Galatasaray - Fenerbahçe | STSL 26.Hafta Erteleme Maçı | Haber Ve Yorumlar

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Kanka vallaha şu an sosyal medyada "beraberliğe sevinme" geyiği var. Ben kendi adıma beraberliğe sevindim yani açık söyleyeyim :A O boş kaleye atamadıkları pozisyonları beyinlerini kullanıp atsalar 3-0'dı, Allah korudu. Bizim şutumuz yok la :A
Beraberliğe sevinmiyoruz ,bu sıfır halimizle Fener'e 3 puan vermediğimize seviniyoruz :D. Bu saatten sonra bjk artık şampiyon olamazsa yapacak birşey yok :D:D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Hakem olaylarına girmek istemiyorum gece gece ağzımı açamıcam:)

Donk'u kim izleyip beğenip aldısa yazıklar olsun .Bugün ben çıkıp oynasam daha kötüsü olamazdı.

Diğer oyunculara yazasım yok çünkü her gün anı şeyleri yazmaktan bıktım.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Beraberliğe sevinmiyoruz ,bu sıfır halimizle Fener'e 3 puan vermediğimize seviniyoruz :D. Bu saatten sonra bjk artık şampiyon olamazsa yapacak birşey yok :D:D
O değil de Beşiktaş en son şampiyon olduğunda Sovyetler Birliği falan dağılmamıştı :A 2 aylık bir kampa alalım mı kupa nasıl alınır?, kutlama nasıl yapılır? içerikli :A Şaka bir yana tabii ki ben de feneri şampiyonluktan ettiğimize seviniyorum yoksa bunları yenmenin tadı başka :A

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
O değil de Beşiktaş en son şampiyon olduğunda Sovyetler Birliği falan dağılmamıştı :A 2 aylık bir kampa alalım mı kupa nasıl alınır?, kutlama nasıl yapılır? içerikli :A Şaka bir yana tabii ki ben de feneri şampiyonluktan ettiğimize seviniyorum yoksa bunları yenmenin tadı başka :A
Tribün atmosferi mükemmeldi :D.Besteler efsanedi:D.Lig tv sesi kısmasına rağmen az çok ekranlara yansıdı:D

Keşke şu bjk bizim maça şampiyon olup gelseler yoksa o maçta kimi tutacaz :A @Doğu

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Tribün atmosferi mükemmeldi :D.Besteler efsanedi:D.Lig tv sesi kısmasına rağmen az çok ekranlara yansıdı:D

Keşke şu bjk bizim maça şampiyon olup gelseler yoksa o maçta kimi tutacaz :A @Doğu
O maç da bu ayarda geçer berabere biter bence :A Yani en azından benim temennim o :A Fener 4. Yıldızı almasın da gerisi mühim değil :) Zaten bu geceden sonra 5 kere yıldızların altında şarkısını dinleyip 20 kere aziz 5 kere van persie dedikten sonra 4 parmaklarının üstlerine bile yatsalar hayatta takamazlar :A

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
O maç da bu ayarda geçer berabere biter bence :A Yani en azından benim temennim o :A Fener 4. Yıldızı almasın da gerisi mühim değil :) Zaten bu geceden sonra 5 kere yıldızların altında şarkısını dinleyip 20 kere aziz 5 kere van persie dedikten sonra 4 parmaklarının üstlerine bile yatsalar hayatta takamazlar :A
Neyse ben hafiften kaçar :D:D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
aziz yıldırımın suçu yok ersun yanala tuzak kuran o

@beyazsoy
Erdoganin isi gucu yok takimi bastan asagiya yenileyen gerekli oyuncukari satan avrupanin eskilerine tonlarca para veren işe yaramaz naniyi 20miluon verilmesine ragmen satmayan aziz masum.. Bu hocayı nereden buldu sudi arabistana gitmiş hocadan hayir mi gelir ya)))

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,445
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Erdoganin isi gucu yok takimi bastan asagiya yenileyen gerekli oyuncukari satan avrupanin eskilerine tonlarca para veren işe yaramaz naniyi 20miluon verilmesine ragmen satmayan aziz masum.. Bu hocayı nereden buldu sudi arabistana gitmiş hocadan hayir mi gelir ya)))
ersun yanalın bodrumdaki sevgilisi ak partili ben tanıyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
resmen rezalet bir oyun mucizevi bir beraberlik bizim çok acil 10 transfere ihtiyacımız var tek beğendiğim adam sabri bizde girdikten sorna iyi işler yaptı
fener ne goller kaçırdı la biz bunları kaçırsak kafayı yerdim :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ersun yanalın bodrumdaki sevgilisi ak partili ben tanıyorum
Basari asla karsiliksiz kalmaz aziz basarili bir antranoru tuttmus mu))) aykut şampiyon yapar avrupada yari final kovar. Ersun sampiyon yapar kovar.. Ziko sampiyonlar liginde ceyrek final kovar. Adsmin başarıya karşı ozel antipatisi var.. Ersunun kufurlerini bile kaydetmis bunu da erdogan yapti.

Bir kez de duz bak..

Fenerin tek sansi danistayin azizi aklamasi baaka feneri bırakmaz

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,445
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Basari asla karsiliksiz kalmaz aziz basarili bir antranoru tuttmus mu))) aykut şampiyon yapar avrupada yari final kovar. Ersun sampiyon yapar kovar.. Ziko sampiyonlar liginde ceyrek final kovar. Adsmin başarıya karşı ozel antipatisi var.. Ersunun kufurlerini bile kaydetmis bunu da erdogan yapti.

Bir kez de duz bak..

Fenerin tek sansi danistayin azizi aklamasi baaka feneri bırakmaz
öyle hepsinde ak partinin başı var

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fenerbahçe yönetici İ. Ekşioğlu'nun Galatasaray'lı bir taraftara verdiği yanıt.

Yazdıklarınıza dikkat edin bence. :D @Doğu @takas @Since2011 @ABAY_06

Cf83bYbWEAQMr0Y.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860