Show Kalp Atışı - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çocuk istismari bu be kizla adam arasindaki yas farkini yukarde hesapladim 15 cikti en az :A

Kiz bu dizi hakkinda konustum ben :F Bunu izle aradaki 15 yas farkini unutunca sariyor :A
Çocuk istismarı mı? Dizinin lise yıllarında hiç öyle bir şeye değinmediler bile. :) Bunlar ileride aynı hastanede çalışınca aşk yaşayacak :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Fragman 2 Milyon'a yaklaşmış. Sizce bu hafta reytinglerde ne yapar? :A @ozgur2113

Birde İlk bölümü nasıl buldun Rüçhan harikaydı. :(
Ben ilk bölümü sevmezsem izleyemem zaten şahaneydi. Rüçhan bildiğimiz Rüçhan İşte yarı Kutsiye yarı YÖ deki karakteri :D Ama iyiydi. Bu hafta çok iyi sıçrama yapar bence AB grubunda 5'e yakın alır

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben ilk bölümü sevmezsem izleyemem zaten şahaneydi. Rüçhan bildiğimiz Rüçhan İşte yarı Kutsiye yarı YÖ deki karakteri :D Ama iyiydi. Bu hafta çok iyi sıçrama yapar bence AB grubunda 5'e yakın alır
Ben hepsine bakamadım bugün gündüz tekrarı vardı bir bölümünü izledim, gerçekten kendi kanalımda diye söylemiyorum ama diğer yaz dizilerinden daha farklı bir iş olmuş abartılı oyunculuklar yok, hikaye içine çekiyor. Yarın tamamlıycam bölümü. :D

Tekrarları da iyi gidiyor bakalım. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben hepsine bakamadım bugün gündüz tekrarı vardı bir bölümünü izledim, gerçekten kendi kanalımda diye söylemiyorum ama diğer yaz dizilerinden daha farklı bir iş olmuş abartılı oyunculuklar yok, hikaye içine çekiyor. Yarın tamamlıycam bölümü. :D

Tekrarları da iyi gidiyor bakalım. :D
Yarışma bildirimlerinden dolayı yazamamıştım. :D Az önce 2.fragmanı gördüm baya güzel bir bölüm geliyor bence 5.5 - 6 alır :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yarışma bildirimlerinden dolayı yazamamıştım. :D Az önce 2.fragmanı gördüm baya güzel bir bölüm geliyor bence 5.5 - 6 alır :A
Özgürcüm bu dizinin orijinali kaç bölüm sen bilirsin. :D Makbule'nin batırmasına daha var demi onu öğrenmek istiyorum da. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özgürcüm bu dizinin orijinali kaç bölüm sen bilirsin. :D Makbule'nin batırmasına daha var demi onu öğrenmek istiyorum da. :A
20 bölümdü sanırım ama Makbuş çabucak batıracak gibi :F Çünkü geçenlerde biri Twitter'da şey yazmıştı "Doctors ilk 3 bölümü harmanlayıp ilk bölüm yapmışlar" :A

Yani eğer her bölüm böyle ikişer üçer karıştırıp uyarlarsa yandık :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
20 bölümdü sanırım ama Makbuş çabucak batıracak gibi :F Çünkü geçenlerde biri Twitter'da şey yazmıştı "Doctors ilk 3 bölümü harmanlayıp ilk bölüm yapmışlar" :A

Yani eğer her bölüm böyle ikişer üçer karıştırıp uyarlarsa yandık :F
Öfff bu kadın niye böyle. :T: Öbür kadın yardımcı senarist de değil galiba, adını unuttum kapalı bir bayandı. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öfff bu kadın niye böyle. :T: Öbür kadın yardımcı senarist de değil galiba, adını unuttum kapalı bir bayandı. :D
Eda Tezcan :D Onlar son 2 yıldır Makbule'yle Ece-Melek, Eylem-Sema ikilisi gibi oldular her projeyi birlikte yapıyorlar :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Özetli başlaması güzel oldu başını kaçırmadan yetişmiş olurum. :D