NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,379
Puanı
280
aynen zeynep üzerinden çok aksiyon döner kaçırılma falan filan keşke tamer'i vursa ama onu fikret yapacak gibi :D
O zaman size bir şey deyip kaçayım hemen.
Ya yurt dışı ayağını Zeynep yönlendiriyorsa. Unutmayın Zeynep Amerikadan geldi. 😎
Bence hafiften düşünmeye başlayın. Hadi ben kaçtım perşembe gününe kadar..

• İlginç
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,540
Puanı
280
O zaman size bir şey deyip kaçayım hemen.
Ya yurt dışı ayağını Zeynep yönlendiriyorsa. Unutmayın Zeynep Amerikadan geldi. 😎
Bence hafiften düşünmeye başlayın. Hadi ben kaçtım perşembe gününe kadar..
çok güzel ters köşe olurdu iyi silah kullanıyorum'da demişti zaten

• Aynen
Reactions: Hobbit

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,154
Puanı
410

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,379
Puanı
280
Yiğidi öldür hakkını yeme, şimdilik kötü müzik yapmadılar lakin Kalan Müzik'in yeri ayrı.

Eski formunda olsa Gökhan Kırdar'da isterdim ama o boş işler peşinde galiba şu sıralar :A
------

Bıraktırtmam :A
Sen aslında Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz istiyorsun. Ama dizi o değil ve devir geçti..

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,154
Puanı
410
Sen aslında Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz istiyorsun. Ama dizi o değil ve devir geçti..
Ama dizi yeni sezon için o yolda ilerliyor :)

Aslında anlatmak istediğim bir şey var, Kurtlar Vadisi efsane bir dizi değil mi ? EDHO keza öyle, bana göre 1-3 ve 6. Son Sezon mükemmel ötesi bir dizi.

Fakat, Raci ile Bahadır'ın bu dizilerde ortak özellikleri nelerdir ? İki dizinin ilk 13 bölümüne bakın nasıl ilerledi ?

Kurtlar Vadisi'nde başlangıç, hikayeye giriş, Kumarhane izni ile Şevko'nün ölümüne uzanan bir 13 bölüm izledik.

EDHO'da keza Hızır'ın bir istihbaratçıyı öldürme, hapse girmesi, Hızır'a suikast girişimi ve olaylar çerçevesinde istihbaratçının yaşadığı ortaya çıkmasıyla beraber bir 13 bölüm izledik.

Hudutsuz Sevda aslında başlarda okursanız öyle bir dizi ki isterseniz 13 bölümlük bir hikayesi de olabilir isterseniz 130 bölümlük demiştim. Şu an vardığımız nokta ile dizinin başlangıç hikayesi Leto'ları ve Kulpa'ları çökertme operasyonunda Marten'lerin dahil olmasıyla hikayenin sonuna geliyoruz. Sezon finalinde bu olaylar çözülecek, yeni bir hikaye ile yeni sezona geçiş yapacağız. Yani Hudutsuz'daki fark 13 bölümde değilde bir sezona yaydılar. Bunun farklı farklı sebepleri var Raci ve Bahadır adına :)

Yani dizi neden bir Kurtlar Vadisi, bir EDHO hikayesiyle yola devam etmesin ? Elde malzeme bol gidişat da onu gösterir :)

Okuduğunuz için teşekkür ederim @Hobbit @Emre Ozansoy @ömer karataş @Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
Ama dizi yeni sezon için o yolda ilerliyor :)

Aslında anlatmak istediğim bir şey var, Kurtlar Vadisi efsane bir dizi değil mi ? EDHO keza öyle, bana göre 1-3 ve 6. Son Sezon mükemmel ötesi bir dizi.

Fakat, Raci ile Bahadır'ın bu dizilerde ortak özellikleri nelerdir ? İki dizinin ilk 13 bölümüne bakın nasıl ilerledi ?

Kurtlar Vadisi'nde başlangıç, hikayeye giriş, Kumarhane izni ile Şevko'nün ölümüne uzanan bir 13 bölüm izledik.

EDHO'da keza Hızır'ın bir istihbaratçıyı öldürme, hapse girmesi, Hızır'a suikast girişimi ve olaylar çerçevesinde istihbaratçının yaşadığı ortaya çıkmasıyla beraber bir 13 bölüm izledik.

Hudutsuz Sevda aslında başlarda okursanız öyle bir dizi ki isterseniz 13 bölümlük bir hikayesi de olabilir isterseniz 130 bölümlük demiştim. Şu an vardığımız nokta ile dizinin başlangıç hikayesi Leto'ları ve Kulpa'ları çökertme operasyonunda Marten'lerin dahil olmasıyla hikayenin sonuna geliyoruz. Sezon finalinde bu olaylar çözülecek, yeni bir hikaye ile yeni sezona geçiş yapacağız. Yani Hudutsuz'daki fark 13 bölümde değilde bir sezona yaydılar. Bunun farklı farklı sebepleri var Raci ve Bahadır adına :)

Yani dizi neden bir Kurtlar Vadisi, bir EDHO hikayesiyle yola devam etmesin ? Elde malzeme bol gidişat da onu gösterir :)

Okuduğunuz için teşekkür ederim @Hobbit @Emre Ozansoy @ömer karataş @Angelica

Çok güzel yazmışsında bu farklı dizi olsun ya :D

• Güldürdün
Reactions: ömer karataş