NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hacı abi olduk vay be... Adaş diyeceği yerde 😂😂

EDHO izlemiş miydin ?
Vayyy sende mi yaşasın Emreler dayanışmasıııı :A

Kısmen izledim ya en son yeni sezonunu bekliyodum da yayından kaldırıldığı zamana denk geldim :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bu dizinin problemini buldum.
1.) Bunu hepimiz tahmin ediyoruz genel olarak fragmanlar kötü tercihler ile ekrana sürülüyor.
2.) Bunun yanında en önemli hata ekstra herhangi bir yerde gösterilmeyen sahne dizide olmuyor. Süpriz sahne hiç yok denecek kadar az. Hep tahmin edilen oluyor veya fragmanda gösterilen oluyor. Sahnenin devamı dizinin içinde olmuyor. Kurtlar Vadisi bu işin piriydi.
Nacizane düşüncem kabul etmeyen olacaktır. Herkese iyi seyirler..

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,087
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tahmin ettiğim şey oldu ve korktuğum başına geldi, tüm aksiyonu bölüm finaline saklamışlar ve bölüm finalindeki tüm olayları da fragmanda izlettirdiler. Şu son 15 dakikada yakalanan tempoyu tüm bölüme yaydıkları zaman her şey çözülecek aslında, bir de fragmanlar çok daha iyi hazırlanmalı.

C*ylan ya vazgeçecek yada Şirinler Köyü ahalisinden birinin sesi ile yapamayacaktır Zeynep'i vurma işini. Osman'ın da yaşayacağını düşünmüyorum, umarım çıkar. Halil İbrahim & Oğuz işini de Binbaşı halledecektir. Rızvan & Fikret olayı da artık tamamen kapanmalı, Fikret geri adım atmayacağına göre Rızvan oğlunu desteklemeli.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Tahmin ettiğim şey oldu ve korktuğum başına geldi, tüm aksiyonu bölüm finaline saklamışlar ve bölüm finalindeki tüm olayları da fragmanda izlettirdiler. Şu son 15 dakikada yakalanan tempoyu tüm bölüme yaydıkları zaman her şey çözülecek aslında, bir de fragmanlar çok daha iyi hazırlanmalı.

C*ylan ya vazgeçecek yada Şirinler Köyü ahalisinden birinin sesi ile yapamayacaktır Zeynep'i vurma işini. Osman'ın da yaşayacağını düşünmüyorum, umarım çıkar. Halil İbrahim & Oğuz işini de Binbaşı halledecektir. Rızvan & Fikret olayı da artık tamamen kapanmalı, Fikret geri adım atmayacağına göre Rızvan oğlunu desteklemeli.

Osman ölmesin ya