Masum Değiliz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@eskici ninki en berbati ve egoistlik yapıp kendininkine iyi dedi :A Bende sana veriyorum oyumu :D
Neyse oyunbozanlık yaptığınız için yarışma iptal :D
Kazanan benim :A:A sizde kendinizi avutun :A
İyi zaferini kutla:A Git iki kardesh aç dinle kendini eğlendir:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
:eek:
Sizin grubun elemanları kim? gelip görsünler bu rezilliği :A
Bunun kuracağı gruptan gram hayır gelmez. Açıldığı günün ertesi kepenkleri indirirler.

Bu forumun en espritüel adamı olduğum için bu tarz işler benden sorulur. Hiçkimsenin oyu benimkiyle bir tutulamaz. Faruk'a 10 puanım helal olsun.
Benim başkanı olduğum grup asla batmaz :A
Kendiminkini beğenemeyeceğime göre :A @eskici yi beğeneceğime seninkini beğendim. Adelet budur:A
En iyi espri benimki konu kapanmıştır :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bi de sanatçı mı düşünücektim:A Anasayfaya geçtikçe gözüme catıyor:F
ya şu ana sayfa acaba bilgisayardan farklımı görünüyor telefona oranla(b)
ben anca profil mesajları kısmına tıklarsam görüyorum profil mesajlarını ve etkinliği tıklayarak yorumlara denk geliyorum. Çok forumu bildiğim söylenemez :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ya şu ana sayfa acaba bilgisayardan farklımı görünüyor telefona oranla(b)
ben anca profil mesajları kısmına tıklarsam görüyorum profil mesajlarını ve etkinliği tıklayarak yorumlara denk geliyorum. Çok forumu bildiğim söylenemez :F
Cepten mi giriyorsun? Dik tutarsan mobil versiyonu görürsün. Yan tutarsan normal görünüyor:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Cepten mi giriyorsun? Dik tutarsan mobil versiyonu görürsün. Yan tutarsan normal görünüyor:X
sadece cepten giriyorum evet. Onca mesajlar, konular hep mobilden halediyorum.
Yan tutunca görünmüyor pek. Bilgisayar görünümü tıklarsam ama oda iyi görünmüyor.

Neyse ben bu şekilde devam edeyim :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sadece cepten giriyorum evet. Onca mesajlar, konular hep mobilden halediyorum.
Yan tutunca görünmüyor pek. Bilgisayar görünümü tıklarsam ama oda iyi görünmüyor.

Neyse ben bu şekilde devam edeyim :A
Tablet al? işini çok rahat görürsün hem:X Oralarda fiyat kaç?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
elektironik olarakmı?
ben genelde kıyaslama sayfası var (fiyat kıyaslama tarzı) ordan bakıyorum. bir markayı yazdığım an hangi mağazada en ucuzsa sıralar :F
Satın alabileceğin. Amazon gibi :X Aman amazon ebay filan varsa 2.3. seçenek olarak ver linki :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Satın alabileceğin. Amazon gibi :X Aman amazon ebay filan varsa 2.3. seçenek olarak ver linki :F
Tamam sonra özelden atarımda. Bizim buralar pahalı :D Telefon falan size göre uygun olabiliyor ama orda kullanılması için daha pahalıya patlıyor :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sadece merak ediyorum:A Yoksa gümrük vergisi filan derken astarından pahalıya geliyor:A
neleri merak ediyorsan isimleri markaları yaz ben kıyaslama sayfasından bakıp ekran resmiyle göstereyim sana. Sen yorulma ingilizce isveçce çevirilerle:A :F