Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm Fragmanı

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
ÇAKIR devrinden kuzuzade mantarlarına...
Senaristler seyirciyi ne zannediyor acaba? Pusat Çakır'ı neden bu kadar düşürmeye çalışıyorsunuz? Neymiş Pusat abisine kafa tutmuş, Neymiş numarasını degiştirmiş... Bu masaya gelebilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazımmış!

Bırakın bu işleri. Pusat Çakır kumar masalarında gençler olmasın diye defalarca mekan bastı şimdide gençleri kumarda kullandırıyor süsü verip seyirciden sogutmaya çalışıyorsunuz. Polat Pusat Çakır dururken gider Zeynep'e yardım eder. Hey maşallah! Raskoln gibi bir oyuncuyuda harcadınız Kenan ile başarılar... Şimdide %99 Pusat Çakır gidecek Yusuf ile devam edersiniz artık. Pusat Çakır bu diziye en çok yakışan karakterlerden birisi.. Ve Polat'ın yanında olursa Memati gibi efsane olabilirdi fakat senarist bey ( Cahit ) kendini yükseltmeye baksın... Pusat Çakır giderse izlemeyecegim diziyi. Sadece ben bu görüşte degilim büyük bir kısımda izlemeyecektir eminim. Çünkü izleyecek karakter kalmadı. Oyuncu kalmadı. - Yusuf'un aşkı'nı izlemeyiz! - Yusuf'un manitalarını izleyemeyiz. - Yusuf'un triplerini izlemeyiz! - Kenan denilen böcek yürüyüşlü artist'i izlemeyiz! - Cahit'in safiyeye sarkıntılık etmesini izlemeyiz! Açık ve net.! İzleyecek kimse kalmadı. KGT gitti, Şimdi ise Pusat Çakır! İlerde reytinglerdende anlaşılacak durum!

13 senelik efsaneyi bu şekilde yöneten ve bitirmeye çalışanlara yazıklar olsun...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
pusat ölecek agalar kesin malesef vadi uçuruma yuvarlanıyor sevilen herkes ölüyor

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
13263882_1745055562444892_1470310606245650786_n.jpg
NERDEN NEREYE!

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Hacı sen onu bırak Memati Abdülhey Kara'dan nereye geldik. :D

Uzun zamandır yorum yapmıyordum ama Kurtlar Vadisi üzülerek söylüyorum ki artık bitti bu sezona zar zor tahammül ettim ama seneye çok köklü bir değişiklik olmazsa artık fragmanlardan takip ederim gibi..
Aga sen nererdesin ya sezon bitti seni daha yeni görüyoruz

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Allah var fragman on numara olmuş. Adamım Tilki sonunda sahalara inmiş. Ama Pusat a sıkmaması daha iyi olur.

Pusat geçmişin hatırına bence dizide kalması gereken oyuncuların başında geliyor. Bir zamanlar diziyi onun için bile izleyen bir kesim vardı. Umarım hata yapıp öldürmezler.

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Pusat diziden ayrılıyor kesin olarak arkadaşlar. Yakınından bilgi aldım Çakır olaylarından ötürü veda ediyor... Vadi bitmiştir benim için. Tilki'de büyük ihtimal ile Polat Pusat ı kurtarmaya gelirken ölecek.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pusat diziden ayrılıyor kesin olarak arkadaşlar. Yakınından bilgi aldım Çakır olaylarından ötürü veda ediyor... Vadi bitmiştir benim için. Tilki'de büyük ihtimal ile Polat Pusat ı kurtarmaya gelirken ölecek.
çakır olayından biticeğine adım kadar emindim zaten ayoll bunuda dile çok getirmiştim ama pusata yazık olucak demicem yani görkem sevindiğe vadi kendisi kaybeder vlla görkem çok yetenekli bir çocuk başrol oynayabilicek seviyede güzel bir diziyle bence ayakta kalır ama vadi pusatla birlikte çok seyirci kaybedecek bende senin gibi bu sezonla nokta koymayı düşünüyorum pusatla birlikte :-) umarım iyi bir yapımda görürüz görkemi :-)