NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Büyüklüğü o kadar fazla ki, yazdığı senaryoların zekatını verse milletin yedi sülalesi doyar. :A
Aga gerek KV/KVP, gerek Ben Onu Çok Sevdim, gerek Ekmek Teknesi ve Eşref Saati, gerek EDHO...

Gerçekten de aynı zamanda ödül aldıkları için de söylüyorum ama, tekrar hatırlatayım dedim...

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener gibi hangi yazar Türkçe'yi bu kadar güzel yazabiliyor ? Replikler, diyaloglar hacı bu adamların röportajlarını dinleyin, diksiyonları bile onlardan iki tane olmadığını gösteriyor :eek:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,084
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aga gerek KV/KVP, gerek Ben Onu Çok Sevdim, gerek Ekmek Teknesi ve Eşref Saati, gerek EDHO...

Gerçekten de aynı zamanda ödül aldıkları için de söylüyorum ama, tekrar hatırlatayım dedim...

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener gibi hangi yazar Türkçe'yi bu kadar güzel yazabiliyor ? Replikler, diyaloglar hacı bu adamların röportajlarını dinleyin, diksiyonları bile onlardan iki tane olmadığını gösteriyor :eek:
Ben Onu Çok Sevdim, Eşref Saati ve EDHO hakkında bir bilgim yok Kurtlar Vadisi ve Pusu serisi ile Ekmek Teknesi, Türk televizyon tarihinin kilometre taşı olmuştur.

Röportajlarına ara sıra denk geliyorum, diksiyonları ve konuşmaları cidden muhteşem. Sanırım bu ikilinin üstü gelmeyecek.

• Harika
Reactions: Alemdar

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
muhammed cangören ayrılmış bir sevdadır'dan nesim kulpa'nın abisi olarak yine itsever biri olarak yakışır hudutsuz sevda'ya :D :D