Kanal D'nin Yeni Dizisine Büyük İlgi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Kanal D'nin Yeni Dizisine Büyük İlgi!

a30d678c-f134-4f35-ab95-ce36db83ae63.jpg

Yeni sezonun bomba projesi ''Sevdanın Bahçesi'' dizisine büyük ilgi!

Yapımcılığını Gold Film - Faruk Turgut'un üstlendiği dizi aynı mahallede yaşayan ve büyük aşk yaşayan iki gencin yıllar sonra bambaşka hayatlar yaşarken tekrar karşılaşma öykülerini ekrana taşıyacak. Başrolünde Emre Kınay ve Sibel Can'ın yer aldığı dizi yeni sezonun gözde işlerinden birisi olacak. Sibel Can'ın geniş bir hayran kitlesine sahip olduğu ülkelerin Gold Film'le irtibata geçtiği, daha başlamadan birçok ülkeye satılması için görüşmelere başlanıldığı açıklandı.

''Sevdanın Bahçesi'' yeni sezonda Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sibel Can büyük merak uyandırıyor ben bile nasıl rol kesicek diye bakabilirim ilk bölümüne. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Resmen reklamlar. Sibel Can'ın sınırları aşmış ne ünü var ki? Yapmış olduğu müzikle bile sınırlı sayıda bir dinleyeni varken yurt dışında hayranları varmış bir de. :A O kadar çok hayranı varmış ki sıraya girmişler Sibel Can'ın dizisini almak için. Hem de daha başlamadan. :F

İnanması ne kadar gülünç bir şeye inanıyorsunuz farkında mısınız? Sibel Can kim arkadaşlar? :X Şu yeşilçam gibi şarkıcılara dizi ve film çektirme döneminin geri gelmesi gerçekten üzücü...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Resmen reklamlar. Sibel Can'ın sınırları aşmış ne ünü var ki? Yapmış olduğu müzikle bile sınırlı sayıda bir dinleyeni varken yurt dışında hayranları varmış bir de. :A O kadar çok hayranı varmış ki sıraya girmişler Sibel Can'ın dizisini almak için. Hem de daha başlamadan. :F

İnanması ne kadar gülünç bir şeye inanıyorsunuz farkında mısınız? Sibel Can kim arkadaşlar? :X Şu yeşilçam gibi şarkıcılara dizi ve film çektirme döneminin geri gelmesi gerçekten üzücü...
hoşt şovpişik berivan dizisi yurtdışında gayet iyi izlendi zamanında tabi 2012 ye ka araplar reyting ölçmediği için net rakam bilinmiyor :F ama sıraya girdikleri kısmı abartı olmuş zaten yiğit iyice cozuttu haberlerde :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
hoşt şovpişik berivan dizisi yurtdışında gayet iyi izlendi zamanında tabi 2012 ye ka araplar reyting ölçmediği için net rakam bilinmiyor :F ama sıraya girdikleri kısmı abartı olmuş zaten yiğit iyice cozuttu haberlerde :A
Hangi ülkelerde yayınlanmış ve reytinglerini göstermeden ben bu dediğine inanmam. Berivan gibi son derece geleneksel mazlup bir dizi yurt dışında nasıl ilgi görebilir? :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Hangi ülkelerde yayınlanmış ve reytinglerini göstermeden ben bu dediğine inanmam. Berivan gibi son derece geleneksel mazlup bir dizi yurt dışında nasıl ilgi görebilir? :F
niye neden olmasın sıla dizisi my -binbir gece- fgsn den sonra en çok izlenen türk dizisi olmuş yurtdışında aşkı memnuyu bile solluyor berivan da izlenmiştir:A dediğim gibi ortadoğudan reytingi yok 2012 ye ka ölçülmediği için yunanistan,bulgaristan falan varidi eski konularda bulabilirsin araştırırsan:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
niye neden olmasın sıla dizisi my -binbir gece- fgsn den sonra en çok izlenen türk dizisi olmuş yurtdışında aşkı memnuyu bile solluyor berivan da izlenmiştir:A dediğim gibi ortadoğudan reytingi yok 2012 ye ka ölçülmediği için yunanistan,bulgaristan falan varidi eski konularda bulabilirsin araştırırsan:A
Ben Berivan'ın satıldığını duymadım, hem Türk dizileri Gümüş'le birlikte satılmaya başlandı. Berivan 90'lı yılların dizisi yani o kadar eski dizileri alan yok ki zaten. Dağıtımcılar bile satmak için tanıtmıyor bilmiyor musun? :F

En fazla Azerbaycan'dandır Sibel'in hayranları. Zaten Azerbaycan'a tüm kanallarımız açık oraya da satacak halleri yok bu diziyi. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben Berivan'ın satıldığını duymadım, hem Türk dizileri Gümüş'le birlikte satılmaya başlandı. Berivan 90'lı yılların dizisi yani o kadar eski dizileri alan yok ki zaten. Dağıtımcılar bile satmak için tanıtmıyor bilmiyor musun? :F

En fazla Azerbaycan'dandır Sibel'in hayranları. Zaten Azerbaycan'a tüm kanallarımız açık oraya da satacak halleri yok bu diziyi. :A
Sibel Can fanları çok fazladır, özellikle Arap dünyasında. Zaten Sibel Can da çok önem veriyor Ortadoğu topraklarına. Türkmenistan, Kazakistan gibi ülkelerde de büyük üne sahip. :X

Bu arada Berivan dizisi Kazakistan, Bulgaristan, Makedonya, Ortadoğu, Özbekistan, Yunanistan, Kosova, Azerbaycan, İran, Ortadoğu ülkeleri, Romanya, Katar, Arnavutluk, Hırvatistan, Ukrayna gibi birçok ülkeye satıldı. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061

2007 de başladılar diye ondan önce yayınlananlara satmıcaklar mı :A dolu dizi satıldı beyaz gelincik, acı hayat, asmalı konak, aliye vb.:A ay neyse killjoys izlemeye gidiyorum ben uğraşamıcam sibelle total d ile ; dutch beni bekler :bhr:
1200x675_o0vyaf.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sibel Can fanları çok fazladır, özellikle Arap dünyasında. Zaten Sibel Can da çok önem veriyor Ortadoğu topraklarına. Türkmenistan, Kazakistan gibi ülkelerde de büyük üne sahip. :X

Bu arada Berivan dizisi Kazakistan, Bulgaristan, Makedonya, Ortadoğu, Özbekistan, Yunanistan, Kosova, Azerbaycan, İran, Ortadoğu ülkeleri, Romanya, Katar, Arnavutluk, Hırvatistan, Ukrayna gibi birçok ülkeye satıldı. :D

2007 de başladılar diye ondan önce yayınlananlara satmıcaklar mı :A dolu dizi satıldı beyaz gelincik, acı hayat, asmalı konak, aliye vb.:A ay neyse killjoys izlemeye gidiyorum ben uğraşamıcam sibelle total d ile ; dutch beni bekler :bhr:
1200x675_o0vyaf.jpg
Satılmış olabilir ama Özcan Deniz'in de ya da geçmişte işte şarkıcılardan dizi yapan isimlerinde dizileri yurt dışına satıldı ve çok ilgi gördü. Bunlar için hiç böyle haberler çıkmadı. Sibel Can'ın da öyle hazırda bekleyen fanları olduğunu düşünmüyorum dizisi gelsin de izlesek diye yurt dışında. Reklam olduğu belli....

Neyse beni ilgilendirmez netice de benim Sibel Can'la da diziyle de bir sorunum yok haber çok komik geldi sadece. :X

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sibel Can fazla kilolarını mı yurtdışına pazarlayacakmış ben haberden onu anladım sanki :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Önce Emrah, şimdi Sibel Can. Oldu olacak Alişan'a da dizi yapılsın tam olsun. :A