'Gilmore Girls' Uyarlamasının Yapımcısı ve Senaristi Belli Oldu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
fgd-1.jpg

Geçtiğimiz günlerde uyarlama haklarının satın alındığı açıklanan 'Gilmore Girls' dizisinin yapımcısı ve senaristi belli oldu!

Yedi sezon, 157 bölümden oluşan uzun soluklu diziyi NTC Medya - Mehmet Yiğit Alp uyarlayacak. Dizinin senaristliğini ise Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi gibi dizilerin senaristi Yelda Eroğlu üstlenecek.

'Gilmore Girls' uyarlamasının kanalı henüz belli olmadı.

Kaynak: ranini.tv

Son düzenleme:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
157 bölüm dizinin kendisi ise Türkiye de ki potansiyeli 470 bölüm falan olması lazım

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,060
Bu diziyi 3.sınıf total dizisine çevirir bu kadın :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Of hayır ya hayır. :( Anne-kız hikayesi kısmını alıp gerisini Kırgın Çiçekler ayarında 3. sınıf ucuz Total dizisine çevirecekler kesin. Bunlar reytingi kalitenin önünde tutan insanlar olduğu için o naifliğin korunamayacağı ortada. Kırgın Çiçekler senaristine yazdırmak nasıl bir vizyonsuzluk. Daha önce hiç uyarlama yapmamış bir şirket olarak bu özgüvenin nereden geldiğini merak ediyorum açıkçası.

Medyapım yapsa içim rahat olurdu ama şimdi korkuyorum harcayacaklar diye. Ha belki beni gerçekten yanıltıp dizinin doğasını bozmayan bir uyarlama yaparlar ama Aşk ve Mavi'ler, Adı Zehra'lar gözümün önüne gelip duruyor rahat olamıyorum. Güzelim diziyi harcayacaklar matmazel. :T

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Of hayır ya hayır. :( Anne-kız hikayesi kısmını alıp gerisini Kırgın Çiçekler ayarında 3. sınıf ucuz Total dizisine çevirecekler kesin. Bunlar reytingi kalitenin önünde tutan insanlar olduğu için o naifliğin korunamayacağı ortada. Kırgın Çiçekler senaristine yazdırmak nasıl bir vizyonsuzluk. Daha önce hiç uyarlama yapmamış bir şirket olarak bu özgüvenin nereden geldiğini merak ediyorum açıkçası.

Medyapım yapsa içim rahat olurdu ama şimdi korkuyorum harcayacaklar diye. Ha belki beni gerçekten yanıltıp dizinin doğasını bozmayan bir uyarlama yaparlar ama Aşk ve Mavi'ler, Adı Zehra'lar gözümün önüne gelip duruyor rahat olamıyorum. Güzelim diziyi harcayacaklar matmazel. :T

Adı Zehra farklı atv işlerinden. :A Ondan düşük zaten. :A Yelda Eroğlu, Umutsuz Ev Kadınları'nın da senaryo ekibindeymiş. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Araştırdım biraz güzelmiş Zehra 13'ü görürse bize yapar belki. :A Anne Songül Öden olabilir. :A
Uyarlama haberlerinden sonra Shameless ve This Is Us'u biraz izlediğinden bahsetmiştin buna da deneyebilirsin bence. :bhr: :A Yok Songül yaşlı kalır orijinalinde anne 32 yaşında çünkü. :D

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Uyarlama haberlerinden sonra Shameless ve This Is Us'u biraz izlediğinden bahsetmiştin buna da deneyebilirsin bence. :bhr: :A Yok Songül yaşlı kalır orijinalinde anne 32 yaşında çünkü. :D

37'ymiş o da genç duruyor. :D UEK'deki Yasemin'e benzettim buradaki anneyi yakışır öyleyse. :A Kanalı belli olsun bakarım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Adı Zehra farklı atv işlerinden. :A Ondan düşük zaten. :A Yelda Eroğlu, Umutsuz Ev Kadınları'nın da senaryo ekibindeymiş. :A
ismi Yelda ise konudaki yazıyı düzelt :A
Bu diziyi izlemiştim taze taze. Unutmuşum baya oyüzden şans verebilirim.
FOX'a yakışır aslında ama ATV alsın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
1 harf yanlışmış iyi. :A Acaba Yeliz falan mı yazdım dedim bir an. :A
Kendim harika yazıyormuş gibi senin yanlışlarını yakalıyorum :A
Yalnız bazı yöneticiler ertesi gün mesela konulara video falan eklesede değiştirildiği belli olmuyor ama seninkiler "Last Edit" oluyor :A
Konuda çok olmamışı görünce harikayı çaktım :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kendim harika yazıyormuş gibi senin yanlışlarını yakalıyorum :A
Yalnız bazı yöneticiler ertesi gün mesela konulara video falan eklesede değiştirildiği belli olmuyor ama seninkiler "Last Edit" oluyor :A
Konuda çok olmamışı görünce harikayı çaktım :A

Şeffafım değiştirdiğini gizleme seçeneği de var. :A Zehra'dan NTC'ye gıcıktım bu kadar olmamıştan sonra soğudum iyice. :A