NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,269
Puanı
1,060
Ya hayırrr zeynep ayrılmak istiyor halil ibrahimden yaaa

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,399
Puanı
280
Asiye Leto'nun geriye kalan tekne kazıntılarını kılıçtan geçirmek gerekiyor. 1/Ayşe, 2/Tamer

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,189
Puanı
410
Şakasız söylüyorum düşünün, yeni sezonda tek başrolün Burak Sevinç olduğunu... adam sırıtmaz abi tek başına taşır diziyi bu ne performans be abi !!!

Kurtlar Vadisi Pusu ve Söz'de aksiyonu çok iyi oynadı yani burada da resmen bir mafya babası tarzında mükemmel bir adam be

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,399
Puanı
280
Şakasız söylüyorum düşünün, yeni sezonda tek başrolün Burak Sevinç olduğunu... adam sırıtmaz abi tek başına taşır diziyi bu ne performans be abi !!!

Kurtlar Vadisi Pusu ve Söz'de aksiyonu çok iyi oynadı yani burada da resmen bir mafya babası tarzında mükemmel bir adam be
Zaten kendini kanıtlayalı çok oldu. Tam dizilerde aranılan ikinci tamamlayıcı rol partneri.

• Aynen
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,196
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Halil, Zeynep, Oğuz, Fikret, Mecnun kalacak gibi....

Arkadaşlar 8 ayrılık olacak dedim : Hakan, Levent, Tuncay bunlara daha Tamer eklenecek etti 4 kalan 4 kim be ??!!!! @Emre Ozansoy @Angelica @Hobbit @ömer karataş
Ben Zeynep'in de kalacağını düşünmemeye başladım bu bölüm sonrası. Çocuk olayını bahane edip uzaklaştığında başına bir olay gelecek ve yeni sezonda olmaz bence. :A

Fikret hariç ne bir Leto (Dursun dahil) kalacak, ne de bir Kulpa. Bahadır Özdener yaktı gemileri.

• Güldürdün

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,189
Puanı
410
Ben Zeynep'in de kalacağını düşünmemeye başladım bu bölüm sonrası. Çocuk olayını bahane edip uzaklaştığında başına bir olay gelecek ve yeni sezonda olmaz bence. :A

Fikret hariç ne bir Leto (Dursun dahil) kalacak, ne de bir Kulpa. Bahadır Özdener yaktı gemileri.
AGALAR BAHADIR ÖZDENER HER BİRİNİ EVLAT ACISI YAŞATCAK

RIZVAN : TUNCAY
NESİM : LEVENT

LAN YAVUZ YA DA DAMLA ÖLECEK ! YAVUZ DİKKAT ET

• İlginç

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,399
Puanı
280
Lann Tamer seni öldürsem mezara gömmem lan, toprağa acırım senin gibi mal birine toprak harcayacağım için. Seni ip ile sallandırıp denize atmalı bir sahne lazım. Lan Asiye ve Asiyeden olma çocuklar insan değilsiniz siz. Boşa nefes israfınız dünya için. (Senaryo icabı oluşturulan dünyadan kasıtlı yazılmıştır.)

• Beğendim

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,189
Puanı
410