FOX Gotham 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Suç dünyasının en gözde şehri Gotham'ın Batman gelmeden önceki halinin anlatıldığı Gotham dizisinde ikinci sezon vakti...

Amerika'nın Fox kanalında yayınlanan dizinin ilk sezonu geçen yıl yayınlanmış ve genel olarak olumlu yorumlar almıştı. Dizinin ikinci sezonu bu Pazartesi gecesi başlayacak olsa da ilk bölüm erkenden yayınlandı bile...

Diziyle ilgili ikinci sezon yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Gotham-Season2.png

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

Yeni sezon açılışı güzeldi. Böyle de gider umarım. :)

Penguen şaşırttı beni, resmen suç çetesi oluşturmuş. Emniyet müdürünün evini basmaları iyi cesaret işi. :)

Barbara’nın bu kadar kafayı sıyırmasını beklemiyordum açıkçası, orası da ilginç oldu benim için. Yeni kötülerden de Tabitha bayağı ilgimi çekti. :)

8/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2-3 dakika yeni sezon bölümüne bakayım dedim yok olmadı ya. :D Bu dizinin içine bir türlü giremedim kendimi dışlanmış gibi hissettim sürekli. :F Dizi güzelden kendimi veremiyorum bu diziye karşı. :(

Herkese iyi seyirler. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.bölüm çok harikaydı @sürgünüm @Harunnn60 :love1::love1::love1:
harun sen konuyu biliyorsun ilk sezonu çoğu bölüm izledin 2.sezonun 2.bölümünüde izle bu sefer bağlanıcaksın tam istediğin konuma geldi dizi hep devamlı bir düşman olmamasından farklı polisiye olduğundan şikayet ediyordun joker devamlı düşman olarak çıktı ortaya artık her bölüm farklı polisiye olmayacak gordon sürekli jokerle uğraşıcak bu bölüm joker döktürdü vlla bu sefer bölümü seviceksin bence ve devamda ediceksin artık joker her bölüm karıştırıcak ortalığı al sana devamlı düşman
:F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.bölüm çok harikaydı @sürgünüm @Harunnn60 :love1::love1::love1:
harun sen konuyu biliyorsun ilk sezonu çoğu bölüm izledin 2.sezonun 2.bölümünüde izle bu sefer bağlanıcaksın tam istediğin konuma geldi dizi hep devamlı bir düşman olmamasından farklı polisiye olduğundan şikayet ediyordun joker devamlı düşman olarak çıktı ortaya artık her bölüm farklı polisiye olmayacak gordon sürekli jokerle uğraşıcak bu bölüm joker döktürdü vlla bu sefer bölümü seviceksin bence ve devamda ediceksin artık joker her bölüm karıştırıcak ortalığı al sana devamlı düşman
:F:F:F
Ya Çiğdem ben şey diyorum. Sen .sezonu kısa bir şekilde özet gecsen bos vaktinde. Zaten dizinin yarısına kadar gelmiştim. :D

Bende senin gibi düşünüyorum çünkü. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya Çiğdem ben şey diyorum. Sen .sezonu kısa bir şekilde özet gecsen bos vaktinde. Zaten dizinin yarısına kadar gelmiştim. :D

Bende senin gibi düşünüyorum çünkü. :F
2.bölümü izle beğenirsen 3.bölümle birlikte devam et işte ayoll dizi tam istediğin konuma geldi çünkü artık joker ile geçecek her bölüm ve bu bölümde harika bir performans gösterdi
bu bölümü izleyip tekrar şans ver :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.bölümü izle beğenirsen 3.bölümle birlikte devam et işte ayoll dizi tam istediğin konuma geldi çünkü artık joker ile geçecek her bölüm ve bu bölümde harika bir performans gösterdi
bu bölümü izleyip tekrar şans ver :F:F:F
Daha 2.sezonu izlemedim. Ama yorumlara göre cok iyi bir başlangıç diyorlar tamam bir bakacağım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha 2.sezonu izlemedim. Ama yorumlara göre cok iyi bir başlangıç diyorlar tamam bir bakacağım. :D
2.bölüm bugün çıktı sen 2.sezonun 2.bölümünden başla izlemeye bu bölümden devam et önceki bölümleri izlemesende konuyu diziyi bliyorsun bu bölümden devam et yanı sana tavsiyem bu :F:F:F

aboo ben ilk sezonu bitiremedim ya ne zaman başlıopr
başladı zaten cnm bugün 2.sezonun 2.bölümü verildi :F:F:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
2.bölüm bugün çıktı sen 2.sezonun 2.bölümünden başla izlemeye bu bölümden devam et önceki bölümleri izlemesende konuyu diziyi bliyorsun bu bölümden devam et yanı sana tavsiyem bu :F:F:F

başladı zaten cnm bugün 2.sezonun 2.bölümü verildi :F:F:F

2.bölümmü yaa inanmıyorum ben daha ilk sezoınu izlicem yaaaa :(

@Harunnn60 yazma bize bakalım yazma sen:D:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yani yeni konular var diyorsun dimi? :D
Evet Joker çıkmış bende cok merak ettim. :D
2.sezonun 1.bölümünen çok etkilenemdiğini söylemiştin oyüzden 2.bölümden basla çünkü bu bölüm dizi senin istediğin kıvama geliyor joker batman filmlerinden kesitler sundu resmen yanı çok iyi bir performans gösterdi ve suç çetesinin lideri oldu bu dizidede artık her bölüm joker gordon savası izlicez yanı her bölüm farklı düşman olayı bitti ayol sen 2.bölümü izle bu bölümede şans ver beğenirsen 3.bölüm çıkınca devam edersin yine beğenmezsen izlemezsin yanı yapacak birşey yok :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2.sezonun 1.bölümünen çok etkilenemdiğini söylemiştin oyüzden 2.bölümden basla çünkü bu bölüm dizi senin istediğin kıvama geliyor joker batman filmlerinden kesitler sundu resmen yanı çok iyi bir performans gösterdi ve suç çetesinin lideri oldu bu dizidede artık her bölüm joker gordon savası izlicez yanı her bölüm farklı düşman olayı bitti ayol sen 2.bölümü izle bu bölümede şans ver beğenirsen 3.bölüm çıkınca devam edersin yine beğenmezsen izlemezsin yanı yapacak birşey yok :F:F:F
O mesajımda 1.sezon icin genel konustum daha 2.sezonun ilk bölümünü izlemedim. :D Sen yanlış anladın sanırım. :D

Neyse dediğim gibi diziye 1 sans daha vericem. Sonucta dizi ile kötü ayrılmadım. :) :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O mesajımda 1.sezon icin genel konustum daha 2.sezonun ilk bölümünü izlemedim. :D Sen yanlış anladın sanırım. :D

Neyse dediğim gibi diziye 1 sans daha vericem. Sonucta dizi ile kötü ayrılmadım. :) :)
ayoll 2.sezona neden yazıyorsun ozaman 1.bölümü beğenemdim diye bende 2.sezonun 1.bölümü sandım ozaman sen 2.sezondan basla izlemeye zaten 2.sezonun 1.bölümünde ortaya çıkıyor joker 1 ve 2 bölümleri izle 2.sezonu çok beğeniceksin çok iyi ilerliyor dizi 1 ve 2 bölümleri izle ozaman :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayoll 2.sezona neden yazıyorsun ozaman 1.bölümü beğenemdim diye bende 2.sezonun 1.bölümü sandım ozaman sen 2.sezondan basla izlemeye zaten 2.sezonun 1.bölümünde ortaya çıkıyor joker 1 ve 2 bölümleri izle 2.sezonu çok beğeniceksin çok iyi ilerliyor dizi 1 ve 2 bölümleri izle ozaman :F:F:F
Tmm. :D Senin dediklerin genelde çıkıyor o yüzden güveniyorum sana. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2-3 dakika yeni sezon bölümüne bakayım dedim yok olmadı ya. :D Bu dizinin içine bir türlü giremedim kendimi dışlanmış gibi hissettim sürekli. :F Dizi güzelden kendimi veremiyorum bu diziye karşı. :(

Herkese iyi seyirler. :D
2-3 dakıka yeni sezon bölümüne baktım beğenemdim demişsin ayolll 1.bölüme baktığın anlaşılmıyormu bu mesajından:F:F:F