PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Reytingler fena çuvallamış :A
Bu dizinin öyle her bölüm sabit bir izleyici kitlesi yok zaten düşmesi normal. Sadece bu bölüm düşmesini beklemiyordum ama SAK 53. kez hastanede geçen bir bölüm yapınca AB'den biraz izleyici çalmış. Gelecek hafta yine yükselir. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kumsal'ın bekar Necmiye'yi güvercine benzetmesi sahnesi koptum orada :F

Gizem'in organik takıntısı da süperdi. Tavukları 4 ayaklı sanması falan süperdi :D

İlayda kıskançlıktan ölüyor ve o surat ifadeleri mükemmel ya oldukça fenomen olabilecek bir karakter :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Yine eğlenceli bir bölümdü. Şennur'un yaşlı adamın evine çökmesi, Alara'ya çemkirmesi, Gündüz'den korkması Kumsal'ın kısmetini açmaya çalışması ve Talip'e aşık olması, Gizem ve Safiye'nin organik halleri güldürdü. :D

Bir de izleyicilere kulak vermiş olmalılar ki bağırmalar azdı. Bence her türlü iyi ama en azından millet artık çok gürültülü deyip durmaz artık. Melike de koca bölümde yoktu. Gerçi bu sezon pek bir işlevi kalmadı ama yine de nedenini merak ettim. Maşallah bu aralar her dizide de illa bir oyuncu ortadan kayboluyor. :A
Kumsal'ın bekar Necmiye'yi güvercine benzetmesi sahnesi koptum orada :F

Gizem'in organik takıntısı da süperdi. Tavukları 4 ayaklı sanması falan süperdi :D

İlayda kıskançlıktan ölüyor ve o surat ifadeleri mükemmel ya oldukça fenomen olabilecek bir karakter :D
Nazlı'ya yumruk attığında içim rahatladı resmen. :Z