FOX Gotham 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x22. bölüm

öylesine bir bölümdü :)) tek ilginç karakter sanırım jim gordonun kopyasının dangalakça hareketleriydi :) barboşum şeyinden tanıdı sanırım karşısındakinin gordon olmadığını :)
son sahnede zenci teyzenin kamyondan kurtardığı canavarların arasında bruce wayne in ne aradığını anlamadım onun kopyasınıdamı yapmışlar ne iştir ..
penguenle fish yanyana gelince dizinin gidişatı bundan sonra pek parlak olmayacak gibi :)

23.bölüm sezon finali @sürgünüm @Forumdash ayy alın size fish bukadar harika bir sezonu 2 bölümle berbat etti en kötü 2 bölüm izledim :F
pengueni yine fishe bağladılar şakasına şeyy diyorduk penguen yine fishin emrine girer şemşiyesini falan tutr diyorduk @Forumdash iş oraya gidiyor vlla :F

herkes finali 22. bölümde izlemişken senin 23. bölümde finali izlemen gerçekten gözlerimizi yaşarttı hogatha :)) penguen fish karşılaşmasından bende nefret ettim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x21. bÖLÜM

geçen bölüm kadar olmasada güzeldi yinede bu arada barboş nerelerde göremedik iki bölümdür senin iskeletor doktorda piyasada yok @sürgünüm sanırım doğum uzun sürdü 12 ayda doğuruyor kadın :)
fish money yine tüm tipsizliği ve iticiliğiyle sahnelerde :)

mürekkep balığından fish money yaratmak nasıl bir fikirdir ama kadın dokunduğunu etki alanına alıyor gardiyanı mala çevirdi :)
bukelemunun jim gordona dönüştüğü sahnede ilginçti selina bridget ın uşağı olduda paçayı kurtardı :)

penguensiz bölüm hiç sarmıyor şu ed denen kazulatda bir türlü ölmedi onun yapacağı kötülüğün bile bir değeri yok gözümüzde :)

katılıyorum dediklerine bu bölümü fish mahfetmiş geçen bölüme göre kalitesi yarıya düşmüş dizinin :)

dediklerine katılıyorum penguensiz bölüm sıkıcı hale geliyor :) dizinin en renkli karakteri penguen şu anda diğerleri çok düz karakterler :)

haklı sebeple izleemişiz izledikte noldu :) senin fish mürekkeb balığına dönüşüp sıvamış diziyi :)
2x22. bölüm

öylesine bir bölümdü :)) tek ilginç karakter sanırım jim gordonun kopyasının dangalakça hareketleriydi :) barboşum şeyinden tanıdı sanırım karşısındakinin gordon olmadığını :)
son sahnede zenci teyzenin kamyondan kurtardığı canavarların arasında bruce wayne in ne aradığını anlamadım onun kopyasınıdamı yapmışlar ne iştir ..
penguenle fish yanyana gelince dizinin gidişatı bundan sonra pek parlak olmayacak gibi :)

herkes finali 22. bölümde izlemişken senin 23. bölümde finali izlemen gerçekten gözlerimizi yaşarttı hogatha :)) penguen fish karşılaşmasından bende nefret ettim :)
hahah aa sende benim açığımı kolluyorsun hep yanlış yazmısım işte ayoll :F

evet ağustosta bu gece izle dediğim şeyi dün gece izlemişsin seni beklediğim 1 gün bana 3 ay gibi geldi vlla :F :F :F