Hababam Sınıfı Merhaba Perşembe Günü Kanal D'de!

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Bu kanal d çok kaliteli bi kanal yavv :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
EveN post: 1383569' Alıntı:
İnternetten şu an yalnızca Karadayıyı izliyorum yeni sezona yetişmek için. :)

Yalan Dünya forever. :D

Bakacağım insan emin olamıyor o gün ne izleyeceğim daha kesin değil. :)

Teklif var ısrar da var. Sinema filmi gibi süper ilk bölümü. Bi şans tanı bence....

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sonra da fan diyorlar.

Her kanal tekrarlar filmler yayınlıyor. Kanal D yayınlayınca kalitesiz kanal oluyor yav.

Asıl fanlar yerine forum kanal düşmanlarıyla dolu. Kanal fanı olanlardan çok bence düşmanları var.

Diğer kanallar film yayınlayınca helal olsun zirvede! Kanal D yayınlayınca çok kalitesiz yav. Anlamadım gitti. :) En azından ürettiği yeni projeleri de yayınlıyor. Sabah akşam film ve ya dizi tekrarlarını yayınlamıyor Prime Time`da. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
muhtesemyuzyil post: 1383577' Alıntı:
ister öyle olsun en fazl izlenen yapım star ın yapımı oluyo ya o yeter

Onların hepsi transfer kendi ürettiği bi Dila Hanım tuttu o da çok çok reyting almıyor orta.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

ister öyle olsun en fazl izlenen yapım star ın yapımı oluyo ya o yeter
Peki o zaman neden Prime Time`da zirvede değil? 3. ? Tüm günde neden 5. ? :confused:

Demekki hiçbir şey görüldüğü gibi değil. Açık ara yapsaydı tamam ama çok yakın olduğu için 3. herhalde. :)

- - - Ekleme - - -

Ben Star 1. demiyorum farkındaysan Star filmleriyle iyi reytingler alıyor...Kanal D'de bu başarıyı görüp aynı taktiği uyguluyor diyorum...:)
Kanal D yayınlayınca kalitesiz oldu ama en azından Kanal D`nin hergün yayınlayacak, yeni bölümü olan bir yapım var, boş durmuyor. Yoksa her kanal film yayınlayabilir. Çok zahmetsizce. :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
hababam sınıfı serisinin yüz karası bir film inek şaban yok damat ferit yok hiçbisiy yok

nihat hatipoglu birinci olur

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
EveN post: 1383582' Alıntı:
Peki o zaman neden Prime Time`da zirvede değil? 3. ? Tüm günde neden 5. ? :confused:

Demekki hiçbir şey görüldüğü gibi değil. Açık ara yapsaydı tamam ama çok yakın olduğu için 3. herhalde. :)
biz buraya hangi kanal ortalamada kaçıncı oldu diye girmiyoruz tamam onuda merak ediyoruz ama reyting lere bakıyoruz sonuçta star ın filmleri günün en çok izleneni oluyo ve parayı alıyo

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Μαнoni post: 1383585' Alıntı:
hababam sınıfı serisinin yüz karası bir film inek şaban yok damat ferit yok hiçbisiy yok

nihat hatipoglu birinci olur
Çok garip. Film Star Tv`de yayınlanınca "süper film izlerim" demiştin. :confused: :D

- - - Ekleme - - -

muhtesemyuzyil post: 1383586' Alıntı:
biz buraya hangi kanal ortalamada kaçıncı oldu diye girmiyoruz tamam onuda merak ediyoruz ama reyting lere bakıyoruz sonuçta star ın filmleri günün en çok izleneni oluyo ve parayı alıyo
Ben de filmlerle 1. olmak çok kolay diyorum. (Ki 1. gibi görünebilir ama demekki değil ki 3. oluyor) Ayrıca öyle yüksek reyting de almıyor. 3-4 yani. Diğerlerine çok yakın.

Keşke BHUV`dan başka bi şey de üretseydi. Ama geçen sene ağzı yandı bu sene üflüyor. :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
EveN post: 1383588' Alıntı:
Çok garip. Film Star Tv`de yayınlanınca "süper film izlerim" demiştin. :confused: :D

- - - Ekleme - - -

Ben de filmlerle 1. olmak çok kolay diyorum. (Ki 1. gibi görünebilir ama demekki değil ki 3. oluyor) Ayrıca öyle yüksek reyting de almıyor. 3-4 yani. Diğerlerine çok yakın.

Keşke BHUV`dan başka bi şey de üretseydi. Ama geçen sene ağzı yandı bu sene üflüyor. :)

yalan konusma hababam sınıfı bu filmi starda yayınlanmadı bende oyle yorum hiç yapmadım

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
EveN post: 1383588' Alıntı:

- - - Ekleme - - -

niye üretsin ki filmlerle gayet başarılı star kanal d üretti de noldu kapış kapışgüzel çirkinrekorlar dünyasıeşim bilir hayal kırıklığı

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Μαнoni post: 1383591' Alıntı:
yalan konusma hababam sınıfı bu filmi starda yayınlanmadı bende oyle yorum hiç yapmadım
26HABABAM SINIFI MERHABA (T.S)STAR16:19:511:47:13264%1188%
21HABABAM SINIFI MERHABA (T.S)STAR21:06:151:47:28197%797%

:):)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
EveN post: 1383599' Alıntı:
26HABABAM SINIFI MERHABA (T.S)STAR16:19:511:47:13264%1188%
21HABABAM SINIFI MERHABA (T.S)STAR21:06:151:47:28197%797%

:):)

Yuh 20 Mart 2011 De Yayınlanmıs ve benim tek bir mesajım bile yok al iste yalan konustugun net belli

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
muhtesemyuzyil post: 1383593' Alıntı:
niye üretsin ki filmlerle gayet başarılı star kanal d üretti de noldu kapış kapışgüzel çirkinrekorlar dünyasıeşim bilir hayal kırıklığı
Güzel Çirkin A/B`de neredeyse BHUV kadar alıyor Genel olarak Starın haftasonu yayınladığı filmler seviyesinde Kapış Kapış da fena değil ya Starın filmleri seviyesinde Hatta Rekorlar Dünyası da filmlerden daha fazla BBEB de filmler seviyesinde.

Eeee noldu? Yeni bölümler ile zahmetsiz filmleri geçip Prime Time`da 1. olmak pekhala mümkün.

Neyse daha fazla tartışmak anlamsız. Sonra doğruları söyleyince fan damgası yiyiyorum.

Demem o ki Kanal D film yayınlayınca kalitesiz oluyor başka kanallar süper kaliteli oluyor. Tek yönden bakılmamalı bu olaya.

- - - Ekleme - - -

Μαнoni post: 1383600' Alıntı:
Yuh 20 Mart 2011 De Yayınlanmıs ve benim tek bir mesajım bile yok al iste yalan konustugun net belli
İnek Şabanın olmadığı hiçbir Hababam Sınıfını izlemedin mi? Starda olsa bile?

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
EveN post: 1383602' Alıntı:
Güzel Çirkin A/B`de neredeyse BHUV kadar alıyor Genel olarak Starın haftasonu yayınladığı filmler seviyesinde Kapış Kapış da fena değil ya Starın filmleri seviyesinde Hatta Rekorlar Dünyası da filmlerden daha azla BBEB de filmler seviyesinde.

Eeee noldu? Yeni bölümler ile zahmetsiz filmleri geçip Prime Time`da 1. olmak pekhala mümkün.

Neyse daha fazla tartışmak anlamsız. Sonra doğruları söyleyince fan damgası yiyiyorum.

Demem o ki Kanal D film yayınlayınca kalitesiz oluyor başka kanallar süper kaliteli oluyor. Tek yönden bakılmamalı bu olaya.

güzel çirkin reklamsız olduğundan o orandakapış kapış ın karşısında cuma günü 2-3 rakip geldi 2-3 e düştürekorlar dünyası 2-3 alıyoeşim bilir de 3 alıyo bunlar iyi mi bi 4 alan yok oysa star 5 bile alıyo

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Güzel Çirkin A/B`de neredeyse BHUV kadar alıyor Genel olarak Starın haftasonu yayınladığı filmler seviyesinde Kapış Kapış da fena değil ya Starın filmleri seviyesinde Hatta Rekorlar Dünyası da filmlerden daha azla BBEB de filmler seviyesinde.

gecen 15 gün içinde tutmayan projeler pt1deydi örnegin çocuk oyuncagi vs yayinlandı bos gunu çoktu ama günlük baktıgımızda gün birinciligi olarak star filmlerle nihat hatipoglu atv doksanlar kanald günesi beklerkenle elde ediyor burda prime tima içine starın bombos geçen günleri vardı 1 15 temmuz arasi ama bu dilimde kanal akıllandı düsük reyting alan yapımı hemen dehliyor hiç tahamulu yok eski hatalara düsmüyor hem restesayon yapilmis filmlerin çok izlenmesi normal

burda arkadasın dedigi kanald star film kusagi reytinglerini begenmis kapıs kapıs reytinglerini begenmedigi için oda bir film kusagi yapmis sadece alıntı yapmis bunu her kanal yapar nie sinirleniyonki

- - - Ekleme - - -

Güzel Çirkin A/B`de neredeyse BHUV kadar alıyor Genel olarak Starın haftasonu yayınladığı filmler seviyesinde Kapış Kapış da fena değil ya Starın filmleri seviyesinde Hatta Rekorlar Dünyası da filmlerden daha fazla BBEB de filmler seviyesinde.

- - - Ekleme - - -

İnek Şabanın olmadığı hiçbir Hababam Sınıfını izlemedin mi? Starda olsa bile?

o filmi izledigimi nerden çıkardın ?

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
muhtesemyuzyil post: 1383605' Alıntı:
güzel çirkin reklamsız olduğundan o orandakapış kapış ın karşısında cuma günü 2-3 rakip geldi 2-3 e düştürekorlar dünyası 2-3 alıyoeşim bilir de 3 alıyo bunlar iyi mi bi 4 alan yok oysa star 5 bile alıyo
Güneşi Beklerkeni neden söylemedin? :( BHUV`dan fazla izleniyor ya iki grupta da. :(

- - - Ekleme - - -

Μαнoni post: 1383607' Alıntı:
gecen 15 gün içinde tutmayan projeler pt1deydi örnegin çocuk oyuncagi vs yayinlandı bos gunu çoktu ama günlük baktıgımızda gün birinciligi olarak star filmlerle nihat hatipoglu atv doksanlar kanald günesi beklerkenle elde ediyor burda prime tima içine starın bombos geçen günleri vardı 1 15 temmuz arasi ama bu dilimde kanal akıllandı düsük reyting alan yapımı hemen dehliyor hiç tahamulu yok eski hatalara düsmüyor hem restesayon yapilmis filmlerin çok izlenmesi normal

burda arkadasın dedigi kanald star film kusagi reytinglerini begenmis kapıs kapıs reytinglerini begenmedigi için oda bir film kusagi yapmis sadece alıntı yapmis bunu her kanal yapar nie sinirleniyonki

- - - Ekleme - - -

o filmi izledigimi nerden çıkardın ?
Evet çok normal. Ama Kanal D film yayınlayınca herkes kalitesiz diyor nedense. Herhalde alışmışlar ekmek elden su gölden kaliteli yapımlara bi film yayınlayınca isyan oluyor. :)

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
EveN post: 1383610' Alıntı:
Güneşi Beklerkeni neden söylemedin? :( BHUV`dan fazla izleniyor ya iki grupta da. :(

- - - Ekleme - - -

Evet çok normal. Ama Kanal D film yayınlayınca herkes kalitesiz diyor nedense. Herhalde alışmışlar ekmek elden su gölden kaliteli yapımlara bi film yayınlayınca isyan oluyor. :)

kalitesiz degil özenti diyorlar nasil star 16/9 kanald den sonra geçti ozenti dendi buda aynı sekil