Hollanda 6-1 Türkiye | 2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri - 6. Maçı

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Futbol ve parayi ikinci plana atmak. Güzel hayal. :D
Milli takım konusunda para ikinci plana atılmalı en azından, hadi futbol kulüpleri olsa tamam da. Para için de oynuyorsun milli takımda ama arkanda milyonlarca insan var, bütün kulüplerin taraftarı, sen ülkeni temsil ediyorsun direkt.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
Milli takım konusunda para ikinci plana atılmalı en azından, hadi futbol kulüpleri olsa tamam da. Para için de oynuyorsun milli takımda ama arkanda milyonlarca insan var, bütün kulüplerin taraftarı, sen ülkeni temsil ediyorsun direkt.

Keske herkes senin gibi düsünse topragim. Ama olmayacak islere Amin denmez. :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
Zamanında para ile anılan bütün oyuncuları yollamıştık takımdan ama sonra birkaçını geri çağırdık ayrı konu. :D

Ayni seyi tekrar yapmakta yarar var. Ama bu sefer en tepeden baslamak gerek. :D

2013'den beri bu forumdayim. Bir mac konusunda bu kadar yorum yaptigimi hatirlamiyorum. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ayni seyi tekrar yapmakta yarar var. Ama bu sefer en tepeden baslamak gerek. :D

2013'den beri bu forumdayim. Bir mac konusunda bu kadar yorum yaptigimi hatirlamiyorum. :A
Bundan sonra Beşiktaş'ın maçlarını izleyip yorumluyorsun, Türkiye'den güçlü kadrosu var takımının. :A

İzlemeden yorum yaptın ama maç konusunda, o da ilginç. :A

• Güldürdün

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
Bundan sonra Beşiktaş'ın maçlarını izleyip yorumluyorsun, Türkiye'den güçlü kadrosu var takımının. :A

İzlemeden yorum yaptın ama maç konusunda, o da ilginç. :A

Düsünsene, birde izlerken yorum yapsaydim. :F
Iyi bir görüs alisverisi oldu ama. :A
Besiktas'in maclarina yorumu da ancak mactan sonra yaparim yaparsam. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Düsünsene, birde izlerken yorum yapsaydim. :F
Iyi bir görüs alisverisi oldu ama. :A
Besiktas'in maclarina yorumu da ancak mactan sonra yaparim yaparsam. :A
Beşiktaş ile ilgili haber olduğu zaman, @DarkLegenD ile @Gerekli24'ün yanı sıra, seni de etiketleyeyim. Öksüz kalıyorlar yorum konusunda, forumda Beşiktaş taraftarı çok az. Fenerbahçe ve Galatasaray ağırlıklı bir forum. @sürgünüm de gelseydi, dört kişi olurdunuz. Gerçi birkaç kişi daha var aktifler arasında Beşiktaş taraftarı ama sporla araları yok. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
İçimde kalmasın diye yazıyorum Filenin Sultanları'na laf atan kendini bilmezlere bu sonuç kapak olsun. :A Biz futbol ülkesiyiz aynen. :F

• Güldürdün

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
Beşiktaş ile ilgili haber olduğu zaman, @DarkLegenD ile @Gerekli24'ün yanı sıra, seni de etiketleyeyim. Öksüz kalıyorlar yorum konusunda, forumda Beşiktaş taraftarı çok az. Fenerbahçe ve Galatasaray ağırlıklı bir forum. @sürgünüm de gelseydi, dört kişi olurdunuz. Gerçi birkaç kişi daha var aktifler arasında Beşiktaş taraftarı ama sporla araları yok. :A

Etiketleyebilirsin ama yorum yapmazsam kizma. :A

İçimde kalmasın diye yazıyorum Filenin Sultanları'na laf atan kendini bilmezlere bu sonuç kapak olsun. :A Biz futbol ülkesiyiz aynen. :F

Filenin sultanlarini izlemek bana daha cok heyecan veriyor. :A En azindan onlarin mücadele ettigi görülüyor. :D

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061

Filenin sultanlarini izlemek bana daha cok heyecan veriyor. :A En azindan onlarin mücadele ettigi görülüyor. :D
En azından yenilseler de sonuna kadar direnerek yeniliyorlar ve arada bu kadar fark olmuyor. :A Görme engelliler oynasa bu takımdan daha çok gol atar herhalde. :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
En azından yenilseler de sonuna kadar direnerek yeniliyorlar ve arada bu kadar fark olmuyor. :A Görme engelliler oynasa bu takımdan daha çok gol atar herhalde. :A

Mücadele ederek yenilmekte sorun yok zaten. Mücadele etmiyor ki bizim futbolcular. Öyle oradan oraya sahanin icinde "yürüyorlar". :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Soruya soru ile karsilik verenleri sevmem. :D topragimsin, istisna olsun bakalim. :D

Dibe vurmusuz zaten, daha ne kadar kötü olabilir ki. :A
Şenol Güneş'i severim ama ne yazık ki bozunca düzeltemiyor. Bir de aldığı maaş ne zamandır konuşuluyor. 3,2 milyon milli takım için çok yüksek bir ücret. Ha bunu zorla kendi almadı ona verdiler. Bir de futbolcuların eminim maç nasıl biterse ben konuşulmayacağım hoca var rahatlığı olduğunu da eminim ama ispatlayamam.
------

@sürgünüm gelse yeterdi aslında hakkında duyduklarım çok iyi :A

• Beğendim

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
Şenol Güneş'i severim ama ne yazık ki bozunca düzeltemiyor. Bir de aldığı maaş ne zamandır konuşuluyor. 3,2 milyon milli takım için çok yüksek bir ücret. Ha bunu zorla kendi almadı ona verdiler. Bir de futbolcuların eminim maç nasıl biterse ben konuşulmayacağım hoca var rahatlığı olduğunu da eminim ama ispatlayamam.

Senol hoca para icin kalmaz. Öyle karakterde bir adam degil zaten. Ama dedigin gibi, toparlayamiyor. Besiktas'tan biliyoruz. Toparlasa bile cok uzun sürüyor, o arada zaten firsatlar kaciyor.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Senol hoca para icin kalmaz. Öyle karakterde bir adam degil zaten. Ama dedigin gibi, toparlayamiyor. Besiktas'tan biliyoruz. Toparlasa bile cok uzun sürüyor, o arada zaten firsatlar kaciyor.
Para konusu onda ekstra eleştiri yapıyor ama bu gerçek. Euro 2020 sonrası ilk başarısızlıkta gitmesinden yana değildim ama şu anki durumu görünce olumsuz bir hava oluştuğu bunun da hoca gitmeden zor düzeleceği yönünde. Her şeye rağmen kendimizden çok daha alt seviyedeki Letonya Karadağ'ı yensek sorun yoktu.

• Beğendim

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,175
Puanı
1,061
Para konusu onda ekstra eleştiri yapıyor ama bu gerçek. Euro 2020 sonrası ilk başarısızlıkta gitmesinden yana değildim ama şu anki durumu görünce olumsuz bir hava oluştuğu bunun da hoca gitmeden zor düzeleceği yönünde. Her şeye rağmen kendimizden çok daha alt seviyedeki Letonya Karadağ'ı yensek sorun yoktu.

Gitmeyecegini ifade etmis zaten. Yapacak bir sey yok.
Zaten elenirsek, Letonya ve Karadag maclarini almadigimiz icin elenecegiz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Etiketlemesem de reaksiyon gösteriyorsun, etiketleyince bakalım ne yapacaksın. Yorum yapman şart değil. :A
------

@sürgünüm gelse yeterdi aslında hakkında duyduklarım çok iyi :A
Sergen Yalçın gibi kısa süreli sözleşme yapılacaktı. Her yıl bir yıllık sözleşme çok mantıklı olurdu. Şimdi bir yıl daha sözleşmesi var, maaşı da çok yüksek.

@sürgünüm, Beşiktaş taraftarı olarak fazlasıyla aktifti. @darksaal da vardı mesela, o da Trabzonspor taraftarı olarak aktifti. @mesmeso şu anda çok yalnız kalıyor, iki kişi olsalardı şu anda fazlasıyla aktif olurlardı. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Gitmeyecegini ifade etmis zaten. Yapacak bir sey yok.
Zaten elenirsek, Letonya ve Karadag maclarini almadigimiz icin elenecegiz.
Bana gelmem için yalvardılar gibi bir ifade kullanmış en ilginci de oydu.
------

Çağlar hatalıyım özür dilerim diye tweet atıyor. Yorumların yarışı senin hatan yok suçlu Şenol Güneş yarışı suçlu kalede. Böyle bir ortamda futbolcu sizce hiç kendini kötü oynadım eleştirileceğim kafasına girer mi? @Yakamoz-Asi @Araf

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çağlar hatalıyım özür dilerim diye tweet atıyor. Yorumların yarışı senin hatan yok suçlu Şenol Güneş yarışı suçlu kalede. Böyle bir ortamda futbolcu sizce hiç kendini kötü oynadım eleştirileceğim kafasına girer mi? @Yakamoz-Asi @Araf
Futbolcular en azından özür diliyor, teknik direktör söylenmemesi gereken sözleri söylüyor.