TVen Gelinim Forumda 1.Bölüm (Yeni Yarışma)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ODy4GP.png

Mrt Ürek: Ayyyy ayyyy ayyyyy efendim gelinler şahane kaynanaların hepsi bomba... Gelinim Forumda ilk bölümüyle sizlerle anam. :Z (Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
sokak sanati: Bırak millet sadece mücevherlerimizi konuşsun! En güzel gelin benim ki... Çiğdem benim gibi güzelsin kızım!
birak.gif

Aserat: Ne diyor bu be! Güvenme sen de güzel değilsin.
tumblr_oxh1omFFN91vmz51bo3_400.gif

-----
mrt-Ürek: Kızlar kesin kavgayı şimdi hazırsanız ilk etapla başlayalım gelinlerimize sorduğumuz soru şuydu:
""Eve geliyorsunuz eşinizi başka biriyle yatakta yakalıyorsunuz. O an tepkiniz ne olurdu? Eşinize en vurucu sözünüzü kısaca yazar mısınız?""
cookies:
Tepki olarak ben de gelinimle yatardım ayol. :A
vadikızı: Teyzem abovvvv. :eek:
mrt-Ürek: Gelinlerimizin cevapları gelsin. :Z İlk puanlamayı Aserat yapacak...

CEVAP1: Sana güvenmiştim...
CEVAP2: Böyle bişey yaşamadan ne yapacağımı tam olarak kestiremiyorum. O an ki ruh halime göre bişey yapmadan çekip gidebilirim de öldürebilirim de...
CEVAP3: Hayatımda ilk defa beni bu kadar derinden sen üzdün. Boşanıyoruz...
CEVAP4: Aralarına katılırım dermişim. :A Önce kadına saldırırım saçını elime dolar paralarım kadınla mı aldattı bilmiyorum ama. :A Ben de seni boynuzlayacağım derdim eşime de. :A

ASERAT:
Cevap 1:
dreamy olabilirmiş gibi geldi. Zaten Buğra'nın çenesi düşüktür, bu kadar kısa kesmez. Gerçi Burhan Altıntop izleye izleye başımıza köylü kurnazı kesildi, o yüzden böyle düşüneceğimi önceden tahmin edip ciddi bir cevap da vermiş olabilir. Üç noktayı da diğer gelinlere göre daha çok kullanıyor. O yüzden 4 puan. :A

Cevap 2: Buğra yine bu kadar ciddi bir şey yazmaz diye düşünüyorum, aklı fikri fesatlıktadır onun. Hele ki öldürmek onun için fazla ağır bir ifade. Puanım 1. :A

Cevap 3'e de 1 veriyorum. Cümle devrik gibi geldi gözüme, o yüzden serhatt veya Çiğdem-'dir diye düşünüyorum. Gelinime Türkçe konusunda verdiğim ayarlardan sonra bunu yazıp kendini rezil edeceğini sanmıyorum. :A

Cevap 4: Fesatlık açısından Buğra'lık görünüyor. Zaten bu yaz çok bozdu, orada burada erkek muhabbeti yapa yapa kendini kaybetti. Benim yakışıklı oğlum varken gidip Hardal'lara takılmaya başladı. Kısacası her şeyi beklerim o sıska sinsiden. Gerçi düşününce serhatt da olabilir. Malum onun durumu da evlere şenlik. Hatta üzerine biraz daha düşününce kendisinin söylemiş olma ihtimali ağır bastı. O yüzden 3 veriyorum. :A

cookies: Hanım hanım sen benim gelinime Türkçesi devrik diyemezsin. Aç ağzını ulan!

KmxQOp.gif

mrt-06: O sosi kaldıralım lütfen diğer puanlamalara geçelim seri bir şekilde puanlayalım anam. :Z
SOKAK SANATİ:
CEVAP1: 3 nokta ile Çiğdem bana bir mesaj yollamış olabilir ama bu kadar kısa cevap vermez Çiğdem. Çenesi düşük çünkü ama Sunucu tek kelimeli diye sorunca belki ciddiye almıştır o yüzden Çiğdem olabilir diyorum 3 puan

CEVAP2: Gelinim Çiğdem bu kadar düzgün cümle Kurmaz. Ruh halim vs kelimeler kullanmaz bu değil bence. Ama düşünce sistemini beğendim. 2 Puan

CEVAP3: Hayatımda ilk defa beni bu kadar derinden sen üzdün. Boşanıyoruz...
(Gelinim Çiğdem bence bu sensin. Modern direk boşanır. 5 Puan)

CEVAP4: Smileyler Çiğdem'lik ama son cümle olmaz. Çiğdem aldatmaz karşılık olarak kesin ya döver ya boşar.:A 1 Puan zaten düşüncesini sevmedim

mrt-06:
vadikızı anam puanlarını ver bakalım sen de!
vadikızı: Gelinimi çok seviyorum gelinim değil kızım o benim lütfen 3.torunuda düşünün kızımmm :FPuanlarım:
Cevap 1 = 5 Puan
Cevap 2 = 3 Puan
Cevap 4 = 2 Puan
Cevap 3 = 1 Puan veriyorum... Hayırlısı olsun!

mrt-06: Veeee son puanlama için cookies hanımı stüdyoya alıyoruz.
cookies: Ben hiç lafı uzatmadan puanlamamı yapacağım. Aserat hepimiz adına konuştu zaten!
Cevap 4 = 5 Puan
Cevap 2 = 4 Puan
Cevap 3 = 3 Puan
Cevap 1 = 1 Puan veriyorum!
-----
mrt-06: Evettt bakalım kim gelinini buldu kim puanlamasını tutturdu ayolll? Şimdi cevaplar kime aitmiş ve kaynanalar ne puanlama yapmış görelim!

7Dy0Mr.png

Buğra: Yaaa anne!! Elin kaynanası 5 puan vermiş sen 3 veriyorsun!
Aserat: Bağırma bana! Oğlumu boynuzlayacak kadına 3 çok bile iyi oldu!

8zz24k.png

cookies: Gelinimi bulmuşum. (serhatt ile sarılırlar)

Y66WXj.png

dreamy: Annem! Nasıl da o yumuk elleriyle 5 puan vermiş. Oy ölürüm sana!

1EGQMb.png

sokak sanati: Yılan ittifakı resmen kompleeee kurmuş bize benim 5 puanım yeter sana kızım!
mrt-06: Anam puanlamalar böyle oldu 2. bölümde gelinlerimiz pasta yapacaklar konseptimiz ise "kaynanın doğum günü" olacak. 2. bölümde eleme heyecanında görüşmek üzere...
YÜRÜYEN ÖLÜLER|YARIN
(Yeni Bölüm) - 20.00

TOPLAM PUANLAR:
dreamy: 13 PUAN
xBUGRAx: 11 PUAN
Çiğdem-: 10 PUAN
serhatt: 10 PUAN

GELİNLER PASTA YAPTI KAYNANALAR PUANLADI..!
COOKİES'DEN GELİNİNE İLANI AŞK...
ŞOK KAVGALAR VE ELEME HEYECANI 2. BÖLÜMDE...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Niye bu kadar erken yayınladın ki akşama doğru olsa daha iyi olurdu sanki. Gerçi benim dizi vardı daha iyi olmuş. :A Neyse eline sağlık güzel bir ilk bölüm olmuş. Ama pastalar da bu bölümde olur sanıyordum. :D @mrt-06

Son cevabın @xBUGRAx’e ait olduğunu düşünmedim değil ama @serhatt da öyle demiş olabilir diye fazla puan vermek istemedim. Ama pasta kısmında verdiğim cevaptan çok daha eminim inşallah yanılmam. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Niye bu kadar erken yayınladın ki akşama doğru olsa daha iyi olurdu sanki. Gerçi benim dizi vardı daha iyi olmuş. :A Neyse eline sağlık güzel bir ilk bölüm olmuş. Ama pastalar da bu bölümde olur sanıyordum. :D @mrt-06

Son cevabın @xBUGRAx’e ait olduğunu düşünmedim değil ama @serhatt da öyle demiş olabilir diye fazla puan vermek istemedim. Ama pasta kısmında verdiğim cevaptan çok daha eminim inşallah yanılmam. :A
Teşekkürler. :D Pastaları da eklersem bölüm çok uzar dedim böyle bölüp yayınıyım dedim. :A

Vakit geçsin diye açtım stresliyim bugün. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Çiğdem- kendini çok açık etmişsin millet bile anlayıp 1 puan vermis sana:A
Pastan umarım benim sevdiğim tarzdadır yoksa oğlumu alırım elinden :A

@xBUGRAx yine çok şırfıntısın. O cevap ne öyle ben @serhatt yaptı sandım onu:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine bölümün repliği benden gelmiş. Bırak insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun.:cool:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060