NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,560
Puanı
280
tamer'in sonu nasıl olur sizce?
a) kafasına sıkılır
b) bıçakla öldürülür
c)pencereden atılır
d)boğularak ölür
e) diri diri gömülür
f) diğer(aklınıza başka ne geliyorsa)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Neden bilmiyorum ama diziden soğudum. Yayınlanan fragmanlardaki klişelerin saçmalığı, kadroya dahil olan isimler derken dizinin içine edilecek gibi, umarım yanılırım.

• Üzücü
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,560
Puanı
280
Neden bilmiyorum ama diziden soğudum. Yayınlanan fragmanlardaki klişelerin saçmalığı, kadroya dahil olan isimler derken dizinin içine edilecek gibi, umarım yanılırım.
edho'da da bazen böyle yazıyordu bahadır özdener hatta sakin biten sezon finallerinde bile sakin normal bölümlerde entrika yazıyordu yeni sezon belli olacak herşey bence aksiyon değil entrikadan devam ederse zaten dizi fazla sürmez yeni sezon'da

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
edho'da da bazen böyle yazıyordu hatta sakin biten sezon finallerinde bile sakin normal bölümlerde entrika yazıyordu yeni sezon belli olacak herşey bence aksiyon değil entrikadan devam ederse zaten dizi fazla sürmez yeni sezon'da
Sürmesin bence, gerek yok. Hatta yeni sezon kararını da iptal etsinler, 34'te Halil İbrahim herkesi öldürüp Zeynep ile tatile çıksın. :A

• Güldürdün

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,382
Puanı
410
Sürmesin bence, gerek yok. Hatta yeni sezon kararını da iptal etsinler, 34'te Halil İbrahim herkesi öldürüp Zeynep ile tatile çıksın. :A
Eğer Raci Bey ile 100% mafya dizisi gelecekse iptal olabilir :A

Yoksa bu adamlardan mahrum kalamam ben, sonuna kadar.
Zaten diziye başlama sebebim ne Denizcan ne Buraklar ne Miray, Bahadır Özdener'in hatrı olmasa bu kadrodan Burak Sevinç'i çıkar izleyeceğim bir dizinin kadrosu bile olmazdı :F

Dizinin bugüne kalma sebebi yazarlarıdır

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,560
Puanı
280
belki de böyle olur oğuz kaçırılır binbaşı görevden atılır fikret vurlur felç falan kalabilir hatta halil ibrahim'de görev'e dönmek zorunda kalacak :D :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
belki de böyle olur oğuz kaçırılır binbaşı görevden atılır fikret vurlur felç falan kalabilir hatta halil ibrahim'de görev'e dönmek zorunda kalacak :D :D
Ne olur bilmiyorum ama erkek oyuncu çıkıyor yerine kadın oyuncu geliyor, üstelik gelen oyuncular başrol karakterlerin hikayesi ayrı yazılırken geliyor. Çok saçma yollara sapıyorlar, ellerinde patlayacak hikaye haberleri yok.

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,382
Puanı
410
Ne olur bilmiyorum ama erkek oyuncu çıkıyor yerine kadın oyuncu geliyor, üstelik gelen oyuncular başrol karakterlerin hikayesi ayrı yazılırken geliyor. Çok saçma yollara sapıyorlar, ellerinde patlayacak hikaye haberleri yok.
Aklıma EDHO'nun son bölümleri geldi Tipi çıktı Pınarlar kalmıştı @ömer karataş :F

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eğer Raci Bey ile 100% mafya dizisi gelecekse iptal olabilir :A

Yoksa bu adamlardan mahrum kalamam ben, sonuna kadar.
Zaten diziye başlama sebebim ne Denizcan ne Buraklar ne Miray, Bahadır Özdener'in hatrı olmasa bu kadrodan Burak Sevinç'i çıkar izleyeceğim bir dizinin kadrosu bile olmazdı :F

Dizinin bugüne kalma sebebi yazarlarıdır
Biran Damla Yılmaz & Deniz Can Aktaş için izlemeye başlayıp ilk bölümlerin güzel ve akıcı halde devam etmesi hatırına izliyordum ben. İlk bölümlerdeki atmosferi bırak şu an saçma sapan bir hikaye izletmeye çalışıyorlar.

• Beğendim

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,560
Puanı
280
aynen birilerinin ajanı olarak bağlasınlar bari şu kadınları entrika yerine keşke 31 yada 32.bölümde barışma olur gibi geliyor bana ayrıca
------

Aklıma EDHO'nun son bölümleri geldi Tipi çıktı Pınarlar kalmıştı @ömer karataş :F
evet öyle olmuştu ama korkmazlar falan vardı gene burda komik olan levent öldürüldü maalesef

• Üzücü
Reactions: Alemdar