Kara Para Aşk | Tanıtım Fragmanı

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
nebahat muhteşem oyuncudur o yüzden diyorum ya yan roller önemli diye nebahatle yan karakterlere bir nebze kalite gelmiş ..
bu nebahat tubayı beğenmiyordu bir demecinde @*Dream* ateş püskürmüştü o zamanlar şimdi kadere bak aynı dizideler :))
Berenle bire bir dizi çekenler farkı görüyor. :) ama ekmek parası için yapcaklar tabii mecbuurr. :A

ister yalı ister konak ister saray olsun önemli olan içindekilerin oraya yakışması :A
Nebahatım da yalıya yakışan ağırlık ve asalet olduğuna göre sorun yok bence :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Berenle bire bir dizi çekenler farkı görüyor. :) ama ekmek parası için yapcaklar tabii mecbuurr. :A

Nebahatım da yalıya yakışan ağırlık ve asalet olduğuna göre sorun yok bence :A
ona ne şüphe kadın dizilerde zaten hep yalıda haziran gecesi,candan öte,aşk-ı memnu,aşk bu da 5.yalılı dizisi oalcak :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
her defasında my yi geçecek diye rakibe sarılıyorlar ama hep hayal kırıklığı 1 kere olsun amaçlarına ulaşsınlar istiyorum artıkın :)))))

bu sefer olacak olacak bu sefer sağlam geliyor kpa .. hem MY de artık eski günlerinde değil son kroşeyle yere devrilir :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Olur öyle bazen. :kiki: son sınıfa gel bi o strese, yıpratıcı tempoya karşı kavgaya yer arıycan :kiki:
o stres bende hep var merak etme ama resmi olmam ya çok sinirli olurum yada çok şaka yaparım resmi olma şıkkı yok bende :D

my deki en iyisi işte osmanlı sarayı daha büyüğünde lüksünde yaşaması zor :A
arkadaş yeter ya her konuda aynı şeyler şikayet edecem artık konuyla ne alakası var

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Olur öyle bazen. :kiki: son sınıfa gel bi o strese, yıpratıcı tempoya karşı kavgaya yer arıycan :kiki:

Diğerleri gerçek my nin kurmaca. Gerçekçilik ve asalet hissini bozuyor. :A
topkapıda da çekimler vardı ilk bölümlerde :A topkapı sarayına da değer biçilemez herhalde :A

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
o stres bende hep var merak etme ama resmi olmam ya çok sinirli olurum yada çok şaka yaparım resmi olma şıkkı yok bende :D

arkadaş yeter ya her konuda aynı şeyler şikayet edecem artık konuyla ne alakası var
Aynen, mesala fazla :kiki: sembolünü kullanıyosam baya stresliyimdir. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061

istediğin et arkadaşım sadece ben konuşmuyorum my ile ilgili bu konuda :)