MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşte bunu sadece ben isterim aramızdaki fark bu canım uzaylı dostum... :cool: Dinarlarımı derhal istiyorum taksitle geri vermeni rica ediyorum. :A Daha neler insan hiç dostunun kuyusunu kazar mı? Benim amacım kesinlikle insan dolandırmak değil yanlış anlaşılmasın sadece borcumu almaktı... :A
Ama insan doğası gereği her istediğini elde edemez, bu da bir gerçek... :A Bu dünyada ufacık bir noktasınız hepiniz, hiç bir şeye gücü yetmeyen... Uzay'dan da böyle gözüküyor, kendi gözlerimle gördüm... :A Sözgelimi evet sen bir şeyler istiyor olabilirsin ama bu isteklerin nasıl sonuçlanır bir muammadır... :A
Program in moderatorlugunu reis e vermissin.Ne dediğini anlamak dahi zorken nasıl yürütecek acaba? Mecnun der sözü bana verir, ya da tersi .Cümleye yüklemden başlayan insan ne de olsa.
Benim istemediğim bir şeyi kimse bana veremez veya alamaz. Veya benim istemediğim herhangi bir gelişme benden habersiz gelişemez... Kimsenin bana bir şey verdiği yok, benim de aldığım yok... Çok atarlı giderli konuştum buradan yürürüm ben... :A
Kalite bu devirde iş yapmıyor maalesef. :A

Anlaşılmaya gerek yok zati Altan. :A Sen bu 3'lüyü futbol konuşurken hayal et. Beyaz Futbol'u tahtından edecek ekibi kurdum. :A
İşin trajikomik kısmı da bu maalesef.. Ama burası böyle bir memleket ne diyebiliriz ki... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
Ama insan doğası gereği her istediğini elde edemez, bu da bir gerçek... :A Bu dünyada ufacık bir noktasınız hepiniz, hiç bir şeye gücü yetmeyen... Uzay'dan da böyle gözüküyor, kendi gözlerimle gördüm... :A Sözgelimi evet sen bir şeyler istiyor olabilirsin ama bu isteklerin nasıl sonuçlanır bir muammadır... :A

Benim istemediğim bir şeyi kimse bana veremez veya alamaz. Veya benim istemediğim herhangi bir gelişme benden habersiz gelişemez... Kimsenin bana bir şey verdiği yok, benim de aldığım yok... Çok atarlı giderli konuştum buradan yürürüm ben... :A

İşin trajikomik kısmı da bu maalesef.. Ama burası böyle bir memleket ne diyebiliriz ki... :A
Senin ağzından çıkanı... neren duyuyor ???...:A Renkli kıyafet giyen insan...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bu taleplerim (çıkarlarım) tabii ki de benim istediğim gibi sonuçlanacak, sonuçlanmak zorunda. Duruma bakarsak mağdur ettiniz beni dinarları borç aldığım kişilere karşı çook mahçup oldum... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ne çok konuşmuşsunuz :A

Öncelikle @Cervantes yeni program ayarlama konusunda özgürsün ama @serhatt ve @xemrexxx parlak programına çevirecekleri için ikisini bu kanala almayacağız :A kendileri o tür bir programda yer almışlardı.
@MEnes evet bol vaktin var. Sana öyle bir ayrıcalık vermiştim.

@12.Adam bu nasıl güzel bir tanımlama :A 10 numara
Oooo tembel teneke @MEnes e kaldıysa o iş yaş... verdiğinden bile haberi yoktur... ( hatırlıyormuş numarası yapar....) her şey benim kontrol altında der vb türev laflar sarfeder...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060

Öncelikle @Cervantes yeni program ayarlama konusunda özgürsün ama @serhatt ve @xemrexxx parlak programına çevirecekleri için ikisini bu kanala almayacağız :A kendileri o tür bir programda yer almışlardı.

Kız sen hangi cüretle beni kanala almıyorsunn!!!! Başına yıkarım bu kanalı. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu taleplerim (çıkarlarım) tabii ki de benim istediğim gibi sonuçlanacak, sonuçlanmak zorunda. Duruma bakarsak mağdur ettiniz beni dinarları borç aldığım kişilere karşı çook mahçup oldum... :A
O zaman hayırlısı diyelim, gelecek ne gösterir bekleyip göreceğiz... :A

Önce bana verdiğin özgürlük ve ayrıcalıktan bahsederek koskoca MEnes tabi ki biraz iltimas gösterilir demiş olup beni övdün ve sıvadın... Burada ne güzel iyi gidiyorduk bu duruma sevindik falan... :A

Sonra hain yoldaşım @12.Adam ın tanımlamasına 10 numara diyerek katılarak bir çuval inciri berbat ettin, yaptığın sıvayı da yok ettin... Bütün havayı bozdun yaaa... :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060

O zaman hayırlısı diyelim, gelecek ne gösterir bekleyip göreceğiz... :A

Önce bana verdiğin özgürlük ve ayrıcalıktan bahsederek koskoca MEnes tabi ki biraz iltimas gösterilir demiş olup beni övdün ve sıvadın... Burada ne güzel iyi gidiyorduk bu duruma sevindik falan... :A

Sonra hain yoldaşım @12.Adam ın tanımlamasına 10 numara diyerek katılarak bir çuval inciri berbat ettin, yaptığın sıvayı da yok ettin... Bütün havayı bozdun yaaa... :A
Sıvayı sadece kendine mi hak görüyorsun... :A Al sana işte master degree seviyesinde bir sıva... :A @dosimosi , İltifatın için çoook teşekkür ederim.
Bilakis sıvama renk kattı... Hain mi? Bügünde iltifat üstüne iltifat alıyorum... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes