Hababam Sınıfı Merhaba Perşembe Günü Kanal D'de!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
EveN post: 1383610' Alıntı:
Güneşi Beklerkeni neden söylemedin? :( BHUV`dan fazla izleniyor ya iki grupta da. :(
işte bir tek o tuttu hem bu hafta bhuv onu geçebilir bukadar emin konuşma

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Μαнoni post: 1383614' Alıntı:
kalitesiz degil özenti diyorlar nasil star 16/9 kanald den sonra geçti ozenti dendi buda aynı sekil
Ben özenti denildiğini hiç duymadım.

Sen benden iyi biliyorsun Kanal D`nin Hababam Sınıfı Merhaba`yı ne kadar yayınladığını. Bi araştır istersen bu sene ne kadar yayınlamış. O zaman Star baktı yayınladı ilk önce. Çünkü ocaktan beri yayınladı Kanal D. :) Bu işler böyle olmaz.

- - - Ekleme - - -

muhtesemyuzyil post: 1383618' Alıntı:
işte bir tek o tuttu hem bu hafta bhuv onu geçebilir bukadar emin konuşma
Çok emin konuşuyorum. BHUV hayatta geçemez. :)

A/B`de hele ki yanına bile yaklaşamaz. :D

Rekorlar Dünyas tutmadı deme izliyordun hani? Geçen Hafta 6. ve 4. oldu. Bu arada yukarıda dedin de atlamışım Rekorlar Dünyası hiçbir zaman 2 reytinge düşmedi. 3-4 reyting aldı.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
EveN post: 1383626' Alıntı:

Sen benden iyi biliyorsun Kanal D`nin Hababam Sınıfı Merhaba`yı ne kadar yayınladığını. Bi araştır istersen bu sene ne kadar yayınlamış. O zaman Star baktı yayınladı ilk önce. Çünkü ocaktan beri yayınladı Kanal D. :) Bu işler böyle olmaz.

- - - Ekleme - - -

Rekorlar Dünyas tutmadı deme izliyordun hani? Geçen Hafta 6. ve 4. oldu. Bu arada yukarıda dedin de atlamışım Rekorlar Dünyası hiçbir zaman 2 reytinge düşmedi. 3-4 reyting aldı.

hababam sınıfı merhaba haddinden fazla yayinladi ama bu saate değil haberler öncesi yayınlandi ve hep iyi gitmistir o saate :)

prime time yayinlamadi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
EveN post: 1383626' Alıntı:

- - - Ekleme - - -

ben ab demiyorum toplam yani total diyorum o nekadar izlendiğini gösterir :) ve rekorlar dünyası 2.76 aldı :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Μαнoni post: 1383628' Alıntı:
hababam sınıfı merhaba haddinden fazla yayinladi ama bu saate değil haberler öncesi yayınlandi ve hep iyi gitmistir o saate :)

prime time yayinlamadi
Prime Time 2`de yayınlandı. :)

Prime Time 1`de neden yayınlansın ki? Kanal D sezonda o kadar boşmuydu ki PT1`de film yayınlansın? Filmi yayınlayan atv FOX ile Show Tv`di. Yazın PT1`de olabilir tabii kışın imkansız.

- - - Ekleme - - -

muhtesemyuzyil post: 1383633' Alıntı:
ben ab demiyorum toplam yani total diyorum o nekadar izlendiğini gösterir :) ve rekorlar dünyası 2.76 aldı :)
Sen dedin ne kadar gereksiz reklam düzeninin olduğunu. Ondan düşmesi normaldir. 3+ reyting üzerinde kalsa yeterlidir.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
demek istedigim kapis kapis iyi olsaydi bu hamleler olmazdı demekki beğenilmiyor izlenme oranlari

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
EveN post: 1383634' Alıntı:
Prime Time 2`de yayınlandı. :)

Prime Time 1`de neden yayınlansın ki? Kanal D sezonda o kadar boşmuydu ki PT1`de film yayınlansın? Filmi yayınlayan atv FOX ile Show Tv`di. Yazın PT1`de olabilir tabii kışın imkansız.

- - - Ekleme - - -

Sen dedin ne kadar gereksiz reklam düzeninin olduğunu. Ondan düşmesi normaldir. 3+ reyting üzerinde kalsa yeterlidir.
evet ben izliyorum onu ama reytingleri düşük ortada yükselmesini de istiyorum ama 2 de almaya devam ederse biter

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Μαнoni post: 1383635' Alıntı:
demek istedigim kapis kapis iyi olsaydi bu hamleler olmazdı demekki beğenilmiyor izlenme oranlari
Konuda da aynısını yazdım zaten. Başka kanal olsa devam ettirirdi ama Kanal d ortalamasına göre çok kötü. Bitirmemesinin sebebi ise hem BBEB`in hem Kapış Kapışın kendi yapımı olması ve az para harcaması. Yoksa çoktan bitirmişti ki yaz sonu biterler.

- - - Ekleme - - -

muhtesemyuzyil post: 1383638' Alıntı:
evet ben izliyorum onu ama reytingleri düşük ortada yükselmesini de istiyorum ama 2 de almaya devam ederse biter
Geçen hafta reklam düzeni gerçekten berbattı. Bu hafta yükselebilir. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
bu yıl yine çok yayınladı kanald bi 08de bir 11de ve 2-3 defa 17 gibi yayınlamış ve iyi gitmiş ama pt de bence en fazla 3 alır

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
muhtesemyuzyil post: 1383730' Alıntı:
bu yıl yine çok yayınladı kanald bi 08de bir 11de ve 2-3 defa 17 gibi yayınlamış ve iyi gitmiş ama pt de bence en fazla 3 alır
Perşembe çok boş bir gün. 3-4 alan zirvede oluyor. 3 yeterlidir bence de.