yıldızlar yarışıyor adlı sunduğu yarışmada ilk olarak yarıştığım yarışma onun sunduğu yarışmadır:)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bazen yıldızlarımız uyuşmasa da gözlerimin aradığı üyedir. Severim kendisini. Her zaman aramızda olması ve yaptığı işleri tamamlaması dileğiyle. :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Sevdiğim nadir üyelerden [emoji2] herkese saygılı ve insanlara hoşgörü ile yaklaşması ona karşı olumlu duygular beslememi sağladı. Umarım Uzun süre aramızda olur... Çünkü son zamanlarda çok giden oldu.