Kara Para Aşk | Tanıtım Fragmanı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
bazen bana cevap yetiştiremiyorsun ya ne yazacağını şaşırıyorsun yada haksız olduğun durumlarda :kiki: bunu çok kullanıyon bunu görünce cevap atmıyom zaten :F

reyiz biz ne zaman arkadaş olduk :D hee bi de atar yapma :D
istediğimi deme hakkım var hakaret etmedikten sonra :)))))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Enginde hiç yakışmıyor yalıya ama zaten vanda yaşayıp, zar zor geçinen bi karakter olacağı için içim soğuyor. :A
dizi başlasın görürüz :) kYIP ŞEHİRİN anne rolündeki kadınıyla gelini de yalıya yakışmazdı ama bugünün saraylısında sırıtmıyorlar öyle :F

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
bazen bana cevap yetiştiremiyorsun ya ne yazacağını şaşırıyorsun yada haksız olduğun durumlarda :kiki: bunu çok kullanıyon bunu görünce cevap atmıyom zaten :F

reyiz biz ne zaman arkadaş olduk :D hee bi de atar yapma :D
Ben mobil olduğum için en fazls bu hız oluyor, yani bi şey bulamamak değil durum. Allah'a şükür her zaman verecek bi cevabım vardır. :) senin kadar kullanmıyorum gerçi, hem haksızlık değil stres diyorum. Ayrıştıralım lütfen. :D

dizi başlasın görürüz :) kYIP ŞEHİRİN anne rolündeki kadınıyla gelini de yalıya yakışmazdı ama bugünün saraylısında sırıtmıyorlar öyle :F
Sümüklü gelin hiçbir şekilde yakışmıyor ama anne hanım süper rol kestiği için hemen ayak uyduruyor. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Ben mobil olduğum için en fazls bu hız oluyor, yani bi şey bulamamak değil durum. Allah'a şükür her zaman verecek bi cevabım vardır. :) senin kadar kullanmıyorum gerçi, hem haksızlık değil stres diyorum. Ayrıştıralım lütfen. :D

Sümüklü gelin hiçbir şekilde yakışmıyor ama anne hanım süper rol kestiği için hemen ayak uyduruyor. :D
:eek: ayşen kezbanına laf ettin @destere döver seni :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

mesele cevap vermek değil ne cevap verdiğindir :)