Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Luke'u da şey gibi düşün :X hani çelik kapılar kursun geçirmez ya o da öyle:F kurşun geçirmiyor ama fırlatılıp atılabilir:F Luke da en saçma buldugum bayılması evet:F adama kurşun geçmiyor iğne bile girmiyor ama bayılıyor:F
Kokudan bayıldı o da normal. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.Bölüm izledim yarında sezon finalini izlerim hemencecik bitti ayoll :A :A :A
Iron Fıste herkes saydırıyor yorumlarda en mal adam diye :F mat kostumu giydiği bölümden beridir en havalıları oldu zaten ekibin lideri konumunda şuan :F
@Harunnn60 @Forumdash @mesmeso61
mat jessica zenci adam ıron fıstın düşmanlarıyla dövüştüler yaşlı moruk kadın eliyle özel güç kullanıyor :F

elektrada ıron fıst ile dövüştü onu sinirlendirip taşları kırdırdı sondakı iskelet neydi bakalım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
7.Bölüm izledim yarında sezon finalini izlerim hemencecik bitti ayoll :A :A :A
Iron Fıste herkes saydırıyor yorumlarda en mal adam diye :F mat kostumu giydiği bölümden beridir en havalıları oldu zaten ekibin lideri konumunda şuan :F
@Harunnn60 @Forumdash @mesmeso61
mat jessica zenci adam ıron fıstın düşmanlarıyla dövüştüler yaşlı moruk kadın eliyle özel güç kullanıyor :F

elektrada ıron fıst ile dövüştü onu sinirlendirip taşları kırdırdı sondakı iskelet neydi bakalım :A
Dedim dizi Matt ile İron Fist üzerine kurulu :Z Matt, Danny'nin ustası olur 2.sezon :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dedim dizi Matt ile İron Fist üzerine kurulu :Z Matt, Danny'nin ustası olur 2.sezon :A
Ana hikaye ıron fıstten olusuyor dizideki tek dertleri onu yakalamak :F

ama mat da içlerinden en sevilen karakter sonucta kostumu giyip lider benim dedi gibi birşey :A @Harunnn60

şu zenci adamın olayını çok bilmiyoruz dizisini izlemedik yorumlardada izlemedik diyen çok var diğer serilerde olmasın punisere dizi çekielcekti o gelsin :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ana hikaye ıron fıstten olusuyor dizideki tek dertleri onu yakalamak :F

ama mat da içlerinden en sevilen karakter sonucta kostumu giyip lider benim dedi gibi birşey :A @Harunnn60

şu zenci adamın olayını çok bilmiyoruz dizisini izlemedik yorumlardada izlemedik diyen çok var diğer serilerde olmasın punisere dizi çekielcekti o gelsin :F
Finali izle ona göre Matt yorumumu yapcam neden ustası olur dedim acaba :Z
Punisher'ın fragmanı çıktı. @Harunnn60 seviyor o karakteri diye açmadım konusunu ama hala açaıcak konuyu:F çok iyi değil yaa. DAREDEVİL'deki hikayesini alıp koymuşlar resmen :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x7

Tüm soru işaretlerini sezon finali bölümüne bıraktılar. :F İyiydi bölüm. :D

Matt-Jessica-Luke 'nin dövüşleri iyiydi. :F Yaşlı kadında iyi direndi. :F Yalnız bunların adamları yok mu yahu insan bir ilk adamlarını salardı sonra siz savaşırdınız..

Elektra ilk bölümlerde ki pasifliğine rağmen son 2 bölümdür ters köşeler yapıyor. Iron Fisti sinirlendirip duvarı yıkmasını sağladı. :D Acaba o düştüğü yer neresi merak ettim. :F

8.5

Anlamadığım bir yer var. :A
Bölümün başında ki olayı anlamadım. Elektra-Stick mevzusunu. :A Sezon finalinde bu detaylar açıklanacaksa anlatmayın. Açıklanıyorsa anlatın. :A

@Çiğdem- @Forumdash @mesmeso61 @Titanium

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x7

Matt-Jessica-Luke 'nin dövüşleri iyiydi. :F Yaşlı kadında iyi direndi. :F Yalnız bunların adamları yok mu yahu insan bir ilk adamlarını salardı sonra siz savaşırdınız..

Elektra ilk bölümlerde ki pasifliğine rağmen son 2 bölümdür ters köşeler yapıyor. Iron Fisti sinirlendirip duvarı yıkmasını sağladı. :D Acaba o düştüğü yer neresi merak ettim. :F

8.5

Bölümün başında ki olayı anlamadım. Elektra-Stick mevzusunu. :A Sezon finalinde bu detaylar açıklanacaksa anlatmayın. Açıklanıyorsa anlatın. :A

Nesini anlamadın?
Ele karşı eğitmişti

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x7

8.5

Elektra'nın bizim oğlana aşık olduğunu felan söylüyordu o sahneyi diyorsan bişi yok o sahnede boş. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x8 (Sezon Finali)

Aksiyonu çok bol bir bölümdü. İzlerken fena gerildiğim yerler oldu. :D

El hikayesi bitti sanırım (artık bitsin bi zahmet :( ) O yerin altında ki savaştıkları yerde kemikler vardı @Forumdash tam anlamamışsın ama o ejdarha kalıntıları. Bu El'in efendileri filan oluyor sanırım. (b)

Her karakter çok iyi dövüştü yine Danny aralarda kötüydü tabi ama gerek mat-elektra dövüşleri gerek Jessica'nın asansörün düşmemesini sağlaması ( o sahnede oha dedim çünkü bu kız bu kadar güçlü değildi bence ) gerek luke filan.

Polis kadına da üzüldüm yahu arada kaynadı o gümbürtü de.ss Madam Gao'da öldü mü acaba merak ettim. :A

Neyse işte Matt son sahnede şükür yaşıyor. O uyandığı yerde çocukken kaldığın gariban yetim yeri olabilir çok benziyor çünkü. üstelik rahibe filanda var. :F Elektra'da bir şekilde kurtulmuştur sanırım 2.kez ölecekse hiç gelmese daha iyiydi. :F

9.0

Özetle güzel bir sezon oldu ama dizi yer yer durgunlaştı açıkçası.Daha fazla aksiyon olabilirdi. Diziyi yine Daredevil sırtlamış. Jessica'da yer yer iyiydi zaten 2.sevdiğim karakter o.

3.olarakta Luke'yi pek sevmezdim ama burada sevdim adam esprili sıcak kanlı filan çıktı. Jessica'da çok soğuktu. :A

İron'a gelince bariz senaryo hatası oldu bu karakterde bence. Oyuncuya da suç atmamak lazım. Kendi dizisinin 2.sezonu eli düzgün olursa biraz tepkiler diner sanırım yoksa sevgilisi bu karakterden daha fazla seviliyor. :F

@Çiğdem- @mesmeso61 @Forumdash @Titanium

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x8 (Sezon Finali)

El hikayesi bitti sanırım (artık bitsin bi zahmet :( ) O yerin altında ki savaştıkları yerde kemikler vardı @Forumdash tam anlamamışsın ama o ejdarha kalıntıları. Bu El'in efendileri filan oluyor sanırım. (b)

Her karakter çok iyi dövüştü yine Danny aralarda kötüydü tabi ama gerek mat-elektra dövüşleri gerek Jessica'nın asansörün düşmemesini sağlaması ( o sahnede oha dedim çünkü bu kız bu kadar güçlü değildi bence ) gerek luke filan.

Polis kadına da üzüldüm yahu arada kaynadı o gümbürtü de.ss Madam Gao'da öldü mü acaba merak ettim. :A

Neyse işte Matt son sahnede şükür yaşıyor. O uyandığı yerde çocukken kaldığın gariban yetim yeri olabilir çok benziyor çünkü. üstelik rahibe filanda var. :F Elektra'da bir şekilde kurtulmuştur sanırım 2.kez ölecekse hiç gelmese daha iyiydi. :F

9.0

Özetle güzel bir sezon oldu ama dizi yer yer durgunlaştı açıkçası.Daha fazla aksiyon olabilirdi. Diziyi yine Daredevil sırtlamış. Jessica'da yer yer iyiydi zaten 2.sevdiğim karakter o.

3.olarakta Luke'yi pek sevmezdim ama burada sevdim adam esprili sıcak kanlı filan çıktı. Jessica'da çok soğuktu. :A

İron'a gelince bariz senaryo hatası oldu bu karakterde bence. Oyuncuya da suç atmamak lazım. Kendi dizisinin 2.sezonu eli düzgün olursa biraz tepkiler diner sanırım yoksa sevgilisi bu karakterden daha fazla seviliyor. :F

Hayır
o kemik nerden nasıl geldi
onu demek istemiştim :X bence onu işlemeliler:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x8 (Sezon Finali)

9.0

8.Bölüm

aaa vlla tamam daredevil ön plana çıktı hatta liderleri diyebiliriz ama dizinin ana hikayesi yani biz ne izledik 8 bölümdür herkesin derdi ıron fisti kaçırmak bizimkilerde korumaya çalısıyor bu döngüde sezon bitti :A :A :A

neden böyle bir hikaye koymuşlar anlamadım ıron fistede zarar verdi ana karakter olmak seyircinin gözüne battı :F 2.sezona orjinal değişik bir hikaye lazım :A

mat olayında ağladım vlla :T son sahnede sevindim :Z

@destere geldiğinde bayıla bayıla izler onun herifi başrol sonucta :F :F :F

@mesmeso61 @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eskiden ölmüş işte onu canlandıracaklardı
Eminmisin?
canlandırcaklarmıydı yoksa kemikleri toz yapıp kendilerini mi uzun ömürlü yapıcaklardı(b) çünkü elektra'yı canlandırmak için toz kullanmışlardı ve elimizdeki sonuncuyu kullandık dıyp duruyorlardı.

Hm nerden gelmiş sorusunu cevaplayamadın:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
8.Bölüm

aaa vlla tamam daredevil ön plana çıktı hatta liderleri diyebiliriz ama dizinin ana hikayesi yani biz ne izledik 8 bölümdür herkesin derdi ıron fisti kaçırmak bizimkilerde korumaya çalısıyor bu döngüde sezon bitti :A :A :A

neden böyle bir hikaye koymuşlar anlamadım ıron fistede zarar verdi ana karakter olmak seyircinin gözüne battı :F 2.sezona orjinal değişik bir hikaye lazım :A

@mesmeso61 @Forumdash
Ne buldu o adamda anlamadım zaten. :F @destere

Ana hikayede sorun vardı evet. Daha Hand ayni El olarak gidelbilirdi bunun yerine karışık gitti kimi zaman ıron öne çıktı kimi zaman mat hatta sona doğru elektra bile yön verdi diziye.

Eminmisin?
canlandırcaklarmıydı yoksa kemikleri toz yapıp kendilerini mi uzun ömürlü yapıcaklardı(b) çünkü elektra'yı canlandırmak için toz kullanmışlardı ve elimizdeki sonuncuyu kullandık dıyp duruyorlardı.

Hm nerden gelmiş sorusunu cevaplayamadın:F
Bu el örgütü ile ıron'un liderleri kapışmış sanırım zamanında. :F Çok geçmişe gidiyor yani. Bu el'in lideri de ejdarha yani şekline bak anlarsın. bunu canlandıracaklardı.

Araştır işte ben anladığımı anlatıyorum. :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne buldu o adamda anlamadım zaten. :F @destere

Ana hikayede sorun vardı evet. Daha Hand ayni El olarak gidelbilirdi bunun yerine karışık gitti kimi zaman ıron öne çıktı kimi zaman mat hatta sona doğru elektra bile yön verdi diziye.
jessica ve zenci herif biz neden bu dizideyiz diyorlardır bence dizide hikayeleri hiç yok korumalık yaptılar sadece :F :F :F @Forumdash

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
jessica ve zenci herif biz neden bu dizideyiz diyorlardır bence dizide hikayeleri hiç yok korumalık yaptılar sadece :F :F :F @Forumdash
Jessica dedi zaten benim ne işim var diye. :F

Benim anlamadığım
Bu ana düşman olan yaşlı kadını 6.bölümde harcadılar. :A Birde o kadar ana düşman bu olacak diyorlardı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
8.Bölüm

@mesmeso61 @Forumdash
Dediğğme geldin salına salına :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
8.Bölüm

@mesmeso61 @Forumdash
Bırak 2. sezonu da bu hikaye sayesinde tekli dizilere çok güzel konular çıktı. :A