Star Hayat Bazen Tatlıdır - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,451
Puanı
1,060
Bölüm yine süperr Hayatt öğretrmenn ne tatlısın yaaa:love1:

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bölüm süperdi soluksuz izledim. :D Dizi favori dizim olma yolunda ilerliyor şu an izlediğim dizilerin çoğunu izleyemiyorum ama bu gerçekten süper. Sonunda Cerrah kendini vurdu gibi gösterdiler ama büyük ihtimal vurmadı vursada bir şey olmaz. :A

Sevda'nın hikayesinede giriş oldu ama beni meraklandıran şu Onur'un partneri olan Zeynep miydi neydi o kızın hikayesi.:D @Billy Kane @Çiğdem- @vadikızı @pompy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,451
Puanı
1,060
Bölüm süperdi soluksuz izledim. :D Dizi favori dizim olma yolunda ilerliyor şu an izlediğim dizilerin çoğunu izleyemiyorum ama bu gerçekten süper. Sonunda Cerrah kendini vurdu gibi gösterdiler ama büyük ihtimal vurmadı vursada bir şey olmaz. :A

Sevda'nın hikayesinede giriş oldu ama beni meraklandıran şu Onur'un partneri olan Zeynep miydi neydi o kızın hikayesi.:D @Billy Kane @Çiğdem- @vadikızı @pompy

Cerrah kendini vurmadı ya başka birşey oldu orada ama ne oldu anlamadım gerçekten
bölüm çok güzeldi ya:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

bircenin oyunculuğu çok rahatzı etmeye basladı beni ayoll okula yoğunlaşsınlar şu birceyi geri plana atsınlar koca bölümü ona koymuşlar bunaldım vlla cerrah bey olmasa birce zaten çekilmiyor başka kadın oyuncumu yokmuşta bu kadına vermişler bu rolu diğer bölümlerde birceyi izlersek 2 saat diziyi bırkmayı düşünebilirim öğrencilere falan yönelin :F

cerrah bey sanırım eline sıktı silahla ben öyle anladım :F

@Billy Kane

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,451
Puanı
1,060
bircenin oyunculuğu çok rahatzı etmeye basladı beni ayoll okula yoğunlaşsınlar şu birceyi geri plana atsınlar koca bölümü ona koymuşlar bunaldım vlla cerrah bey olmasa birce zaten çekilmiyor başka kadın oyuncumu yokmuşta bu kadına vermişler bu rolu diğer bölümlerde birceyi izlersek 2 saat diziyi bırkmayı düşünebilirim öğrencilere falan yönelin :F

cerrah bey sanırım eline sıktı silahla ben öyle anladım :F

@Billy Kane

yani sırf birce çok var diye diziyimi bırakacan inanmıyorum ya :F:F ben birceyi
çok seviyorum helede bu dizide bu karakterde bayıldım valla :love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yani sırf birce çok var diye diziyimi bırakacan inanmıyorum ya :F:F ben birceyi
çok seviyorum helede bu dizide bu karakterde bayıldım valla :love1:
Böyle 2 saat gözümüze sokarlarsa bırakırım kadın diziden soğuttu beni şuan ara gaz ilebirlikte şuan en zayıf iki oyuncudan birisi birce dizide :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,451
Puanı
1,060
Böyle 2 saat gözümüze sokarlarsa bırakırım kadın diziden soğuttu beni şuan ara gaz ilebirlikte şuan en zayıf iki oyuncudan birisi birce dizide :F

Iyyyyy sen ne anlarsın bee kadın oyuncudann :F:Fseni sokalım bu diziye yaa
burak varya futbolcul olmak isteyen sevgilisi ol onun:F yada korayla :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy evet birceyi kötüledikten sonra korayında hakkınım verelim bu bölüm çok iyiydi yavas yavas uslanmaya baslamıs kırgın çiçeklerdeki güney gibi değişmeye basladı bu bölümde sinyalleri gördük ilerki bölümlerde adam olacak belli :A :A :A

cerrah bey diziyi izleme sebebi zaten ölmez eline sıktı büyük ihtimalle bekliyoruz fragmanları :F @vadikızı @MayısKralı @Billy Kane @cookies @xemrexxx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,451
Puanı
1,060
ayy evet birceyi kötüledikten sonra korayında hakkınım verelim bu bölüm çok iyiydi yavas yavas uslanmaya baslamıs kırgın çiçeklerdeki güney gibi değişmeye basladı bu bölümde sinyalleri gördük ilerki bölümlerde adam olacak belli :A :A :A

cerrah bey diziyi izleme sebebi zaten ölmez eline sıktı büyük ihtimalle bekliyoruz fragmanları :F @vadikızı @MayısKralı @Billy Kane @cookies @xemrexxx

Cerrah beyi bende çok seviyorum karakteri çok sevdim he:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Edebiyat sınavına çalışıyordum yeni açtım. Bu diziye çakma diyenler utansın @Çiğdem- in jüri başkanlığı uygulamasını ve Manequin Challenge'ı ilk bu dizi kullandı :A @Aserat

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Edebiyat sınavına çalışıyordum yeni açtım. Bu diziye çakma diyenler utansın @Çiğdem- in jüri başkanlığı uygulamasını ve Manequin Challenge'ı ilk bu dizi kullandı :A @Aserat
hhahaha aa evet gözüme girdiler vlla bizden çalmışlar juri başkanlığı olayını @destere :F

son bölümün çok üstünde bir bölüm oluyor öğrencilere daha çok yer verildi :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Riskli bir bölüm sunmuşlar. Sıkıcı değil ama durağan biraz. Kanalda reklam düzenini değiştirdi korktuğum gibi diziyi gözden çıkarmamışlardır umarım çünkü tam rakip dizilerin yeni bölüme girdiği saatte reklama koydu orda seyirciyi dağıtmıştır baya. :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Riskli bir bölüm sunmuşlar. Sıkıcı değil ama durağan biraz. Kanalda reklam düzenini değiştirdi korktuğum gibi diziyi gözden çıkarmamışlardır umarım çünkü tam rakip dizilerin yeni bölüme girdiği saatte reklama koydu orda seyirciyi dağıtmıştır baya. :T:
@mrt-06 nın oyunları hep bunlar ayoll diziyi bitirmeleri için star tvyi tehdit ediyormus :F