eTV Hayatım O Dizi'ye Başlıyoruz!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
1.5 sezon derken? Yani Vatanım Sensin tek sezon yayınlandı ama bir şey demedin. (b)
en azından 1 tam sezon olması gerekir. Dur bölüm sayına bakayım. 35 üzeriyse tamamdır. 31miş. Yok olmaz bu da. :D Sabah bakacaktım buna. :D Kusura bakma, haksızlık olur çıkartacağım. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Katılsam mı acaba bilemedim :A @S.G.A.T. daha önce yaptığın yarışmanın linki var mı bir baksam ne tarzmış sorular diye :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Katılsam mı acaba bilemedim :A @S.G.A.T. daha önce yaptığın yarışmanın linki var mı bir baksam ne tarzmış sorular diye :A
Büyük Silinme dönemine denk gelmiş, kaybetmişiz. :D Zaten alakası yok. :D Sorular genel olarak kazık olacak, önceden söyleyeyim. :A Bilmemeniz için elimden geleni yapacağım. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Büyük Silinme dönemine denk gelmiş, kaybetmişiz. :D Zaten alakası yok. :D Sorular genel olarak kazık olacak, önceden söyleyeyim. :A Bilmemeniz için elimden geleni yapacağım. :A
Korkutmasana öyle senin bizi yarışmaya teşvik etmen gerekiyor, bu şekilde katılacağımız varsa da katılmayacağız :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Korkutmasana öyle senin bizi yarışmaya teşvik etmen gerekiyor, bu şekilde katılacağımız varsa da katılmayacağız :A
Zaten herkese zor özel değil. :D Önemli olan kaliteli iş olsun, dizilerin hakkı verilsin. Gerçekten "Hayatım O Dizi" olanlar olsun yeter. :D Aklındaki dizi hangisi? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zaten herkese zor özel değil. :D Önemli olan kaliteli iş olsun, dizilerin hakkı verilsin. Gerçekten "Hayatım O Dizi" olanlar olsun yeter. :D Aklındaki dizi hangisi? :A
En sevdiğim dizi Leyla ile Mecnun ama bölüm sayısı çok ve baya detay var, rezil olmaktan korkuyorum :A