FOX Gotham 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x21

Fena değildi, son sahne iyiydi. Belli ki sezon finali güzel olacak. :)

Maroni ve Falcone birbirine düştü. İkisinden birisi ölecek büyük ihtimal söylendiği gibi. Aslında Maroni'yi daha çok seviyorum ama Maroni ölürse daha iyi olur. Çünkü sezon finalinde diziyi bırakacağım %95 ve bırakmam için iyi bir bahanem daha olmuş olur. :D

Barbara ilk kez bu kadar ön plandaydı, fena da olmadı. :)

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
22.bölüm sezon finalini izledim çok aksiyonlu temposu çok yüksek bir bölümdü :Z:Z:Z @sürgünüm @OzaN @destere
maroni öldü @OzaN ama saçma bir sahneydi durduk yere bebeğim lafından birbirlerine atar yapıp fişşh öldürüyor yanı sırf maroni ölsün diye yazılmıs bir sahne ben saçma buldum :-)
fişh öldü @Forumdash ohh kurtulduk :Z yeni kral penguen kendi kendine gelin güvey oluyor:A:A:A
barbara doktor kadın sahnesi saçmaydı keşke barbara ölseydi ondanda kurtulsaydık:-)

@OzaN brakıcam demişsin diziyi ama batman konusuna 2.sezon geçilicek gibi son sahnede bulucenin babasının gizli yerini buldular gizli yerin içinde yarasalar uçuşuyordu orası batmanın gizli yeri bence demekkii 2.sezondan batman konusuna tahmin ettiğimizden daha hızlı gelicekler :-)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
seninde şu netin bir türlü tamir olmadı senin bilgisayarla @Harunnn60 un bilgisayarını pencereden aşağı fırlatmak lazım kablosuyla birlikte:)
harunda tekliyor uzun bir süredir :) bir yere etiketliyorum bir hafta sonra görüyor nasıl bir sistemle forumu takip ediyor anlamadım :)
bilgisayarım iyide netimdeki bağlantıda sorun vardı burda
yok şükür izlicem

@Çiğdem- kız bugün sabah 2.bölümü izliyordum
uyku fena bastırdı devam ettiremedim birazdan izlicem
devamını @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bilgisayarım iyide netimdeki bağlantıda sorun vardı burda
yok şükür izlicem

@Çiğdem- kız bugün sabah 2.bölümü izliyordum
uyku fena bastırdı devam ettiremedim birazdan izlicem
devamını @destere
dizi uyku getirmiyordur umarım bir dizide uyku baskın çıkıyorsa o diziyi devam ettirmek her zaman mümkün olmayabiliyor :) sevdiysen devam sevmediysen bırak gitsin :) izleyecek çok dizi var sevdiğin bir tür bulunur mutlaka :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
dizi uyku getirmiyordur umarım bir dizide uyku baskın çıkıyorsa o diziyi devam ettirmek her zaman mümkün olmayabiliyor :) sevdiysen devam sevmediysen bırak gitsin :) izleyecek çok dizi var sevdiğin bir tür bulunur mutlaka :)
yok ondan değil uykumu getiren dizi değil gece 2 de yattım
daredevil izledim sabahta 7 de kalktım izlim dedim daredevil
izledim arkasından gotham izlim dedim erken uyandıığım için
uyku bastırdı devam edemedim
yoksa bırakmaya niyetim yok izlicem:-):-)
@destere

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x22. Bölüm (sezon finali )

tek kelimeyle harikaydı

fish e bebiş demeyin çok kızıyor :) aslında penguen tüm işi halletti diyebiliriz sonunda fish i uçurumdan atarak noktayı koydu... helal olsun diyoruz? barbaranın lee ile diyaloğları kötüydü ama dövüş sahnesi güzeldi ? bruce babasına ait tuneli bulup muradına erdi ..

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
1x22. Bölüm (sezon finali )

tek kelimeyle harikaydı

penguen tüm işi halletti diyebiliriz sonunda fish i uçurumdan atarak noktayı koydu olaya , helal olsun adama,
barbara ve lee tommiks sahneleri sıkıcıydı sona doğru kızların dövüş sahnesi güzelleşti kazanan barbara olsun istedim ama kısmet değilmiş :)
bruce babasına ait sırrı ararken muradına erdi tuneli buldu sonunda ..
vayy ne güzel bitirdin diziyi ya @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
22.bölüm sezon finalini izledim çok aksiyonlu temposu çok yüksek bir bölümdü :Z:Z:Z @sürgünüm @OzaN @destere
maroni öldü @OzaN ama saçma bir sahneydi durduk yere bebeğim lafından birbirlerine atar yapıp fişşh öldürüyor yanı sırf maroni ölsün diye yazılmıs bir sahne ben saçma buldum :-)
fişh öldü @Forumdash ohh kurtulduk :Z yeni kral penguen kendi kendine gelin güvey oluyor:A:A:A
barbara doktor kadın sahnesi saçmaydı keşke barbara ölseydi ondanda kurtulsaydık:-)

@OzaN brakıcam demişsin diziyi ama batman konusuna 2.sezon geçilicek gibi son sahnede bulucenin babasının gizli yerini buldular gizli yerin içinde yarasalar uçuşuyordu orası batmanın gizli yeri bence demekkii 2.sezondan batman konusuna tahmin ettiğimizden daha hızlı gelicekler :-)
sonunda takdiri jim gordon topladı hiç haketmediği halde :) asıl tüm işi gören penguendi önce fish le maroniyi birbirine düşürdü sonra ikinci kez yakalanmıştıki gordon, falcone ve harvey kalasları çaresizdi, onlarıda penguen taramalı silahıyla ortaya çıkıp kurtardı tek kişilik şov yaptı o aksak ayağına rağmen :) fish i ortadan kaldırması mükemmeldi bruce lu ve barbaralı sahneelr sıkıcıydı barbara lee arasındaki dövüş güzeldi :) kızların güreşini hep severek izlemişimdir :) çamurda güreşseydiler daha hoş olurdu, senin nygma akrostiş yapmış sevdüceğine :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x22 (Sezon Finali)

Muhteşem bir bölümdü, hızlı aksiyon dolu bir sezon finali oldu. :)

İlk dakikadan aksiyon Maroni'nin Falcone'nin arabasını havaya uçurmasıyla başladı. Falcone'yi boş bir hastaneye öldürmek için bıraktıklarında Penguen de kendisini öldürmek için bekliyordu. Neyse ki Falcone'nin yardımına Jim yetişti, Maroni'nin adamlarıyla çatışarak ve Paenguen'i de yanına alarak Falcone'yi hastaneden kaçırdı. :)

Güvenli bir yere vardıklarını düşündüklerinde ise Fish'in tuzağına düştüler. Fish, bunları alıkoyarak Maroni'ye sattı. Tam bu esnada Penguen'in kıvrak zekasını gördük. Fish ve Maroni'yi birbirine düşürdü. Kendisine beybi hitabına bozulan Fish, Maroni'yi alnının ortasından vurdu. :)

Jim, Falcone ve Harvey yeniden kaçmaya çalışsalarda Fish'in adamlarına yakalandılar. Yardımlarına Penguen yetişti ve tekrar kurtuldular. Bu sırada Fish'i kaçmaya çalışırken gördük, Penguen'de paytak paytak yürüyerek peşinden tabii. :) Binanın üst katında kavgaya tutuştuklarında Butch araya girdi. İkisinden birini vuracaktı, Penguen beynini yıkadığı için Fish'i yaraladı. Penguen'de Fish denize atarak Gotham krallığını ilan etti. :)

Gelelim Barbara ve Dr. Leslie Thompkins arasında yaşananlara. En başından beri Leslie'nin psikolog olmadığı için Barbara'nın tedavisini üstlenmesi saçmaydı. Barbara'nın ısrarlı davranmasıyla anlamıştım doktora bir şey yapmaya çalışacağını. @Çiğdem- Leslie (doktor) Barabara'yı öldürdü. (Barbara ölseydi de ondan kurtulsaydık yazmışsın. :))

Son olarak Nygma yazdığı mektupla yakayı ele verdi. :) Brucue de babasının bıraktığı sırrı buldu. :)
9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x22 (Sezon Finali)

Muhteşem bir bölümdü, hızlı aksiyon dolu bir sezon finali oldu. :)

İlk dakikadan aksiyon Maroni'nin Falcone'nin arabasını havaya uçurmasıyla başladı. Falcone'yi boş bir hastaneye öldürmek için bıraktıklarında Penguen de kendisini öldürmek için bekliyordu. Neyse ki Falcone'nin yardımına Jim yetişti, Maroni'nin adamlarıyla çatışarak ve Paenguen'i de yanına alarak Falcone'yi hastaneden kaçırdı. :)

Güvenli bir yere vardıklarını düşündüklerinde ise Fish'in tuzağına düştüler. Fish, bunları alıkoyarak Maroni'ye sattı. Tam bu esnada Penguen'in kıvrak zekasını gördük. Fish ve Maroni'yi birbirine düşürdü. Kendisine beybi hitabına bozulan Fish, Maroni'yi alnının ortasından vurdu. :)

Jim, Falcone ve Harvey yeniden kaçmaya çalışsalarda Fish'in adamlarına yakalandılar. Yardımlarına Penguen yetişti ve tekrar kurtuldular. Bu sırada Fish'i kaçmaya çalışırken gördük, Penguen'de paytak paytak yürüyerek peşinden tabii. :) Binanın üst katında kavgaya tutuştuklarında Butch araya girdi. İkisinden birini vuracaktı, Penguen beynini yıkadığı için Fish'i yaraladı. Penguen'de Fish denize atarak Gotham krallığını ilan etti. :)

Gelelim Barbara ve Dr. Leslie Thompkins arasında yaşananlara. En başından beri Leslie'nin psikolog olmadığı için Barbara'nın tedavisini üstlenmesi saçmaydı. Barbara'nın ısrarlı davranmasıyla anlamıştım doktora bir şey yapmaya çalışacağını. @Çiğdem- Leslie (doktor) Barabara'yı öldürdü. (Barbara ölseydi de ondan kurtulsaydık yazmışsın. :))

Son olarak Nygma yazdığı mektupla yakayı ele verdi. :) Brucue de babasının bıraktığı sırrı buldu. :)
9/10
sonunda takdiri jim gordon topladı hiç haketmediği halde :) asıl tüm işi gören penguendi önce fish le maroniyi birbirine düşürdü sonra ikinci kez yakalanmıştıki gordon, falcone ve harvey kalasları çaresizdi, onlarıda penguen taramalı silahıyla ortaya çıkıp kurtardı tek kişilik şov yaptı o aksak ayağına rağmen :) fish i ortadan kaldırması mükemmeldi bruce lu ve barbaralı sahneelr sıkıcıydı barbara lee arasındaki dövüş güzeldi :) kızların güreşini hep severek izlemişimdir :) çamurda güreşseydiler daha hoş olurdu, senin nygma akrostiş yapmış sevdüceğine :)
@destere ayy evet penguenin silahla ortaya çıkma sahnesi çok komikti :F:F:F bu barbarayı son görüşünmüş ben bayıldı falan sanmıştım gebermedi diye üzülmüştüm ama @sürgünüm öldüğünü söyledi çok sevindim :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tamam olur benim için farketmez akşam 2.bölümü izlemiştim
yazın beraber izleriz artık bende daredevil devam ederim vede
diğer dizilerime;);)
Ama sen 2.bölüme başlamışsın istersen devam ettir yarıda bırakma. :)

Bir dizi benim uykumu getiriyordu ama burada söyleyemem. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Ama sen 2.bölüme başlamışsın istersen devam ettir yarıda bırakma. :)

Bir dizi benim uykumu getiriyordu ama burada söyleyemem. :D
farketmez ya zaman bulamıyorum zaten yazın daha kolay izlerim
tabii net sıkıntım olmazsa;)kardeşimin yanında olduğum işim daha
çok oluyor izlemem zorlaşıyor gece yada sabah erken kalkıp izlemek
zorunda kalıyorum aslına bakarsan 2.bölüm heyecanlı yerde
bitti içimdede bakmak var ama senle beraber senle yorumlaşarak izlemek
istiyorum;)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
farketmez ya zaman bulamıyorum zaten yazın daha kolay izlerim
tabii net sıkıntım olmazsa;)kardeşimin yanında olduğum işim daha
çok oluyor izlemem zorlaşıyor gece yada sabah erken kalkıp izlemek
zorunda kalıyorum aslına bakarsan 2.bölüm heyecanlı yerde
bitti içimdede bakmak var ama senle beraber senle yorumlaşarak izlemek
istiyorum;)
yok sen devam ettir o zaman :D biz senle revenge izleriz yazın :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x22 (Sezon Finali)

Aksiyonu bol bir bölümdü. Son 5-10 bölümün en iyisiydi, sezonun da en iyi 4-5 bölümünden biriydi. :)

Fish bomba gibi döndü ama gidişi de hızlı oldu. :) Bence Fish ölmedi yine kıyıya vuracaktır. İkinci sezonun sonunda fırlar ortaya. :):)

Penguen Fish ile Maroni'yi bile birbirine düşürdü o durumda. :) Maroni öldü ama saçma bir ölüm oldu. Falcone ise melek kesildi. :):)

Bu arada Penguen'in gücü almasını çok da hoş karşılamıyorum. İlk bölümlerdeki yarı korkak halleri daha sempatikti, diziyi sevme sebebiydi. Şimdi sempatiklik tarafı kalmadı. :)

Barbara ile doktorun sahneleri çok sıkıcıydı. Neyse ki bağlandığı yer heyecan vericiymiş. :)

Kedinin Fish'in yanında bulunması hiç hoşuma gitmedi.

Bruce'un en sonunda babasının gizli geçidini buluşu harikaydı.

Doğrusu en sonu merak uyandırdı ama benden bu kadar büyük ihtimalle. Gelecek yıl Gotham için hiç vaktim olmayacak. Yine de kapıları tamamen kapamıyorum duruma göre hareket ederiz. 13 bölüm olsa izlerdim herhalde ama işte 22 bölüm çok fazla. :)

8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B22 (s.finali)

Harika bi bölümdü.Keşke 13 bölüm olarak kasvetli devam etse.
Geçen bölümün devamında Maroni Falconun peşine düşer kovalamaca filan derken, Fish sahalara geri döndü. Fish tam bi moda ikonu.İşte Benim Stilime katılsa izlerim :F Selina'yı nasılda tarz yapmiş bir anda :X Selina'nın rolü böyle mi devam edecek?

Penguenin zekasına hayranım, Fish ile Maroni'yi birbirine düşürdü.Fish, Maroni'ye hiç acımadan basti tetiğe. Saçmaydı o sahneler ama olsun...Penguen, Fish'i aşağıya atsana ölmemiştir :oley: Kadın gözünü kendisi oydu çıkardı üzerine basıp pert etti.Siz niye çoştunuz bakim :F

Super kahraman dizileri izleye izleye, Gordon'ın iki el ateş etmesiyle gaza geldim:F

Barbara ile şu bayan DR.'ın sahnesinde dr'ın ölmesini istedim.Barbara'cıgım ölmemiştir.Yerde kan görmedim.

Bruce sonunda yer altı geçidi buldu, bakalım yarasalar uçuşacak mı? Ne zaman büyüyecek de kıyafeti giyecek?

Şu otopsi yapan Nygma mıdır nedir o da kafayı yedi ya güzel oldu:F

Son zamanlarda en güzel Gotham bölümüydü 9/10