Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash övüyorsa aksiyonu 0 bir bölümdür kesin aşk meşk birşeyler vardır ama bakalım umudumuzu kaybetmeyelim :A :A :A
Neeeee:F ben aşk dizileri izlesem, pllyi bırakmazdım:F rnin gibi ks izletdim:A vıcık vıcık ikide bir...
Şuan kırılım, drıldım, gucendim, küstüm...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Neeeee:F ben aşk dizileri izlesem, pllyi bırakmazdım:F rnin gibi ks izletdim:A vıcık vıcık ikide bir...
Şuan kırılım, drıldım, gucendim, küstüm...
hhahah aa küsersen küss bee son dönemde çok bozuldun şarkı ve dizi seçimlerin çok kötü eski kalitenden çok uzaksın :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölüm @Forumdash güzeldi bölüm ama bir noktasına çok sinir oldum tahmin ediyorsundur kesin :A @Harunnn60 sende izle ayoll :A :A :A
IRON FİST ZENCİ HERİFLE arrowda jessica ile takılıcak görünüyor :A

hepsinin bir araya gelip birlikte kavga etmeleri güzeldi ama şu elktiraya çok sinir oldum bölümün havasını bozdu şu ecünnüyü tekrar gömün ayoll :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B05-06

Bu bölümlerde bi kaç sahne hariç çok durgundu:( 6.bölüm uykum geliyordu ki yine herşeyi son sahnelere koymuşlar:Z

Elektra:hearteyes:

4ve5.bölümde Matt ile Jessica aşık olsun istiyordum ama Elektra Matt'i çoook seviyor... Harikaydı yaa. Şu yeni gelen kazulet kadını öldürdü yaa Matt'in adını söylemediği için :Z harikasın Elektra...

Danny nasıl bi eziksin ya:F Matt çok güçsüz dedik ama tek başına dövüyordu Jessica "dur Matt çocugu iyi haşat ettin" dedi resmen sonra yine kavga ettiler ama son yumrugu yine jessica attı::A Kadınnnnnnn...

Danny'i kaçırdı Elektra, şu yaşlı kör emmiyi öldürdü Elektra ya içimin yağları eridi. Niyeyse ona ısınamamiştim.

Şu derin kuyu beni Daredevil sezon finalinde korkutmuştu:F bi ürperti hissettirmişti yine karşıma çıktı:F

Belki sezonun en önemli ama en zayıf bölümleriydi. 7.5'dan 8/10

@Çiğdem- @Harunnn60 haydin haydinnn... sizi geçtim nerdesiniz?

3.bölüm @Forumdash güzeldi bölüm ama bir noktasına çok sinir oldum tahmin ediyorsundur kesin :A @Harunnn60 sende izle ayoll :A :A :A
IRON FİST ZENCİ HERİFLE arrowda jessica ile takılıcak görünüyor :A

hepsinin bir araya gelip birlikte kavga etmeleri güzeldi ama şu elktiraya çok sinir oldum bölümün havasını bozdu şu ecünnüyü tekrar gömün ayoll :(
Spoi içindeki şeyi ben öyle olmasını istiyorum. Umarım olur:Z ama bugunkü bölüm öyle bişey olmayacak dedirtti. Ama yine de yeşil yakıyorum ben o aşka:Z

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x3

Matt hariç diğer 3'lü çok havalı yahu hele Jessica'nnı tripleri. :F Matt daha aralarında halk çocuğu gibi duruyor. :X

Zenci ile diğerinin, Jessica ile Matt'in olması iyi olmuş ama sonra ki bölümde bence toplu takılırlar.
Aslında bölümün ortalarına doğru bir şey olmadı. Elektra olayı anlatıldı. Bakalım bu kızın sonu ne olacak merak ediyorum.

Sarı çocuk eskiden güçsüz derdim ama Elektra'yı eliyle yere serdi. :A @Çiğdem- haklıymış. :A

Bölümün başı ise efsane. :bhr: Kendimizden bir şey görmek güzel. :D

8.0

@Çiğdem-
@Forumdash az yavaş. :F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
1x1
İlk bölüm çok sakin geçti.

1x2
Tam bu bölümde çok sakin geçti diyecektim ama son dakikalarda acayip coştum. Danny vs. Cage sahnesi acayip hoşuma gitti. Tam onun gazı gitmemişken Stick reis geldi. Ama doruk noktam ise sevimli avukatımızın gelip çılgın kızımıza yardım etmesi oldu.

1x3
Bölümün başında çok fena afalladım. Bir an yanlış bir şey mi açtım diye düşündüm. Bölümlerin başları çok sakin gidiyor ve canım sıkılıyor ancak son 10 dakikalarda ise yerimde duramıyorum. Ekip çok fena bir şekilde bir araya geldi. Ayrıca Stick reyiz sen ne yaptın öyle ya?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4 ve 5 i izledim ben :A 4 ve 5.bölümlere yorum yaparım ikisini ayrı spoi olarak izledikçe bakarsın @Harunnn60

ben spoisiz bir analizimi söyliyeyim öncelikle bu dizi ıros fıst adına yapılmış ana hikayede ıron fıst var dizinin yapım amacı dizinin hikayesi ana başrolumuz ıron fıst @destere nin adamı :A :A :A

@Forumdash
İron Fist ve Daredevil üzerine kurulu
yaşlı adam dedi ya Dany'e "ben Matt'i ele karşı savaşmak için eğittim ama o katılmak istemedi
diye :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İron Fist ve Daredevil üzerine kurulu
yaşlı adam dedi ya Dany'e "ben Matt'i ele karşı savaşmak için eğittim ama o katılmak istemedi
diye :X
İzlediğim bölümlerde açılıyor matda ama ana hikayede bence ıron fist var 4 ve 5.bölüm yorumlarımda daha detaylı bahsederim @Harunnn60 yine geride kalacak sonra bize suç atıyor ayoll :A :A :A

@Harunnn60

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
1x4
Abi dizinin başları gerçekten çok sakin ya. İçim bayılıyor izlerken. Sonlara doğru ancak kendime geliyorum. Bu bölümün sonu da iyi bitti bence. Anlaşılan sonraki bölüm iyi bir kavga var. Elektra bence saf değiştirebilir. Ayrıca Alexandra'nın kıyafetleri beni öldürüyor. Bu kadını giydiren zevksiz kim acaba?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B07-08 (FİNAL)

Çok sakin, bol aksiyon ve buruk bi final @Çiğdem- @Harunnn60

7.Bölüm finale hazırlıktı. Biraz sıkılmadım değil. Daha heycan bekliyordum.

8.bölümde sonunda kuyuda ne var, nasıl yer gördük. Aksiyona da doğduk. Bu sezon o kadar dövüştüler ki son bölümde ögg geldi diyip diziye b*k atasım var:F Çukurda geçtiği için sahneler pek görünmedi hareketler. Ama hala en iyi Matt dövüşüyor:X

Pislik dany hiç bişey yapamıyor laaann.. şöyle ezikleri diziye koyuyorlar beni sinir ediyorlar..

Elektra ve Matt aşkı çok güzel bitti ama dizi 10 bölüm olsaydı da Elektra Matt'in evine girdiği zaman o eski günleri (bizim izlemediğimiz sahneler) hatırlasaydı. Sanki daha güzel, daha dramatik bi sahneyle biterdi.Matt ölmemiş sevindim tabi ama Elektranın ölmesi saçma olurdu.

Bu arada çukurdaki kemikler neyin kemiği? O kadar dev yaratık nerden gelmiş? Acaba Dany'nin göğüsündeki ejderin kemikleri mi?

Daredevil başla artık diyip Netflix harika bir ortak çalişmaya imza atmiş. Bu 5'li seride en çok Daredevil'i seviyorum sonra Jessica...Umarım Defenders da her 2 sezonda bir yapılır :Z

9.5 hakkıdır ama 7.bölüm gerçekten nedense bi garip zayıf geldiği için 9/10

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x4

Bölümler sakin geçiyor ama son sahneler öyle bir güzel oluyor ki insanın izleyesi geliyor. :F
Jessica sonunda konuşmaktan çok adam akıllı bir şey yaptın kız aferin. :A

Iron Fistte açım yemek yemem lazım enerji için diyince koptum. :F

Elektra tam gücünü gösteremiyor sanki. :(

8.0

1x4
Abi dizinin başları gerçekten çok sakin ya. İçim bayılıyor izlerken. Sonlara doğru ancak kendime geliyorum. Bu bölümün sonu da iyi bitti bence. Anlaşılan sonraki bölüm iyi bir kavga var. Elektra bence saf değiştirebilir. Ayrıca Alexandra'nın kıyafetleri beni öldürüyor. Bu kadını giydiren zevksiz kim acaba?
Bende aksine beğeniyorum Alexandra'nın giyimini. Hele bir bölüm kışlık beyaz bir şey giymişti harikaydı o bence. :F