Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş Maçında Yıldızlaştı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dn4iDWpXcAc5aVT.jpg:large

Fenerbahçe'nin eleştirilen futbolcusu Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş maçında yıldızlaştı!

Fenerbahçe'de sürekli eleştirilere maruz kalan Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş ile oynanan maçta, sergilediği performansla büyük takdir topladı. Maçta 3 isabetli şut çıkaran Hasan Ali Kaldıırm, Ayew'in attığı golün mimarı oldu ve bu sezon ligde Fenerbahçe formasıyla üçüncü asistini yapmış oldu. Hasan Ali, Beşiktaş maçında %88'lik isabetli pasla oynadı.

İşte OptaCan istatisliğiyle Hasan Ali Kaldırım:

Dn4tl-9U0AA6O8l.jpg:large

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Gerçekten kariyerinin topunu oynadı golle süslemesi isterdim ama direkler izin vermedi fener yenilmedi ye hasansio ya dua etsin yedikleri oyuncuları maçı kurtardı

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Gerçekten kariyerinin topunu oynadı golle süslemesi isterdim ama direkler izin vermedi fener yenilmedi ye hasansio ya dua etsin yedikleri oyuncuları maçı kurtardı
takımın üstünde büyü var beşiktaş büyü yaptı takıma Türkiye kupasından sonra kadıköyde maç alamıyoruz @Felon Kadıköyden birlik ve beraberlik çıktı Maç atv de olmadı oyüzden olay çıkmadı @Felon Olayı Atv reyting için yapıyor senaryo var Medya planlaması dersi aldım