Star Hayat Bazen Tatlıdır - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060

:eek: Fargman bombaaa aboo öncelikle zeynebin o annesinden o üvey babasından kurtulmasına çokk sevindimm :Zçok üzülüyordum ben o kıza yaa oh bee Hayat hoca
ona çok iyi bakacak sevda burak tı unuttum adını şimdi iyice araları bozulacak gibi
ve fragman sonu Korayı bıçaklayan kim acaba (b)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:eek: Fargman bombaaa aboo öncelikle zeynebin o annesinden o üvey babasından kurtulmasına çokk sevindimm :Zçok üzülüyordum ben o kıza yaa oh bee Hayat hoca
ona çok iyi bakacak sevda burak tı unuttum adını şimdi iyice araları bozulacak gibi
ve fragman sonu Korayı bıçaklayan kim acaba (b)
Hamdi Alkan bunu çok sık yapıyor Arka Sıradakiler'de başlattı bu akımı Aşk Emek İster ve Öğretmen Kemal'de de böyle gizli karakter oluşturmuştu, şimdide bu dizide. :D Seviyorum böyle gizemli olayları bakalım içinden kim çıkacak. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
güneşin kızlarından şu çocuk katılmış diziye @Bully VE @xemrexxx destek verir artık dizimize ayoll :A :A :A
1066-gunesinkizlari.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
Hamdi Alkan bunu çok sık yapıyor Arka Sıradakiler'de başlattı bu akımı Aşk Emek İster ve Öğretmen Kemal'de de böyle gizli karakter oluşturmuştu, şimdide bu dizide. :D Seviyorum böyle gizemli olayları bakalım içinden kim çıkacak. :D

Aynen ya bende çok severim gizemli karakteri mesela arka sıradakilerde bir karakter vardı
o çok iyiydi:D gizemli karakter olunca süper oluyor

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
güneşin kızlarından şu çocuk katılmış diziye @Bully VE @xemrexxx destek verir artık dizimize ayoll :A :A :A
1066-gunesinkizlari.jpg

@Bully kaancım ben bunu hatırladım ilk bölümlerde vardı ya hani ikizlerin adı neydi
berk atana aşık olan bir kız vardı sarışın olan hani kayıptı bu kız sonrada ortaya çıktı
ona aşık olan biri vardı ya bu o çocuk işte

ayy çok karışık anlattım yaa :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully kaancım ben bunu hatırladım ilk bölümlerde vardı ya hani ikizlerin adı neydi
berk atana aşık olan bir kız vardı sarışın olan hani kayıptı bu kız sonrada ortaya çıktı
ona aşık olan biri vardı ya bu o çocuk işte

ayy çok karışık anlattım yaa :(
Sonradan gelmiş işte diziye abla ben sıkılıp bırakmıştım bir süre sonra. :A