Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
74. BÖLÜM - BÜYÜK FİNAL

Gözlerim doldu, boğazım düğümlendi...

Tüm ekibin emeklerine sağlık. Böyle klişe bir konuyla bir efsane çıkardılar. En büyük pay tabi ki Emir Kozcuoğlu'nun. Böyle bir rolü başka kimse yapamazdı herhalde, unutulmayacak karakterlerden oldu. Diziye kimler geldi, kimler geçti...

Unutulmayacaksınız...
72619.jpg

Kara-Sevda-Dizisi-Konusu.jpg

DDemC0mXUAApVcv.jpg
Şu fotolar harika çok tatlılar :bhr: bu dizi unutulmayacak:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
44 - 45 çok güzel bölümlerdi dizi 42.bölümden beridir 1.sezon havasını yakaladı @sokak sanati :Z:Z:Z

44.bölümde emirin babasının bir hainliğini daha öğrendik emirin annesini uyutmaya devam etmiş kesin o kadın bir sır söyleyecek emire onun söyleyeceği birşeyden çekiniyr emirin babası :A

45.bölümde ise emirin babası kendini kemal onu yakalamış gibi gösterdi tabi planı emir kurdu :A asu intihar etti ama gebermez :F nihalde donuyor soğuk odada kaldı kemal onu kurtarırken birisi silah dayadı kafasına :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
44 - 45 çok güzel bölümlerdi dizi 42.bölümden beridir 1.sezon havasını yakaladı @sokak sanati :Z:Z:Z

44.bölümde emirin babasının bir hainliğini daha öğrendik emirin annesini uyutmaya devam etmiş kesin o kadın bir sır söyleyecek emire onun söyleyeceği birşeyden çekiniyr emirin babası :A

45.bölümde ise emirin babası kendini kemal onu yakalamış gibi gösterdi tabi planı emir kurdu :A asu intihar etti ama gebermez :F nihalde donuyor soğuk odada kaldı kemal onu kurtarırken birisi silah dayadı kafasına :F

2. Sezon şimdi başlıyor.:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
50.bölümü izledim en son :A

aa bu ozan olayı çok karmaşıklaştı zeynep boğmaya çalısmıs ama ben odadan çıktığımda ölmemişti diyor hem o öldürse bile zeynep asmamış sonucta bu çocuğu kim astı umarım o intihar sahnesini güzel şekilde gösterirler kafam karıştı vlla :F

emirinde nihal ile uçurum sahnesi göründü sahte bebeği atıyordu @sokak sanati bana yıldızlar için göstermiştin sahneyi değiştir demiştim elenmiştin :A ama emirin eprformansı iyi o sahnede nihalin değil :F

şu sahneye bayıldım kız çok tatlı maşşllah emirin oyunculuğu zaten muhteşem çok duygulandırdı bu sahne :T @sokak sanati @turkuazz

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
50.bölümü izledim en son :A

aa bu ozan olayı çok karmaşıklaştı zeynep boğmaya çalısmıs ama ben odadan çıktığımda ölmemişti diyor hem o öldürse bile zeynep asmamış sonucta bu çocuğu kim astı umarım o intihar sahnesini güzel şekilde gösterirler kafam karıştı vlla :F

emirinde nihal ile uçurum sahnesi göründü sahte bebeği atıyordu @sokak sanati bana yıldızlar için göstermiştin sahneyi değiştir demiştim elenmiştin :A ama emirin eprformansı iyi o sahnede nihalin değil :F

şu sahneye bayıldım kız çok tatlı maşşllah emirin oyunculuğu zaten muhteşem çok duygulandırdı bu sahne :T @sokak sanati @turkuazz

Dizi bu bölümlerde iyice vites arttırıyor zaten heyecanlı bölümler. Ozan olayı daha çok karışacak.:Z

Deniz bebeğimiz çok tatlı. Ara ara gösteriyorlardı çok tatlı aynen.:love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi bu bölümlerde iyice vites arttırıyor zaten heyecanlı bölümler. Ozan olayı daha çok karışacak.:Z

Deniz bebeğimiz çok tatlı. Ara ara gösteriyorlardı çok tatlı aynen.:love1:
aa vlla çok karışık zeynep ben öldürdüm diyor ama o asmamışkı yada asıldığını bilmiyor sanırım boğdum öldü sanıyor :F kemalin abiside biliyormus olayı asuda emirden şüpheleniyor yanı açıkcası merak ettim umarım çabucak gleir o bölüm :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aa vlla çok karışık zeynep ben öldürdüm diyor ama o asmamışkı yada asıldığını bilmiyor sanırım boğdum öldü sanıyor :F kemalin abiside biliyormus olayı asuda emirden şüpheleniyor yanı açıkcası merak ettim umarım çabucak gleir o bölüm :F

Yok daha Gizem Karaca gelecek o çözecek olayı.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende o sahneye bayıldım. O nasıl bi posta koymaktır öyle aklım durdu benimde.:F
en son 61 i izledim :A

öncelikle emir ile bebek arasındakı sahneler kusursuz :A bebek emiri benimsemiş ona bakışları baba demesi bebek babası olarak emiri kabul etmiş :bhr: kemallede bir sahnesi var kemale öyle bakmıyor mesala ama emir ile iletişimi başka :A emirin anneside uyandı onu babası itmiş ama emir henüz öğrenmedi :F

gelelim ozan olayına çok karışık ayoll zeynep diyor ben öldürdüm boğdum :F ama asunun bağlantısı çıktı asunun adamı zehirlemiş ozanı ama diyorki ben ozanı asmadım diyor ozaman bir üçüncü kişi daha var şu olayı aydınlatsınlar artık kim öldürdü bu çocuğu :F

61.bölümün sonunda kemal ile nihal asunun evine girdiler odası kanlı şekildeydi asu yoktu :F

@Yiğitt @turkuazz