Masum Değiliz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Komedyenlik başka espri krallığı başka işte o kendiliğinden komik ama ben esprilerimle komiğim yani bu forumun espri kralı benim :A :A
Aaa oyüzden üstadınız diyorum işte sizi birbirinizle rekabet etmekten o kurvardan alıyorum en iyi espiricide sen çıkıyorsun :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben biliyorum zaten nasıl baktıklarını :A :A
Kasım kasım kasılıyorsundur yürürken :A :A :A
1845636_940x531.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa tamam @eskici :A @DarkLegenD @Forumdash ı seçti onlar ikisi birlik olsun benim oklavam senin arkanda :A :A :A

İşte bu be kimse bizi durduramaz artık :A :F

@DarkLegenD Efendi yanından ayırmıyor Faruk beyi ona espiri yaptırıp kendi değerini artttırıyor :A :A :A

Ama @DarkLegenD beye de destek çıkalım kavuklu amcada üzülmesin :A :A :A

O beni kovmaya çalıştı artık rakibiz @DarkLegenD beyle :A :A

Biri çirkin evde kalmış oklavacı, diğeri fakir bir hurdacı; size kaliteli bir espri yapsam ne yapabilirsiniz ki?

@Forumdash merak etme, çıktığımız bu uzun yoklucukta elbette bizi kıskananlar olacaktır. Ama bu kıskanan kişi eskici olunca insanın gülesi geliyor ahahaha.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biri çirkin evde kalmış oklavacı, diğeri fakir bir hurdacı; size kaliteli bir espri yapsam ne yapabilirsiniz ki?

@Forumdash merak etme, çıktığımız bu uzun yoklucukta elbette bizi kıskananlar olacaktır. Ama bu kıskanan kişi eskici olunca insanın gülesi geliyor ahahaha.
Aaa al başına çal @Forumdash ı ayoll :A Ama Faruk bey şirketinin maddi akzancı için seni harcarsa @eskici ile kapımıza gelip zırlama kavuklu amca :A :A :A