"Kırık Kalpler Bankası" Vizyona Giriyor!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
kkb.jpg

Ay Yapım'ın iddialı sinema filmi projesi "Kırık Kalpler Bankası", uzun süren bekleyişin ardından nihayet vizyona giriyor!

Onur Ünlü'nün senarist-yönetmen koltuğuna oturduğu; başrollerini Haluk Bilginer, Hazal Kaya, Serkan Keskin, Taner Ölmez, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Metin Akdülger, Şenay Gürler ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı film geçtiğimiz yılın başlarında çekilmiş, fakat bir türlü beyazperdede yayınlanamamıştı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Film Festivali kapsamında ilk gösterimi gerçekleştirilen filmin senaristi ve yönetmeni Onur Ünlü, "Kırık Kalpler Bankası"nın 2017 sonbaharında vizyona gireceğini açıkladı.​

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sonunda Onur Ünlü bey filmini bizlerle paylaşmaya tenezzül edebilmiş. Ne güzel bir haber bu. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Adam resmen kendine özel film çekiyor, 2 tane daha filmi var yayınlanmayan :F
Aynen var haberim o filmlerden. Çoğu filmini izledim zaten Onur Ünlü'nün. Bağımsız sinemada müthiş işler yapıyor ama niye bizlerle paylaşmıyor anlamak çok güç. :A Derdin ne üstadım film yapıyorsan ver biz de izleyelim. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Aynen var haberim o filmlerden. Çoğu filmini izledim zaten Onur Ünlü'nün. Bağımsız sinemada müthiş işler yapıyor ama niye bizlerle paylaşmıyor anlamak çok güç. :A Derdin ne üstadım film yapıyorsan ver biz de izleyelim. :A
Paylaşmayarak en iyisini yapıyor. Bilmeyenlere bakacak adamın toplam gişesine sonra diyecekler ki bu mu övdükleri Onur Ünlü? En azından filmlerinin değerini anlayanlara paylaşması onun sinemadan kopmasını engeller.