Kurtlar Vadisi Pusu 240.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga şimdi onu bunu geçiceksin bu adamlar önceden bu kadar para almayıp hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyolardı şimdi ne değiştide onca para alıp bize basit sahneler çekiyolar yokmu bunda bi anormalli bu resmen izleyiciyi takmamaktır bak geçen bölümde kurgu ve mantık hatası pusat-baltazar sahnesi çektiler ve kuru sıkı kullandılar bu bölümde ne güzel binayı patlatıyosunda oraya baskın yaparken kuru sıkı biye kullanmıyosun akifin elindeki silah resmen oyuncak silahtı ya dikkatli izlerseniz görürsünüz.
Valla ben çok memnunun çatışma sahneleri muazzam keyif verici
ayrıca ne demek para harcamıyolar yuhh be aga yuhhh

kuru sıkıya falan gerek yok böyle güzel devam helal PANA :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

aga yine coştun ya :D ben şu an istirahete geçiyorum , cümleten hayırlı geceler .

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ağa şefkat tepede eyvallah haklısın çatışma sahneleri berbat ve ötesi de ama arka sokakların çatışma sahneleri tek kelimeyle süper. Ben iki diziyi de izliyorum arka sokaklar çok iyi çatışma sahneleri oluyor ha senaryo dersen ona kimse bir şey diyemez herkesin zevki ve tarzı farklı.
aga yapma Allah aşkına bi ara gündüz tekrarı oluyor ya oraya bakıyordum kardeşimin 5 milyonluk oyuncak silahının aynısını gördüm adam 1 kez basıyor bilgisayardan 10 ses çıkıyor hiç unutmam :D olabilir 3-5 silah patlaması oluyordur onda süper olacak bişey yok arkanın da senaryosu 400 bölümdür vasatın altında aga
bu tür dizileri izlemeye tahammülüm yok işkence gibi geliyor

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

Sen Receb'i çatlatacan valla :)))))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga yine coştun ya :D ben şu an istirahete geçiyorum , cümleten hayırlı geceler .
iyi geceler Allah rahatlık versin agam :D

ee bölüm süperdi hakkımız değil mi coşmak bölümden önce umutsuz konuşanlar şimdi de konuşsunlar
vadi her zaman süper olacaktır Allah ın izniyle

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610

aga hep pozitif hep pozitif olmaz böyle gerçekleri gör artık uyan kış uykusundan senin bunları içtenlikle söylediğinden kuşkuluyum :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
iyi geceler Allah rahatlık versin agam :D

ee bölüm süperdi hakkımız değil mi coşmak bölümden önce umutsuz konuşanlar şimdi de konuşsunlar
vadi her zaman süper olacaktır Allah ın izniyle
aynen aga yıllardır tek dizim yokluğunu görmeyiz inş bir daha vadi gibi bir dizi gelebilmez kıymetini bilmek lazım

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga yapma Allah aşkına bi ara gündüz tekrarı oluyor ya oraya bakıyordum kardeşimin 5 milyonluk oyuncak silahının aynısını gördüm adam 1 kez basıyor bilgisayardan 10 ses çıkıyor hiç unutmam :D olabilir 3-5 silah patlaması oluyordur onda süper olacak bişey yok arkanın da senaryosu 400 bölümdür vasatın altında aga
bu tür dizileri izlemeye tahammülüm yok işkence gibi geliyor
Aga bu anlattiklarini gördüğüne göre başka dizi izlemişsin çünkü dizide öyle bir şey yok bu açık ve net. Senaryo kısmına zaten yorum yapmaya gerek yok herkesin tarzı farklı.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga hep pozitif hep pozitif olmaz böyle gerçekleri gör artık uyan kış uykusundan senin bunları içtenlikle söylediğinden kuşkuluyum :D
yok aga @takas ın söylediklerinin tamamına katılıyorum vadi süperdi bu sezonda bomba gibi gidiyor bir diziden daha ne beklenebilir ki

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
@takas merakımı mazur gör lütfen ama sana bir soru soracam şu vadi tarihinde beğenmediğin bir bölüm var mı ? Acaba

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610

Sen Receb'i çatlatacan valla :)))))
abi gerçekleri işine gelmediği için yazmıyo geçen sezonlarda da onur tan için her bölüm tartışıyoduk en sonunda oda hak vermişti ne dandik bi yönetmen olduğuna şimdide akif ve çatışma sahnelerini beğendiğini söylüyo elbet bunlardada ben yani biz haklı çıkıcak kendisi geri adım atıcak :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
içtenlikle söylemiyorsam namerdim
ortada verilen emeğe saygım var aga

ayrıca bu saatten sonra kuru sıkı olayı kendi kafamda bitmiştir kuru sıkı falan istemiyorum böyle daha iyi böyle devam etsinler :D

recep aga böyle negatif negatif de olmaz yiğidin hakkını vereceksin her zaman haksızlık yapılamaz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aynen aga yıllardır tek dizim yokluğunu görmeyiz inş bir daha vadi gibi bir dizi gelebilmez kıymetini bilmek lazım
yav aga 1 hafta olmayınca nasıl özlüyolar değerini bilmiyolar değerini çok iyi bildiğim için eleştiriyolar ama kimsenin keyfine göre yorum yapmıyorum
bu foruma üye olduğum günden beri böyleyim böyle olacam

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
yok aga @takas ın söylediklerinin tamamına katılıyorum vadi süperdi bu sezonda bomba gibi gidiyor bir diziden daha ne beklenebilir ki
aga sezona bomba gibi girdi ona eyvallah hala yayınlanan diziler içinde en muhteşemi onda eyvallah ama sadece biraz daha özen isteyen sahneler çekmeleri lazım çatışma sahneleri gerçekten kötü hatırlarsanız sezon başı silah efektleriyle şuanki efektler aynı değil ve 2 3 kez değişikliğe gidildi önceki sezonları izleyen bir vadici olarak bu çatışma sahnelerinden memnun olmak kusura bakmayın ama mantık hatasıdır.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas merakımı mazur gör lütfen ama sana bir soru soracam şu vadi tarihinde beğenmediğin bir bölüm var mı ? Acaba
abi kaç yıldır beraber yorum yapıyoruz yapma bunu
çok sert eleştiriler yaptığım bölümler oldu geçen sezon finaliyle ilgili neler yazmıştım illa ki vardır ama kadir üstte cevabı vermiş ona aynen katılıyorum :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
yav aga 1 hafta olmayınca nasıl özlüyolar değerini bilmiyolar değerini çok iyi bildiğim için eleştiriyolar ama kimsenin keyfine göre yorum yapmıyorum
bu foruma üye olduğum günden beri böyleyim böyle olacam
aynen aga böyle devam biz burda popülizm yapmıyoruz gerçekten böyle hisstiğimiz için bu şekilde konuşuyoruz yoksa niye böyle davranalım ki pana yla bir ortaklığımız mı var ki iyi olmayan bir şeye iyi diğelim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga sezona bomba gibi girdi ona eyvallah hala yayınlanan diziler içinde en muhteşemi onda eyvallah ama sadece biraz daha özen isteyen sahneler çekmeleri lazım çatışma sahneleri gerçekten kötü hatırlarsanız sezon başı silah efektleriyle şuanki efektler aynı değil ve 2 3 kez değişikliğe gidildi önceki sezonları izleyen bir vadici olarak bu çatışma sahnelerinden memnun olmak kusura bakmayın ama mantık hatasıdır.
senin fikrindir aga bana göre mü-kem-mel ö-te-si :D bak heceleyerek yazdım :D

böyle devam etsinler başka bişey istemiyorum PANA duy sesimizi :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga bu bölümde çatışma sahnelerinde benim tek dikkatimi çeken silah sesleriydi daha iyi olabillirdi onun dışında bir sıkıntı görmedim :d: sahnelerden de acayip zevk aldım benim için önemli olanda bu zaten, tabi seninde görüşüne saygı duyarım her zaman :-)

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
agalar bende geldiğim günden belli aynı kafa yapısına sahibim hiç k.bakmayın elbetteki dizimiz on numara bi dizi ben buna laf yapmıyorum ama aksiyon sahnelerindeki kalitesizlik 100 km öteden belli oluyo siz kendinizi kandırsanızda kandırmasanızda @takas diyosunki diğer dizilerde arka sokoklar şefkat tepe de böyle sahneler yok o dizilerin çapı belli bizim dizinin çapı belli o yüzden tek sıkıntı kuru sıkıda değil bunun bariz örneğini geçen bölümde gördük iyi bir kurgucumuz şuanlık için yok malesef kurgu işi kemalettin osmanlının gitmesiyle son buldu bana göre velhasıl kelam şuanki aksiyon sahneleri bu forumdaki 3 4 arkadaşın dışında da kimse tarafından beğenilmiyo birbirimizi kandırmayalım.