Kırgın Çiçekler 51.Bölüm Yorumları / 2.Sezon

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk bölümü izlemiştim yorum yapayım.

Dizinin sezon açılışı güzel olsa da çok çok mantık hatası vardı. Bu dizinin bütçesi çok düşük sanırım yada üşeniyorlar adam gibi çekmeye.:F

Yahu yoğun bakım odası öyle mi oluyor siz hangi kafa ile çekiyorsunuz bunu? Zırt pırt yakınları içeri geliyor. Bağırıyorlar çığırıyorlar odada filan. :FKabus gibi resmen. :F
Zaten o yoğum bakım odası da 52 bölümdür aynı.:F

@Çiğdem- @vadikızı @Yiğitt @denizz19 @DarkLeqenD

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dizinin sezon açılışı güzel olsa da çok çok mantık hatası vardı. Bu dizinin bütçesi çok düşük sanırım yada üşeniyorlar adam gibi çekmeye.:F

Yahu yoğun bakım odası öyle mi oluyor siz hangi kafa ile çekiyorsunuz bunu? Zırt pırt yakınları içeri geliyor. Bağırıyorlar çığırıyorlar odada filan. :FKabus gibi resmen. :F

Dizi bu sonuçta her şey dört dörtlük olacak diye kaide mi var .ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Aynen ya baya mantık hatası vardı. :D Hemşireler sargı bezlerini kıyafetin üzerinden uyguluyor, o odada yapılan ilk yardım da baya komediden sahneydi. :F

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
52.Bölümde olacakları söyliyeyim @denizz19 Meralin kalbi tekrar atmaya başlayacak ve 3 ay ileri gidecekler yaz bitecek Cemreye çarpacak diye gösterdikleri adamda son anda durup Cemreye yardım edecek aşırı total bir fragman yapmışlar :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
52.Bölümde olacakları söyliyeyim @denizz19 Meralin kalbi tekrar atmaya başlayacak ve 3 ay ileri gidecekler yaz bitecek Cemreye çarpacak diye gösterdikleri adamda son anda durup Cemreye yardım edecek aşırı total bir fragman yapmışlar :F
Bunları biliyorum ben gördüm. Ayy şu youtube da bu kadar dolanma :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
51.bölü yorumum ise hastahane olayları @Harunnn60 'ında dediği gibi yanlış anlatmışlar o işin içinde olmasam bile çok belli bir şey, Eylül ameliyatın ortasında uyanıyor falan. :A
Ama senaryo muhteşem olmuş o gördükleri rüyalar falan harikaydı. Linet ile yapılan şarkıda bölüm sonunda Yorum: Linet&Serra soyadını hatırlayamadım bir şey yazıyordu dikkatini çekmiştir belki @denizz19 yani Aleynanın sesi değilmiş ama 52.bölümde Lerin diye bir kız gelecek umarım onunda hikayesi kuvvetlidir ve güzel bir sezon izleriz :X

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
51.bölü yorumum ise hastahane olayları @Harunnn60 'ında dediği gibi yanlış anlatmışlar o işin içinde olmasam bile çok belli bir şey, Eylül ameliyatın ortasında uyanıyor falan. :A
Ama senaryo muhteşem olmuş o gördükleri rüyalar falan harikaydı. Linet ile yapılan şarkıda bölüm sonunda Yorum: Linet&Serra soyadını hatırlayamadım bir şey yazıyordu dikkatini çekmiştir belki @denizz19 yani Aleynanın sesi değilmiş ama 52.bölümde Lerin diye bir kız gelecek umarım onunda hikayesi kuvvetlidir ve güzel bir sezon izleriz :X
Valla bence 51.bölüm şahaneydi. Hatalar olabilir ama bu sonuçta bir dizi. Hiçbir izleyici o anda aa bu ameliyat sahnesinde nasıl uyandı demez kolay kolay. Neticede kurgu bu :) Lenin mi Lerin mi her neyse hikayesi kuvvetli olsun bence. Diğer kızların hikayeleri çok çabuk harcandığı için şimdi sıkıntılar yaşanmasın. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Valla bence 51.bölüm şahaneydi. Hatalar olabilir ama bu sonuçta bir dizi. Hiçbir izleyici o anda aa bu ameliyat sahnesinde nasıl uyandı demez kolay kolay. Neticede kurgu bu :) Lenin mi Lerin mi her neyse hikayesi kuvvetli olsun bence. Diğer kızların hikayeleri çok çabuk harcandığı için şimdi sıkıntılar yaşanmasın. :)

Bir tek Merali harcadılar geçen sene yoksa hepsinin hikayesi devam ediyor Songülün hikâyesi başlamadı bile. :D Umarım Meralin babası falan çıkar meydana gerçekten diİdeki en iyi kız tartışmasız Meral izleyicilerin % 70i aynı kanıda :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
51. bölümü bitirdim. :D

Dizi tadını hiç bozmamış, ben başlamadan son kez izlerim diyordum ama izlemeye devam yani. Gayet güzel bölümdü, hastane sahnesi sıktı ama bir iki bölüme çıkarız inşallah. Linet konuktu, Meral ile söyledikleri şarkı da güzeldi. :bhr: Meral ölmez ya, inanıyorum. O ölmemeli, en sevdiğim karakterlerden biri. :(

Yeni bölümü de merakla bekliyorum. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060

Valla ablam haftanın 6 günü günde 18 saat çalışıyorlar normal bence
ki ben yoğun bakım odası değildi ameliyattan sonra normal odaya alınmıştı kızlar
sadece meralin durumu kötüydü o yoğun bakımdaydı yanlışmıyım @denizz19
;)

51. bölümü bitirdim. :D

Dizi tadını hiç bozmamış, ben başlamadan son kez izlerim diyordum ama izlemeye devam yani. Gayet güzel bölümdü, hastane sahnesi sıktı ama bir iki bölüme çıkarız inşallah. Linet konuktu, Meral ile söyledikleri şarkı da güzeldi. :bhr: Meral ölmez ya, inanıyorum. O ölmemeli, en sevdiğim karakterlerden biri. :(

Yeni bölümü de merakla bekliyorum. :Z

meralin ölümü kesin yeni kız geliyor diziye bende ölmemesini isterdim
meral ölmeseydi o kız gelmezdi diye düşünüyrum:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Valla ablam haftanın 6 günü günde 18 saat çalışıyorlar normal bence
ki ben yoğun bakım odası değildi ameliyattan sonra normal odaya alınmıştı kızlar
sadece meralin durumu kötüydü o yoğun bakımdaydı yanlışmıyım @denizz19
;)

meralin ölümü kesin yeni kız geliyor diziye bende ölmemesini isterdim
meral ölmeseydi o kız gelmezdi diye düşünüyrum:D
Meral ölmüyor :D