MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and EmreCan

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MEnes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Iııı şey... Şimdi şöyle ki evet öyle söylemler olduğunu hatırlıyorum... Bazı programlar düzenleme ihtimalimiz olabilir gibi şeyler konuşulmuştu zamanında... Lakin biliyorsunuz ki ben MEnes olarak çok yoğun ve dolu bir takvime sahibim... Konsept çalışmalarını tamamlamak için öncelikle bu yoğunluktan kurtulmam gerekiyor... Bir kaç seneye olur tahmini doğru bir tahmin gibi şu aşamada... :A
Moderatör: @MEnes
Rok: @Maskeli Fedai
Ahmet Çakar: @Sherlock
Sinan Engin: @MasacRE
Abdülkerim Durmaz: @12.Adam

Siyah Futbol ve Sığ Futbol, uzak gelecekte Zey Tv'de!
@dosimosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Türkçeyi konuşurken dilin boğazına mı kaçıyor?... :A
------

@MEnes oraları avunun içi gibi bilir..:A
Hayır bazen anlaşılması çok güç bir şekilde tasarlıyorum cümleleri... Yoksa her şey bilinçli ve kontrollü şekilde ve Türkçe'yi çok düzgün konuşurum... :A

Paralel evrenlerde az gezmedik evet... Uzay'a da çok gittik bunlar doğru... :A
Moderatör: @MEnes
Rok: @Maskeli Fedai
Ahmet Çakar: @Sherlock
Sinan Engin: @MasacRE
Abdülkerim Durmaz: @12.Adam

Siyah Futbol ve Sığ Futbol, uzak gelecekte Zey Tv'de!
@dosimosi
Ya napıyosun yaa, bütün sırrı bozdun ya... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Oralara yolculuk biraz özel olmalı... Kendime özel tuttum o kısımları... :A
Ben olayı şöyle hatırlıyorum benden küçük bir miktar (5000) borç dinar istemiştin ve beni de götüreceğini özellikle belirtmiştin bunun karşılığında ne dinarımı geri verdin ne de beni gezmeye götürdün kırıldım ama.... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Hayır bazen anlaşılması çok güç bir şekilde tasarlıyorum cümleleri... Yoksa her şey bilinçli ve kontrollü şekilde ve Türkçe'yi çok düzgün konuşurum... :A

Paralel evrenlerde az gezmedik evet... Uzay'a da çok gittik bunlar doğru... :A

Ya napıyosun yaa, bütün sırrı bozdun ya... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
Zeyzey bana yönetici olarak 2022 sonuna kadar tam yetki verdi. Program sözleşmesini şimdiden yapalım diye şey ettiydim. :A Siz programı ne zaman yaparsanız yapın, şimdiden sözleşme imzalar ve cayma bedeli olarak da 100 milyonluk bir madde koyarız, Zeyzey programı kesin yayınlamak zorunda kalır. :A @dosimosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zeyzey bana yönetici olarak 2022 sonuna kadar tam yetki verdi. Program sözleşmesini şimdiden yapalım diye şey ettiydim. :A Siz programı ne zaman yaparsanız yapın, şimdiden sözleşme imzalar ve cayma bedeli olarak da 100 milyonluk bir madde koyarız, Zeyzey programı kesin yayınlamak zorunda kalır. :A @dosimosi
Zey bana öyle bir bilgi vermedi... Verseydi ben bilirdim... Ama ola ki bu programı yayınlama kararı aldık ve herhangi bir gelecekte bu program hayata geçti, bunun bilgisini programın yayınlanacağı bilinen ve sözleşme ile evrak altına alınmış şekilde değil kimsenin beklemediği bir anda ve durumda öğrenirsiniz... Bize bu özgürlük Zey tarafından verildi... :A @dosimosi
------

Ben olayı şöyle hatırlıyorum benden küçük bir miktar (5000) borç dinar istemiştin ve beni de götüreceğini özellikle belirtmiştin bunun karşılığında ne dinarımı geri verdin ne de beni gezmeye götürdün kırıldım ama.... :A
Yani şöyle ki paralel evrenler arası, hatta uzaya gezi yapabilen birisi olarak neden birisinden 'Dinar' borcu isteyeyim bilemedim... Benim durumunun fazla iyi olması lazım bu yolculukları yapan biri olarak... :A Ama senin taleplerinin bu gezme olduğunu anlayabiliyorum elbette, bunun için spekülatif bilgiler vermen normal... :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Zey bana öyle bir bilgi vermedi... Verseydi ben bilirdim... Ama ola ki bu programı yayınlama kararı aldık ve herhangi bir gelecekte bu program hayata geçti, bunun bilgisini programın yayınlanacağı bilinen ve sözleşme ile evrak altına alınmış şekilde değil kimsenin beklemediği bir anda ve durumda öğrenirsiniz... Bize bu özgürlük Zey tarafından verildi... :A @dosimosi
Bu Sabar ekibi çok tehlikeli diye boşuna demiyorlar demek ki. :A Hazır yetki varken yeni nesil bir futbol programına imza atayım da sizin program rafa kalksın bari. :A Yeni futbol programımızın adı 'FUTBOL BAHANE, DEDİKODU ŞAHANE' olacak. Programın sunuculuğunu forumumuzun efsanesi @Keith Long yapacak. @xemrexxx ve @serhatt ise yorumcu olarak yer alacaklar.:D Futbolla hiç alakası olmayan bu ikiliye futbol yorumlatacağız. Ondan sonra gelsin reytingler. :A

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu Sabar ekibi çok tehlikeli diye boşuna demiyorlar demek ki. :A Hazır yetki varken yeni nesil bir futbol programına imza atayım da sizin program rafa kalksın bari. :A Yeni futbol programımızın adı 'FUTBOL BAHANE, DEDİKODU ŞAHANE' olacak. Programın sunuculuğunu forumumuzun efsanesi @Keith Long yapacak. @xemrexxx ve @serhatt ise yorumcu olarak yer alacaklar.:D Futbolla hiç alakası olmayan bu ikiliye futbol yorumlatacağız. Ondan sonra gelsin reytingler. :A
Bir miktar tehlikeli olduğumuz doğrudur ama 'ufak' bir miktardır bu... :A Zaten ülkede futbol konuşan ve bunu kaliteli şekilde yapan program sayısı çok az diyebiliriz... Sen de bu durumu farklı bir açıdan ele alarak bunu yapabilirsin tabi ki... Sonuçta reyting için her şey mübahtır bizim ülkemizde öyle değil mi... :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
------

Yani şöyle ki paralel evrenler arası, hatta uzaya gezi yapabilen birisi olarak neden birisinden 'Dinar' borcu isteyeyim bilemedim... Benim durumunun fazla iyi olması lazım bu yolculukları yapan biri olarak... :A Ama senin taleplerinin bu gezme olduğunu anlayabiliyorum elbette, bunun için spekülatif bilgiler vermen normal... :A
İşte bunu sadece ben isterim aramızdaki fark bu canım uzaylı dostum... :cool: Dinarlarımı derhal istiyorum taksitle geri vermeni rica ediyorum. :A Daha neler insan hiç dostunun kuyusunu kazar mı? Benim amacım kesinlikle insan dolandırmak değil yanlış anlaşılmasın sadece borcumu almaktı... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060

Bir miktar tehlikeli olduğumuz doğrudur ama 'ufak' bir miktardır bu... :A Zaten ülkede futbol konuşan ve bunu kaliteli şekilde yapan program sayısı çok az diyebiliriz... Sen de bu durumu farklı bir açıdan ele alarak bunu yapabilirsin tabi ki... Sonuçta reyting için her şey mübahtır bizim ülkemizde öyle değil mi... :A
Program in moderatorlugunu reis e vermissin.Ne dediğini anlamak dahi zorken nasıl yürütecek acaba? Mecnun der sözü bana verir, ya da tersi .Cümleye yüklemden başlayan insan ne de olsa.

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kalite bu devirde iş yapmıyor maalesef. :A
Program in moderatorlugunu reis e vermissin.Ne dediğini anlamak dahi zorken nasıl yürütecek acaba? Mecnun der sözü bana verir, ya da tersi .Cümleye yüklemden başlayan insan ne de olsa.
Anlaşılmaya gerek yok zati Altan. :A Sen bu 3'lüyü futbol konuşurken hayal et. Beyaz Futbol'u tahtından edecek ekibi kurdum. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,971
Puanı
1,060
Entrika işi dışında hiçbir projede yer almam. :A