FOX Lucifer 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
6.bölümü izledim @destere @Forumdash aa bence bu bölüm polisiye değildi yanı öyle bir cinayet olup onu araştırmadılar bölüm tamamen luciferle alakalıydı tamamen ona ait bir bölüm yapılmış böyle arada farklı bölümler iyi oluyor :Z:Z:Z
hahah ayy şu şeytan kadın gerçektende şeytan vlla o polis adamlada ilişkisi bence olucak ileride :F:F:F

aa melek zenci adamda görüldüğü gibi saf değilmiş ayol piskolog olarak kendini tanıtıp luciferin piskolok kadınından rapor alıyor :F:F:F

luciferin acaba neyi çalındı diyordum aa kanatlar gerçekten hiç aklıma gelmedi güzel bir sondu :love1::love1::love1:
@destere @Forumdash @pompy @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @cookies
ayoll rıza babayı dünya tanıyor lucifer bile rıza baba diyor :F:F:F
bDYY1Y.jpg

bölüm başında lucifer çok güzel bir şarkı söylüyordu ondan bahsetmeyi unutmuşum? adamda süper ses varmış o şarkının sözlerini bir yerden bulmam lazım :))
@Forumdash belki şarkı sözlerini biliyordur ? :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bölüm başında lucifer çok güzel bir şarkı söylüyordu ondan bahsetmeyi unutmuşum? adamda süper ses varmış o şarkının sözlerini bir yerden bulmam lazım :))
Hadi şarkıda diyordu beni kayalarda sakla filan diye aklıma şu mağara örümcek ağı olayı aklıma geldi(b)

6.bölümü izledim @destere @Forumdash aa bence bu bölüm polisiye değildi yanı öyle bir cinayet olup onu araştırmadılar bölüm tamamen luciferle alakalıydı tamamen ona ait bir bölüm yapılmış böyle arada farklı bölümler iyi oluyor :Z:Z:Z
hahah ayy şu şeytan kadın gerçektende şeytan vlla o polis adamlada ilişkisi bence olucak ileride :F:F:F

aa melek zenci adamda görüldüğü gibi saf değilmiş ayol piskolog olarak kendini tanıtıp luciferin piskolok kadınından rapor alıyor :F:F:F

luciferin acaba neyi çalındı diyordum aa kanatlar gerçekten hiç aklıma gelmedi güzel bir sondu :love1::love1::love1:
@destere @Forumdash @pompy @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06 @cookies
ayoll rıza babayı dünya tanıyor lucifer bile rıza baba diyor :F:F:F
bDYY1Y.jpg
Rıza baba demese iyiymiş. Benim çevirmen hiç böyle espirikler yapmıyor:T:

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi şarkıda diyordu beni kayalarda sakla filan diye aklıma şu mağara örümcek ağı olayı aklıma geldi(b)

Rıza baba demese iyiymiş. Benim çevirmen hiç böyle espirikler yapmıyor:T:
ayy sorma @destere bende sesiyle alakalı çok övgü dolu söz söyleyecektim ama yorum yapakrn benimde aklımdan çıkmış ayoll empireden jemal gibi ince pürüssüz bir ses tonu var
:love1::love1::love1:

@Forumdash sadece diziboxta var rıza baba diğer tüm sitelere baktım hiç birinde yok:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B07

Yine güzel bir bölümdü
lucifer sonunda kavuştu kanadına:X kanadına dedektif kız bile hayran kaldı.
Şu zenci melek çalmiş kanadı pislik! Bölüm sonunonun sahnesiyle bitti. Komadaki polis önce öldü sonra hayata geri döndü. Bu zenci melek sanırım Azrail? Bu milletin canını alamıyor çünkü cezalandıracak kimse yok diğer tarafta? Bu yuzden öbür tarafa gelmesi için lucifer'ı ikna etme derdinde.
Maze'in elindeki tüy acaba Luciferdan mıydı yoksa kendisininki mi?

Psikolog yoktu bu bölüm. Şimdi yazınca eksikliğini hissettim. Olsaydı bir sahne en azından:/

7/10

Sizde izleyin @Çiğdem- @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
7.bölüm aa çok güzel bir bölümdü bence luciferin kanat konusundan dolayı son 2 haftadır normal cinayet bölümleri izlemedik luciferle alakalı bölümler olması güzeldi ama çok mantık hatasını zorlayan bir olay oldu onud anlatıcam @Forumdash @destere :F
ayy melek kanatları nasıl yanıyor ayol tanrının yarattığı melek kanatları normal bir ateşle yanmamalı büyük mantık hatası yok edilemez çünkü kanatların birebir taklidide oluyordu lucifer taklit yapılan kanatı yaksaydı keşke zenci meleği kandırmak için belkide öyle yapmıştır öyle umuyorum :F

aaa bu zenci melek o adamın vurulmasını sağlamıştı luciferin dönmesi için @Forumdash ama lucifer kanatlarını yakınca zenci melekte umudu kesti galiba gelip o adamı tekrar hayata döndürdü ozaman bencede azrail olabilir :F

şeytan kadının adama havuzda yaptığı işkence sahneside güzeldi hahaha:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x7. Bölüm

güzel bir bölümdü yalnız lucifer çok duygusala bağlamıştı bu bölümde :) biz onun fırlamalığını seviyoruz :)
chloe herzamanki gibi muhteşemdi gülünce güller açıyordu yüzünde :)
son sahnede zenci kelek naptı tam çözemedim orayı @Forumdash @Çiğdem- ? komadaki polisi dirilttimi fişinimi çekti naptı orda :) pek hayırlı bir iş yapmadı yani

ayrıca maze nin sakladığı o küçük kutudaki kanat luciferin yaktığı melek kanadından bir parçaydı forumdash :) dan salağı diziden ayrılmadı bir türlü onun sahneelri azaltılmalı :) ayrıca chloe nun minik kızını bu bölüm göremedik o da sempatik biri arada bir görmemizlazım :)
mazenin vatandaşı suya daldırdığı sahnede güzeldi maze dahada güzeldi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x7. Bölüm

güzel bir bölümdü yalnız lucifer çok duygusala bağlamıştı bu bölümde :) biz onun fırlamalığını seviyoruz :)
son sahnede zenci kelek naptı tam çözemedim orayı @Forumdash @Çiğdem- ? komadaki polisi dirilttimi fişinimi çekti naptı orda :) pek hayırlı bir iş yapmadı yani

ayrıca maze nin sakladığı o küçük kutudaki kanat luciferin yaktığı melek kanadından bir parçaydı forumdash :) dan salağı diziden ayrılmadı bir türlü onun sahneelri azaltılmalı :) ayrıca chloe nun minik kızını bu bölüm göremedik o da sempatik biri arada bir görmemizlazım :)
o zenciyi ben azrail diyorum. Önce canını aldı sonra acıdı yada cehennemde kımse olmadiği için cezasını çekemeyeceğinden tekrar dirilti(b)

Şu spoi içinde yazdiğin "Forumdash :) dan salağı" çok subliminal içeriyor:Fniye öyle bi hisse kapıldım bilmiyorum:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o zenciyi ben azrail diyorum. Önce canını aldı sonra acıdı yada cehennemde kımse olmadiği için cezasını çekemeyeceğinden tekrar dirilti(b)

Şu spoi içinde yazdiğin "Forumdash :) dan salağı" çok subliminal içeriyor:Fniye öyle bi hisse kapıldım bilmiyorum:F

ordaki dan türkçedeki dan eki değil anlayacağın:) subliminalle alakası yok :)
dizideki dan dan bahsediyorum hanı chloe nun kocası olanı :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x7. Bölüm

adamı diriltti işte ayolll :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B08

Ben şu polisiye bölümleri sevmiyorum artık yaa... Ama bu bölümün polisiye olayı Luciferın duygularıyla bağlantılıydı:X eh işte
bence bölümün en güzel sahneleri lucifer-dedektif-psikolog sahneleriydi:X 3ü bir arada gibi çok tatlılardı keyifle izledim :X daha çok araya gelsinler.

Dedektifin eski kocası neden kötü oldu anlamadım. Olaylar çözülecekken o kötü ilan edildi. Vurulan adamında sapıkça duyguları var gibi bilemedim :F dün pulp fiction'ın polis sahnesinden sonra bi kıl kaptım:F

Lucifer, psikologun zenci melekle görüştüğünü anlayınca Maze ile araları bozuldu:T

Buna da 7 versem @destere ne der bilemedim:F 7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
daha dur ben bunuda izlerim birazdan o zaman değerlendirmemi yapacağım @Forumdash :) diziye haksızlık yapıp puanlarda cimri davranmayalım :) bir luciferimiz var haftada bir sabırsızlıkla bekliyoruz diziyi oda biterse hayal kırıklığı olacak :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
daha dur ben bunuda izlerim birazdan o zaman değerlendirmemi yapacağım @Forumdash :) diziye haksızlık yapıp puanlarda cimri davranmayalım :) bir luciferimiz var haftada bir sabırsızlıkla bekliyoruz diziyi oda biterse hayal kırıklığı olacak :)
şimdi derdimi anlatsam spoi yemiş gibi seyir zevkin kaçar :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8. Bölüm

süper süper harikaydı bölüm :)
@Forumdash dediğin polisiye kısmını bende sevmiyorum ama yapacak bişey yak gülü(chloe yu) seven ufak tefek dikenlere katlanır artık :)
lucifer ın kıskançlığı artık tavan yaptı bu bölümde luciferla psikoloğ linda arasındaki diyaloğlar komikti heleki chloe yu tedavi etmek için onca ikna çabalarına rağmen sonuçta lindanın chloyu normal bulup luciferi sorunlu bulması komikti :) dan denen salağın rüşvete bulaşmış polis olması sürpriz oldu? ölüm döşeğinde zenci meleğin pandik atmasıyla at gibi iyileşen malcolm kazması chloe nun başına bir iş açmasında dan la ne halt yerse yesin pek umrumda değil :)

nerdesin @Çiğdem- ? ayol senimi bekleyeceğiz böyle her hafta:))

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Biraz boşlamışlar sanki bu bölümü, olan yine Mazikeen reyize oldu. Ve birde şu sonda ki polisin kirli çıkması en sevindiğim şeydi, bi çekiliversin aradan. :D Belki bariz birşeydi olacağı ama bölüm içinde beklemiyordum ihanet edenin o çıkmasını.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biraz boşlamışlar sanki bu bölümü, olan yine Mazikeen reyize oldu. Ve birde şu sonda ki polisin kirli çıkması en sevindiğim şeydi, bi çekiliversin aradan. :D Belki bariz birşeydi olacağı ama bölüm içinde beklemiyordum ihanet edenin o çıkmasını.
bende dan denen eski artığın devreden çıkmasından yanaydım ya? lucifer e acıdım vatandaş o kadar çaba gösteriyor chloe yu kapmak için ama eski artık bir türlü rahat bırakmıyor bizimkileri :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
bende dan denen eski artığın devreden çıkmasından yanaydım ya? lucifer e acıdım vatandaş o kadar çaba gösteriyor chloe yu kapmak için ama eski artık bir türlü rahat bırakmıyor bizimkileri :)

Onu bunu bırakta, bizim kalan son tüy ne olacak? Bence sezon sonu lucifer ölmek üzereyken takarlar felan bir aksiyona bağlarlar gibime geliyor, herzmaan ki gibi Mazikeen olacak,cloe'ye ile uğraşmayı bıraksa kız kendi gelecek zaten ayağına. :) :D