'Heidi' Ekranlara Yeniden Döndü!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

'Heidi' Ekranlara Yeniden Döndü!

587223.jpg

Çocukluğumuzun sevilen çizgi karakterlerinden biri olan Heidi, geri döndü ve yeni neslin çocuklarını da bir hayli sevindireceğe benziyor.​

Tüm dünyada büyük ilgi görmeyi başaran çizgi film 3D formatıyla Trt Çocuk ekranlarında yayın hayatına başladı. Sevilen çizgi filmde hatırlanacağı üzere Heidi, Alp Dağlarında dedesi ile birlikte yaşayan ve doğayla iç içe yaşayan bir karakteri anlatıyordu.​

Heidi ilk bölümüyle bugün 18:00'da Trt Çocuk ekranlarında görücüye çıktı.​

Orijinal formatta oku

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Zamanında ne izlerdik be [emoji17]

Geçen sene benim yeğenler tv den izliyordu ama hangi kanaldı hatırlayamadım.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@xemrexxx çocukluk aşkın ekranlara dönüş yapmış artık sende trt sevenler derneğine katılabilirsin :))

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En sevdiğim çizgi filmdi. Peter ile dağ başına çıkıp güneşin batışını izlediklerinde duvarlarda oluşan görüntüleri hâlâ unutmam. Ve tabi peyniri ateşle pişirdikleri sahneler, ne özenirdim ve canım çekerdi ama. :) Bunun kitabını da zevkle okuduğumu hatırlıyorum, sakat bir kız vardı onun yanına gidiyordu ekmek filan alıyordu gelirken.

Animesini bir ara internette bilinçli bir şekilde yeniden izleyeceğim. Animesi yani orijinali dururken 3D formatı gereksiz ve yapay durmuş.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx çocukluk aşkın ekranlara dönüş yapmış artık sende trt sevenler derneğine katılabilirsin :))
hhaha bu trt çocuk yüzünden bizim izlediğimiz efsana çizgi filmleri yeni nesil çocuklara kötü tanıtıyorlar arı maya ve vikingler çizgi filmelrinide yeni düzenlemeyle yayınlıyorlar şimdide heidi eklendi rezil ediyorlar :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhaha bu trt çocuk yüzünden bizim izlediğimiz efsana çizgi filmleri yeni nesil çocuklara kötü tanıtıyorlar arı maya ve vikingler çizgi filmelrinide yeni düzenlemeyle yayınlıyorlar şimdide heidi eklendi rezil ediyorlar :F
ben üstteki videoya bakmamıştım dediğin gibiymiş şarkıyı türkçeye çevirip uyduruk sözler katıp kendilerince şarkı yapmaya çalışmışlar ama becerememişler ..orjinal müziğin kat kat daha güzel :))