TVen Gelinim Forumda 1.Bölüm (Yeni Yarışma)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi 4 gelin var işte Buğra - serhatt - Çiğdem - dreamy bunlara ben soru soruyorum kaynanları da isimleri görmeden cevapları puanlıyor kendi gelinini bulmaya çalışarak tabii mesela Aserat Buğra'nın kaynanası onu bulmaya çalışarak cevapları puanlıyor. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- kendini çok açık etmişsin millet bile anlayıp 1 puan vermis sana:A
Pastan umarım benim sevdiğim tarzdadır yoksa oğlumu alırım elinden :A

@xBUGRAx yine çok şırfıntısın. O cevap ne öyle ben @serhatt yaptı sandım onu:A
Aaa tam foruma girerken gördüm sürpriz oldu @mrt-06 okudum hemen :Z:Z:Z

@xBUGRAx Şimdi Atacan Üreke gidip şikayet etsin Gelin Kaynana planı :A :A :A
4975inciw833141.png

4975inciw833141.png

4746incig9624977.png

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Şimdi 4 gelin var işte Buğra - serhatt - Çiğdem - dreamy bunlara ben soru soruyorum kaynanları da isimleri görmeden cevapları puanlıyor kendi gelinini bulmaya çalışarak tabii mesela Aserat Buğra'nın kaynanası onu bulmaya çalışarak cevapları puanlıyor. :A
Benlik olmasa da değişik ama güzel fikirmiş, bi' an Show'daki Gelin Evi gibi birşey sandım. :A

Bu arada resimleri hızlıresim.com'dan yüklemişsin galiba. O siteden yüklenilen fotoğraflar yurtdışından görünmüyor, @Dosi 'yle söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. :A Farklı bir fotoğraf yükleyicisini kullanırsan daha iyi olur. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benlik olmasa da değişik ama güzel fikirmiş, bi' an Show'daki Gelin Evi gibi birşey sandım. :A

Bu arada resimleri hızlıresim.com'dan yüklemişsin galiba. O siteden yüklenilen fotoğraflar yurtdışından görünmüyor, @Dosi 'yle söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. :A Farklı bir fotoğraf yükleyicisini kullanırsan daha iyi olur. :D
Tamam gelecek bölüm dikkat edeceğim kusura bakma. :bhr: Ama sayfayı yenileyince çıkıyor demişti @Dosi sanki. .ss