eTV Hayatım O Dizi'ye Başlıyoruz!

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
@sokak sanati @RüzgarGülü hiç bir etikette olmamayı nasıl başarıyorsunuz. :D
no pain no gain :X

giphy.gif

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Format güzelmiş başarılar @S.G.A.T.
Ama tahmin edebileceğin gibi yarışmacı ya da seyirci olarak pek yer alamayacağım :A

Leyla ile Mecnun'u düşündüm ama sonra onda bile ayrıntıların uçup gittiğini fark ettim. Üstelik üşeniyorum bu konularda. Üstelik 30 saniye kuralı var, ben mobil ya da tabletten girdiğim için sayfa kasması,net yavaşlığı olabilir sıkıntılı durum. :)

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yarışma güzel eğlenceli olurda neyle katılsam bilemedim :D
bir dizi istersen söyle. :)
Format güzelmiş başarılar @S.G.A.T.
Ama tahmin edebileceğin gibi yarışmacı ya da seyirci olarak pek yer alamayacağım :A

Leyla ile Mecnun'u düşündüm ama sonra onda bile ayrıntıların uçup gittiğini fark ettim. Üstelik üşeniyorum bu konularda. Üstelik 30 saniye kuralı var, ben mobil ya da tabletten girdiğim için sayfa kasması,net yavaşlığı olabilir sıkıntılı durum. :)
Haklısın süre konusunda. Mobilden girenler için. Twitter kullanıyorsun bildiğim kadarıyla oradan da yarışabiliriz. Ama dediğim gibi önemli olan dizi ziyan olmasın. :):) Kapım açık sana. :D

Yorumsuz :pala:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
bir dizi istersen söyle. :)

Haklısın süre konusunda. Mobilden girenler için. Twitter kullanıyorsun bildiğim kadarıyla oradan da yarışabiliriz. Ama dediğim gibi önemli olan dizi ziyan olmasın. :):) Kapım açık sana. :D

Yorumsuz :pala:

Valla aklıma Söz geldi nasıl olur bilemedim