Kırgın Çiçekler 51.Bölüm Yorumları / 2.Sezon

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen ya baya mantık hatası vardı. :D Hemşireler sargı bezlerini kıyafetin üzerinden uyguluyor, o odada yapılan ilk yardım da baya komediden sahneydi. :F
İlk bölümü izlemiştim yorum yapayım.

Dizinin sezon açılışı güzel olsa da çok çok mantık hatası vardı. Bu dizinin bütçesi çok düşük sanırım yada üşeniyorlar adam gibi çekmeye.:F

Yahu yoğun bakım odası öyle mi oluyor siz hangi kafa ile çekiyorsunuz bunu? Zırt pırt yakınları içeri geliyor. Bağırıyorlar çığırıyorlar odada filan. :FKabus gibi resmen. :F
Zaten o yoğum bakım odası da 52 bölümdür aynı.:F

@Çiğdem- @vadikızı @Yiğitt @denizz19 @DarkLeqenD
herşey yalan bu dizide tek gerçek kemalim yapmaz :love1::love1::love1:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
2.sezon ilk bölümü yorumlamamışım yorumlayalım artık:)
Dizi hakikaten müthiş başlangıç yaptı 2.sezona daha dizinin başında aksiyon,heyecan başladı:)
Açıkçası 2.sezonda mesudenin artık kızına inanacağını düşünüyordum ama halada inanmıyor yok artık pes bunada:)
Kemal'in mesudeye salaklıkta bir dünya markası oldun lafı oldukça komikti:)
Öbür yandan dizinin başındaki aksiyon,gerilim,heyecan hakikaten müthiş olmuş:)
Kızların rüyası tatlı küçük yalancılardaki aksiyon tadında olmuş heyecanı çok iyiydi:)
Feridenin kızlara olan müthiş duyarlılığı oldukça duygulandırdı kader ile Eylül'ün Annelerinden on kat daha bağlı kızlara..kızların kaldığı yurtun müdürü olan Feride Banu ile Mesude nin yapamadıklarını yaptı..Güney ile Serkan'ın da sahneleri çok iyiydi..nazanın mesudeye o annelikten çoktan istifa etti,pes artık hala onumu koruyorsun sözleride iyiydi:)dizinin son Sahnesi'de oldukça iyiydi..tüm yönüyle iyi bir bölüm olmuş:)
@denizz19 @MayısKralı @Billy Kane @DarkLeqenD @vadikızı @Çiğdem-