Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
71. BÖLÜM

Finale adım adım, çok iyi bölümdü. :Z
Zeynep kaza yaptı, Poyraz öldü. Emir orada döktürdü resmen, o nasıl ağlamaktı öyle. :( Emir, Kemal'i kaçırdı ama Zeynep sağolsun kurtardık. :Z

Kemal ve Nihan da evlendi, sonunda muradlarına erdiler. :bhr: :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
39-40-41 BÖLÜMLERİ İZLEDİM :A

2.sezondan 6 bölüm izledim henüz 1.sezon tadında bölüm çıkmadı ama yavaş yavaş olaylar karışmayada başladı :A @Yiğitt @sokak sanati @turkuazz

Ozanı birisi öldürmüş zeynep odasına girdiğini gördük zeynep öldürdüyse şaşırmam emire bile yalan söyledi ozanın odasına almadılar beni dedi :A bu kızdan herşey beklenir çocuğu aldatıyor birde üstüne öldürüyorsa ohaa yanı :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
73. BÖLÜM

Off, son sahne. :(
Emir'in tuzağı işe yaradı gibi. Nihan, Kemal'i vurmak zorunda kaldı. Neler olacak finalde çok merak ediyorum, çatladım. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

2.sezondan 6 bölüm izledim henüz 1.sezon tadında bölüm çıkmadı ama yavaş yavaş olaylar karışmayada başladı :A @Yiğitt @sokak sanati @turkuazz

Ozanı birisi öldürmüş zeynep odasına girdiğini gördük zeynep öldürdüyse şaşırmam emire bile yalan söyledi ozanın odasına almadılar beni dedi :A bu kızdan herşey beklenir çocuğu aldatıyor birde üstüne öldürüyorsa ohaa yanı :F
@sokak sanati eiketkin olmamış :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Zeynep çok tehlikeli bu sezon keşke istikrar sağlasaydı finalde iyi bitseydi hikayesi yani Emirle evlenseydi:(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Zeynep ortada kilit isim ama oldukça karışık:D bazı bölümlerde Zeynep çok fazla sinir ayrıca Tarık bölümlerim hepsinde sinir:A:A çünkü salaklıkta sınır tanımıyor:F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zeynep ortada kilit isim ama oldukça karışık:D bazı bölümlerde Zeynep çok fazla sinir ayrıca Tarık bölümlerim hepsinde sinir:A:A çünkü salaklıkta sınır tanımıyor:F:F:F
Neslihan, Hazal, Zerrin Tekindor, Zeyno Eracar hepsi süper oynuyor. Gizem biraz düşük kalmış.:A
Siz ertuğruluma resmen fırsat vermişsiniz ayoll 2.sezon biraz reyting düşüşü belli oldu sezona baya durgun başladılar ama aksiyonlu bölümlere geçmeyi umuyorum bir an önce
:A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
74. BÖLÜM - BÜYÜK FİNAL

Gözlerim doldu, boğazım düğümlendi...
Ah ulan ah, Kemal öldü. :( Emir de öldü... Bir Nihan kaldı geriye, bildiğimiz kara sevda oldu. Süper final oldu. :(

Tüm ekibin emeklerine sağlık. Böyle klişe bir konuyla bir efsane çıkardılar. En büyük pay tabi ki Emir Kozcuoğlu'nun. Böyle bir rolü başka kimse yapamazdı herhalde, unutulmayacak karakterlerden oldu. Diziye kimler geldi, kimler geçti...

Unutulmayacaksınız...
72619.jpg

Kara-Sevda-Dizisi-Konusu.jpg

DDemC0mXUAApVcv.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
42 VE 43 izledim :F

42.bölüm 2.sezonun en iyi bölümlerinden ilk sezon tadını veren ilk bölümdü :Z gerek emirin nihal ve kemale ders vermesi ozanı onun öldürmediğini kaçırmak için zehirlediğini anlatması gerek ise nihal ile gıcık kemalin tekrar iş birliği yapıp emire kurudkları tuzak olsun son sahne olsun 1.sezon tadındaydı :Z:Z:Z

43 de fena değildi dizi topartlanma aşamasına girdi :Z asu ve emirin sahneleri bölüme damga vurdu asununda üvey kızı varmış sanırım :A ozanıda başkasının astığı ortaya çıktı ama kim :eek:

son sahnede gıcık kemaller emirin annesini emirlerin evine yolladı magazinciler öğrendiler annesi olduğunu daha tempo düşmez inş :Z:Z:Z @sokak sanati @Yiğitt @turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ohaaaaaaaaaa kaan ungarcıoğlu karaoğlanmıymış :eek::eek::eek:

çok severek izlediğim bir diziydi kısa sürünce üzülmüştüm sonra o çocuk kampusistan diye bir diziye geçmişti ama kaanın o olduğunu anlamamışım dün bir video izledim youtubede önceki halini gösteren ve şok oldum :eek::eek::eek: @Yiğitt @turkuazz @sokak sanati @Harunnn60 @xemrexxx @mrt-06 @Forumdash
s-3163223a05fc88147ad5f172c76701afea9a1b40.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060