PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Harikaydı o sahne. Acun Firarda tutmaz, Acun bir baltaya sap olamaz demesi, Yıldız'ın Gizem'in söylediklerini not alması da güzeldi. :Z Ama yine ortaya reklam aldılar düşmez inşallah. :(

Melike'den de yeni kızdan da güzel ama Ozan yüz vermiyor. Hoş o göbekliye ihtiyacı yok da neyse. :A
Gizem de çok iyi bu aralar :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yurtta iki üç kişi izliyordu sonra biri geldi kanalı değişti :A Spor kanalı açtı :F @Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu gençlik nereye gidiyor ya yazıklar olsun. Sanırsın hepsi başımıza futbolcu olacak.ss
Cidden sinir bozucular geçen de biz bir şeyler izleyelim dedik ama yine spor açtılar :A Ben de kantine giderken gördüm aklıma direk sen geldin :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İstanbul'a geldiğini neden söylemedin dedim bana .ss sen beni kaale almıyor musun .ss
Görmemişim cidden :eek: Bildirimlere pek bakamıyorum yurt interneti çok yavaş diye kendi internetimi kullandım hep şimdi paket az kalınca giremiyorum fazla :A

Özelden konuşalım o konuyu :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölümdü yine. :Z Bu bölümün hakkı en az 8 ama AB'de gereğinden fazla izlenen SAK olunca fazla emin konuşamıyorum. Pazar günü Star'da kalsa geçen bölüm de 7-8'i görürdü kesin.

Gizem ve Yıldız Tilbe'nin sahnesi, Şennur'un Gündüz'den korkması, Yaşar ve Safiye'nin birbirine sürpriz yapması, Kumsal'ın kızları canından bezdirmesi, Cengiz ve Gizem'in kriz yok numarası yapması güzeldi. Ama şu Nazlı hala hikaye içinde bir yere oturamadı o yüzden şimdilik olmasa da olur gibi duruyor. Ozan-Melike-İlayda üçgeni yeterdi zaten. Bence sonraki bölümlerde Tekin'le yamasınlar en azından adam her bölüm bir sahnede görünmek zorunda kalmaz. :A

Gülse gerçekten güzel hazırlanmış bu sezona. Bol bol hikaye stokladım demişti tatilin yaradığı belli oluyor. 1-2 bölüm daha bu seviyede devam etse kemik kitleyi arttırır ve SAK'la ikincilik mücadelesi veririz diye düşünüyorum. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölümdü yine. :Z Bu bölümün hakkı en az 8 ama AB'de gereğinden fazla izlenen SAK olunca fazla emin konuşamıyorum. Pazar günü Star'da kalsa geçen bölüm de 7-8'i görürdü kesin.

Gizem ve Yıldız Tilbe'nin sahnesi, Şennur'un Gündüz'den korkması, Yaşar ve Safiye'nin birbirine sürpriz yapması, Kumsal'ın kızları canından bezdirmesi, Cengiz ve Gizem'in kriz yok numarası yapması güzeldi. Ama şu Nazlı hala hikaye içinde bir yere oturamadı o yüzden şimdilik olmasa da olur gibi duruyor. Ozan-Melike-İlayda üçgeni yeterdi zaten. Bence sonraki bölümlerde Tekin'le yamasınlar en azından adam her bölüm bir sahnede görünmek zorunda kalmaz. :A

Gülse gerçekten güzel hazırlanmış bu sezona. Bol bol hikaye stokladım demişti tatilin yaradığı belli oluyor. 1-2 bölüm daha bu seviyede devam etse kemik kitleyi arttırır ve SAK'la ikincilik mücadelesi veririz diye düşünüyorum. :D
23:00'da kapattım diziyi reklam girince :A