Kelebeğin Rüyası'na Bir Ödül de İtalya'dan!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin ve Mert Fırat gibi isimlerin paylaştığı film olan Kelebeğin Rüyası bir ödüle daha layık görüldü.

Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği filme İtalya'da düzenlenen Terra di Siena Film Festivali'nde ''En İyi Film'' ödülü verildi.

Kelebeğin Rüyası son olarak ise Balkanların En İyi Filmi unvanına sahip olmuştu.

fft81_mf2473937.Jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Bu çocuğun saçmalamaları gece saatlerinde daha bir tavan yapıyor :F İsterse 7/24 kapris yapsın, en azından özel hayatını işiyle karıştırıp, Türkiye'nin en ses getiren dizisini bırakıp kaçmıyor başka ülkelere :)
ortadaki hastalığa özel hayatla işi karıştırmak demek :)) elem kederde yeni nokta:F

ayrıca lafı değiştirmeyelim:A ben de inanmiyim kapris haberlerine pek o tip yok faroşta:X

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
ortadaki hastalığa özel hayatla işi karıştırmak demek :)) elem kederde yeni nokta:F

ayrıca lafı değiştirmeyelim:A ben de inanmiyim kapris haberlerine pek o tip yok faroşta:X
Lafı değiştirmeyelim demez mi bir de :F Çalışkanlıktan kaprise getiriyor sözü :F Yoğun iş temposundan bıkacaksaydı kabul etmeyeydi :) Ayrıca bebeğine bakmak için kaçtığı bence apaçık :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Lafı değiştirmeyelim demez mi bir de :F Çalışkanlıktan kaprise getiriyor sözü :F Yoğun iş temposundan bıkacaksaydı kabul etmeyeydi :) Ayrıca bebeğine bakmak için kaçtığı bence apaçık :A
senin fikirlerin beni bağlamaz ortada olan duruma bakarım :) psikolojik rahatsızlıktan gitti mi gitti :)))

çalışkanlığı ile ilgili haber duymadım lo (b)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
senin fikirlerin beni bağlamaz ortada olan duruma bakarım :) psikolojik rahatsızlıktan gitti mi gitti :)))

çalışkanlığı ile ilgili haber duymadım lo (b)
Kendimi kandırmaya devam ederim diyosun yan, sen bilirsin :A
Daha 3-4 yıldır piyasada olan kızın her yaz filmi(Yönetmenler; Çağan Irmak, Yılmaz Erdoğan, Kerem Deren) çıkıyorsa habere ne hacet? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Büyük tebrikler. :) Televizyonda da reyting olarak aynı başarıları göstereceğinden şüphem yok. :A

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
bildiğin talep işte :) serenay aynı ay 3 reklam filmi çeviriyor bu durumda çalışkan mı oluyor yoksa ona talep mi oluyor :)))
Reklam ve film aynı şeyler mi sence? :F Basit filmler değil ayrıca hiçbiri :) Dizi temposunda bu ay yeni film çıkartıyor Farah, Çağan Irmak'la hemde :) Her talep olan oyuncu kabul etseeydi teklifleri :F Mesela bak Meryem'e aylardır yan gelip yatıyor, neden? Çünkü tükendi :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Reklam ve film aynı şeyler mi sence? :F Basit filmler değil ayrıca hiçbiri :) Dizi temposunda bu ay yeni film çıkartıyor Farah, Çağan Irmak'la hemde :) Her talep olan oyuncu kabul etseeydi teklifleri :F Mesela bak Meryem'e aylardır yan gelip yatıyor, neden? Çünkü tükendi :F
elinin tersiyle itiyor meryemim macun almanyalara gitti teklif etti de kabul etmedii :))) bir dünya starı her işi kabul etmez bak sonunda en iyisini kabul etti real madrid futbolcuları gibi dünya basınının önünde imza atacak :)))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrik ederim.:D İyi filmdi ve hala konuşulması ve ödül almasıda güzel.:D