Karagül'de Ağlatan Sahne!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Karagül'de Ağlatan Sahne!

Karagül-4.Sezon-2.Tanıtım-Fragmanı1.jpg

Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta ve Şerif Sezer gibi isimlerin paylaştığı 4.sezonuyla ekranlara gelen dizi Karagül dün akşam finalden önceki son bölüm olan 124.bölümle ekranlara geldi.​

Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kendal karakterine hayat veren Mesut Akusta, sahnedeki rolüyle tüm izleyicilerden tam not almayı başardı.​

Gelecek hafta 125.bölümüyle final yapacak olan dizideki o sahne...​

Not : Sahne 11:40 itibariyle başlıyor.​

http://www.fox.com.tr/Karagul/bolum/124/part/6
Orijinal formatta oku

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Mahkeme ve sonrasındaki sahne harikaydı. Kendal'ın çaresiz yakarışları beni bitirdi zaten twitterda izleyicilerden çok güzel yorumlar geldi kendal için.
kendal dizi karekteri orası diziyi izleyenleri ilgilendirir ama onun sahnesinde gerekçeleri açıkladığı çocukluğundan bu yana yaptıklarına sebep olan olayları anlatması harika oyunculuk çok başarılı da senarsitleri kutlamak lazım toplumda malesef bunlar uzun yıllar yapıldı belki hala devm ediyor insanları bu hale getiren sebplerin irdelenmesi hususunda parmak bastıkları nokta çok önemli ve doğru

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
vay be ne guzel oynamis Mesut Akusta emegine oyunculuguna saglik

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Şu espriyi yapıp klişe 2.yorumu yaparak tarihe geçiriyoruz sizleri tebrikler. :A
ay bugün karagüle maruz kaldım teyze ortamında resmen rengim sarardı soldum :( o ne mahkeme sahnesiydi öyle 40 dk sürmüş maşallah :F neyse kendal tam tayyip amca @Doğu @MEnes :A babasını öldürmüş, biyolojik babasını da öldürmüş, oğlunu sakat bırakmış, kardeşinin ölümüne sebep olmuş, narinin abisini öldürmüş, narinin de ölümüne sebep olmuş, sibeli de bunun adamları kurşunlatmış,sonunda özlemle kasımı da fıratın sularına bıraktırmış :F kendi öz oğlunu da öldürmüş bebek daha :eek: resmen tüm kötülüklerin kaynağı adam :F @Çiğdem- @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Yiğitt @Forumdash

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
ay bugün karagüle maruz kaldım teyze ortamında resmen rengim sarardı soldum :( o ne mahkeme sahnesiydi öyle 40 dk sürmüş maşallah :F neyse kendal tam tayyip amca @Doğu @MEnes :A babasını öldürmüş, biyolojik babasını da öldürmüş, oğlunu sakat bırakmış, kardeşinin ölümüne sebep olmuş, narinin abisini öldürmüş, narinin de ölümüne sebep olmuş, sibeli de bunun adamları kurşunlatmış,sonunda özlemle kasımı da fıratın sularına bıraktırmış :F kendi öz oğlunu da öldürmüş bebek daha :eek: resmen tüm kötülüklerin kaynağı adam :F @Çiğdem- @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Yiğitt @Forumdash
Güne mi gittin la ne teyze ortamı :A