Kartal Avrupa'da Uçuyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Kartal Avrupa'da Uçuyor!

ae5f573f60cb44a18b63b0fe232c4df6.jpg

Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş, Hapoel Be'er Sheva'yı evinde 2-1 yenip son 16 takım arasında yerini aldı.

Karşılaşmaya seyircisinin desteği ile etkili başlayan siyah beyazlılar, 17. dakikada sol taraftan hızlı geliştirdiği bir hücumla Aboubakar'ı rakip savunmanın da hatasıyla topla buluşturdu, Kamerunlu golcü kale önüne düşen topu etkili bir vuruşla tam 90'dan ağlara gönderdi. Ve devreye bu skorla gidildi: 1-0.

Karşılaşmanın ikinci yarısının 64. dakikasında Hapoel Beer-Sheva Anthony Nwakaeme ile maça eşitliği getirdi. Bu golden sonra baskısını artıran Beşiktaş, 87'de oyuna sonradan giren Cenk Tosun'un ayağından bulduğu golle kazanarak bir üst tura doğru yola devam etti: 2-1.

Kartal bir üst turda ilk maçını 10 Mart'ta, rövanş karşılaşmasını ise 16 Mart'ta oynayacak.
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çocuklar uyanın, uyanın çocuklar...

Krasnodar gelmeli o statta bizimkileri görmek istiyorum. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bjk ye tebrikler bakalım bundan sonra rakip kim olacak umarım sonraki maçlar bjk için daha da iyi olur:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aboubakar doksana takar. Kara lokomotifim benim :D
Aboubakar, Afrika kupası şampiyonluğuyla özgüven kazanmış. Hem Cenk Tosun oyuna sonradan girdiği zaman fizik üstünlüğünü de alıyor. Bu yüzden yedekten girsin diyoruz. Derbiye Abou ile çıkıp rakip savunmayı yıpratmalıyız. Ama hoca Cenk ile başlayacaktır orası ayrı...

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Beşiktaş iyi oynayarak aldı maçı [emoji2] artık yarın yeni rakibimizi bekliyoruz. Şahsen Roma dışındaki bütün takımları yeneceğimizi düşünüyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
babamla izledik ayy keşke Beşiktaş dışında hiçbir maç canlı yayınlanmasa ayoll diğerlerini gerçekten izleyemiyorum babam eziyet çektiriyor gibi bize :A sadece beşiktaşın maçında sıkılmıyorum haftada sadece 1 maç yayınlayın oda Beşikt(AŞK) :love1::love1::love1:

@sürgünüm @EFE UYSAL @Harunnn60 @cookies @Yakamoz-Asi
Beşiktaş maçlarını izlerken biz. :)

CtJBq3oXgAEk_10.jpg

Fenerbahçe maçlarını izlerken @HeisenBerg :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Aboubakar, Afrika kupası şampiyonluğuyla özgüven kazanmış. Hem Cenk Tosun oyuna sonradan girdiği zaman fizik üstünlüğünü de alıyor. Bu yüzden yedekten girsin diyoruz. Derbiye Abou ile çıkıp rakip savunmayı yıpratmalıyız. Ama hoca Cenk ile başlayacaktır orası ayrı...
Bu maç belki fikrini değiştirmiştir ama yine de %60 ihtimalle Cenk ile başlayacak. Önce Abou ile savunmayı yıpratıp dediğim gibi sonradan diri bir Cenk girse ikinci yarıda skoru bulabiliriz

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Talisca
Bu maç belki fikrini değiştirmiştir ama yine de %60 ihtimalle Cenk ile başlayacak. Önce Abou ile savunmayı yıpratıp dediğim gibi sonradan diri bir Cenk girse ikinci yarıda skoru bulabiliriz
Talisca da mutlaka sonradan oyuna girmeli. Fizik gücü çok zayıf ama yorgun savunmaya karşı fuleli patlama gücüne sahip.

Bir de Marcelo'nun yanında Atınç olmaz. İyileşirse (yarın antrenmana çıkacak) Mitrovic, oynamazsa Necip'e de razıyım. Atınç 20 saniye içerisinde 5 çalım yeme potansiyeline sahip. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fenerbahçeliler için basketbol mevsimi an itibariyle başlamıştır. :A
Basketbolu daha çok seviyorum futboldan çünkü sürekli sayı yapıyorlar maçlardada sürekli gol atmaya çalısınca güzel oluyor ama çoğunda adamlar öyle duruyorlar sahada gol atmaya çalısmıyorlar öyle dolaşıyorlar vakit kaybından başka birşey değil :F